Skip to main content

Topic: DJI Phantom generelno (Read 3474 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

DJI Phantom generelno

Tema za sve plug&play Phantom letače  8)




Odg: DJI Phantom generelno

Reply #1
Shvacas da topica vec ima? Samo si uletio na forum, tamo u fantom temi nalinkao neki video bez da se uopce kuzi namjera, stavio oglas, simo tamo, NHF.

Ako sam ja sto fulao isprike.

 

Odg: DJI Phantom generelno

Reply #2
Napravio sam vec 3 leta, video savršen, fotke super uz lens corection i koj filtercic u lightroomu,
nakon kaj sam okacil slike na flickr zove me frend profi fotograf i pita koja je to kamera na letilici jer kaze fotke i video su ga odusevili kvalitetom on je ocekivao nesto u rangu fotica sa moba prije kojih 5 godina valjda.


Uglavnom u povecavanju dometa sa boljim antenama ne vidim smisla jer baterija je najslabija karika


mozda neka mehanicka zastita gimbala i to je to



Odg: DJI Phantom generelno

Reply #3
Zanimljivo, ali kako misliš da je baterija najslabija karika? Koliko ja znam Vision+ može preletjeti 8-10km sa baterijom što je dovoljno za otići 4-5km i vratiti se, nažalost link će puknuti mnogo prije 4-5km. Dali je ovo iza antene na nozi kompas?
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: DJI Phantom generelno

Reply #4
Ne bih se slozio da je kvaliteta videa savrsena. To mu i jest glavna zamjerka.

Odg: DJI Phantom generelno

Reply #5
Zanimljivo, ali kako misliš da je baterija najslabija karika? Koliko ja znam Vision+ može preletjeti 8-10km sa baterijom što je dovoljno za otići 4-5km i vratiti se, nažalost link će puknuti mnogo prije 4-5km. Dali je ovo iza antene na nozi kompas?


Da, no to nije moj phantom sliku sam postavio samo radi zanimljivog kzastitmog kucista za gimbal i kameru

Odg: DJI Phantom generelno

Reply #6
Ne bih se slozio da je kvaliteta videa savrsena. To mu i jest glavna zamjerka.


Istina imam kamera koje snimaju bolji video,ali ova je daleko iznad mojih ocekivanja


kad cu trebat bolje kupit cu Inspire  8)



Odg: DJI Phantom generelno

Reply #9

phantomselfie


Odg: DJI Phantom generelno

Reply #10
Nakon svakog update-a firmwarea sa strahom idem na  probni let.
Sve radi super kao i prije i vise ga ne ustekavam u comp




Odg: DJI Phantom generelno

Reply #11

U dolasku mi je:

DJI Phantom 2 v2

Zenmuse H3 3D
DJI iOSD Mini
Boscam TS353 400mV (rp-sma)
Boscam RX LCD 5802 (sma)


Molim preporuku za FPV antene,punjač za monitor i držač za monitor