Skip to main content

Topic: INSPIRE 1 - nova dobitna kombinacija (Read 62262 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: INSPIRE 1 - nova dobitna kombinacija

Reply #211
Hehe, na Inspireu slika konstantno visi udesno...

Odg: INSPIRE 1 - nova dobitna kombinacija

Reply #212
Pa ti nagni malo glavu ulijevo pa će ti biti ok.... ;)



Odg: INSPIRE 1 - nova dobitna kombinacija

Reply #213
da, da, evo već jesam ::)

Odg: INSPIRE 1 - nova dobitna kombinacija

Reply #214
jedna cool fotka s Inspirea s rcg....

 Originally Posted by laselvasurf View Post I just want to share this here so people can see how insanely stable this craft/gimbal combo is. This is a 2 second exposure shot, 400iso. Shot with GPS lock on from 390ft. Who would of thought we could get a perfectly sharp image from a UAV with a 2 second exposure?! Seriously... People don't know how spoiled they are with this thing! Go back just a few years and you'd be lucky to get a sharp 1/60th second still image from any of the servo driven gimbals, even on a $30K setup.




Odg: INSPIRE 1 - nova dobitna kombinacija

Reply #215
Sad me pali s sa inspire kad sa potrošio lovicu na phantoma.....

Odg: INSPIRE 1 - nova dobitna kombinacija

Reply #216
Ne brini, Fantu baš ništa ne fali. Dapače, zato ga toliko i "obožavaju". ;)

U jednoj ćeš fazi, ukoliko ti to bude potrebno, preći na Inspire.

Već sam ranije pisao da mi se model jako svidio jer je dobro pogođen, baš kao i Phantom prije njega za svoju klasu.

DJI Inspire 1 Flight Color Graded


 


Odg: INSPIRE 1 - nova dobitna kombinacija

Reply #220
@4tm .... kaj se ceka , mi bi neke recenzije , daj da slinimo .....  ;) ;) ;)



dx9-xd8-gobac630

Odg: INSPIRE 1 - nova dobitna kombinacija

Reply #221
Je sigurno si mislio kupit gotov kit za 13 a vidiš da ide za jeftinije :) ;) , kamera 3+ mrak, a i 4 nije na odmet budi u toku tehnologije ;D


Polovnu 3+BE dobim za 2200 kn jel to ok cjena ili da trazim dalje


Nisam pratio cijene ja kad sam je kupovao novu sam je platio iz GB 2799kn, sad je cijena pala možda. Usčuvanost i usporedba cijena na oglasima je omjer. ali mislim da toliko vrijedi polovna 3b+


Odg: INSPIRE 1 - nova dobitna kombinacija

Reply #223
@ Toni hvala  , bio sam u Brisbane ,glavni grad pokrajine Queensland ,uistinu je priroda fantastična...jedino boja mora nije lipša od naše......ali...ofenzivno reklamiraju INSPIRE.....ne štede pare....kako se ne razumijem u multije ....meni  izgleda privlačno.  :)
Živio mi  ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes