Skip to main content

Topic: Božićni poklon za vlasnike naze lite :) (Read 9415 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Božićni poklon za vlasnike naze lite :)

Reply #15
Funkcionira odlicno vidit ces i sam :-) mekse polijetanje i sletanje i mirniji je quad u mjestu u gpsu nego s lite verzijom. Eto to su razlike. A ako kupis i pmu v2 onda mozes staviti i original nazin iosd, bluetooth itd... Ja sam kupio sa goodluckbuy.com osd s funkcijama kao nazin original ali kosta 25$, a kad bi htio nazin onda 60$ iosd + 60$ pmu v2
jel to ovaj?
http://www.goodluckbuy.com/fpv-flight-controller-n1-osd-module-for-dji-naza-v1-v2-naza-lite-gps.html
Da taj sam narucio... A dali valja znat cu za koji dan kad dode pa napisem ovdje ;-)


Odg: Božićni poklon za vlasnike naze lite :)

Reply #17
A da procitas topic od pocetka?

Božićni poklon za vlasnike naze lite :)

Reply #18
Radi i meni, odlicno zapravo :-)... trebalo je doduše obići 4 kompa da updater proradi ;-)

Odg: Božićni poklon za vlasnike naze lite :)

Reply #19
Poz..na prikazanom vide-u ima crvenu ikonu assistant-a za nazu lite a moja je crna? To je isto?
DJI P3A
DJI MAVIC MINI

Odg: Božićni poklon za vlasnike naze lite :)

Reply #20
Mora bit crveni. Imas link za skidanje kompleta svih potrebnih programa na 27. stranici foruma o upgradeu

Odg: Božićni poklon za vlasnike naze lite :)

Reply #21
tnx!
DJI P3A
DJI MAVIC MINI

Odg: Božićni poklon za vlasnike naze lite :)

Reply #22
Još me samo zanima da li ste imali slučaj paljenja narančastog bljeskanja (warm up) i kako ste ga riješili? Hvala.
DJI P3A
DJI MAVIC MINI

Odg: Božićni poklon za vlasnike naze lite :)

Reply #23
Skini i procitaj manual od v2 za pocetak

 

Odg: Božićni poklon za vlasnike naze lite :)

Reply #24
Još me samo zanima da li ste imali slučaj paljenja narančastog bljeskanja (warm up) i kako ste ga riješili? Hvala.


To je ocito nesto novo sto su uveli tako da se to izgleda nemoze zaobici... ja sam mislio da je to nestalo nakon kalibracije kompasa no nije ... kad se sustav zagrije warm up se ne pojavljuje ali cim ostane duze ugasena letjelica to se opet pojavi...
Malo zivcira ali ocito je to zagrijavanje potrebno da sve radi kako spada.
Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti, ne vrijedi.
A ja letim :)) DJI Quad... i Yuneec typhoon H http://www.youtube.com/user/NiramZD
skype: niram_zd

Odg: Božićni poklon za vlasnike naze lite :)

Reply #25
Naza lite nije pokazivala warm up i tu je dolazilo do problema. Na tisuće korisnika je reklo da im lite leti bolje par minuta nakon što ju uključeA


Odg: Božićni poklon za vlasnike naze lite :)

Reply #27
Zanimljivih stvari ima na tom RC forumu dečko je Fantoma rasturil sve slabe točke popravil i io je to samo ga treba sljediti i naši P2-jke su sigurni da nebudu odleteli bez" veze"
Phantom FC40,Cheerson CX-10

Odg: Božićni poklon za vlasnike naze lite :)

Reply #28
Ja bas flesnuo frendovu Lite u V2, idem kasnije testirati, ova nema GPS pa nemoze odjuriti u maglu

Odg: Božićni poklon za vlasnike naze lite :)

Reply #29
Probao nakon update-a i kuzi se razlika. Mirnije leti u altitude i manualu, gps nisam probao jel kompa nema antenu