Skip to main content

Topic: NAZA OSD - kopija (Read 9271 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: NAZA OSD - kopija

Reply #45
Stigao meni s-osd sa glb-a.
Za sad sve radi kako treba. Treba obavezno zalemiti pinove na onih praznih 6 rupa na pločici jer se tu spaja ftdi da bi se moglo podesiti postavke, razmještaj parametara na ekranu....Prikaz napona baterije nije točan pa treba ubaciti hex file koji onda omogučava kalibraciju. E da, nema kineskih znakova po ekranu.

Odg: NAZA OSD - kopija

Reply #46
Pitanje za korisnike ovih osd-ova. Imam N2 kinez, koristim onaj klasicni Naza prikaz, nikako mi ne pokazuje visinu i daljinu, samo ukupni prijedjeni put. Kako to aktivirati?  Mogu napraviti i custom meni ako treba, samo opet neznam aktivirat to. I jos jedno, da li je netko na custom meniu uspio aktivirat onu strelicu koja pokazuje smjer? Na Onom kineskom prikasu postoji, no na naza prikazu, i na custom ju nemogu aktivirati.

Odg: NAZA OSD - kopija

Reply #47
I kod mene isti problem. Uvjek mi stoje iste vrijednosti.
Jeli tko riješio ovo?

Odg: NAZA OSD - kopija

Reply #48
Uspio natjerati osd da radi kako treba.
Neznam u čemu je bio problem. Kad sam ga prvi put pokrenio, nakon montaže na quad sve je radilo, poslije kalibracije voltaže visina i udaljenost mi nisu radile i jučer  ga ponovno flasham i sad oped radi. Napon mi ne pokazuje točno ali to mi nije toliko potrebno pošto imam na taranisu prikaz svake čelije i naštimane alarme.

Odg: NAZA OSD - kopija

Reply #49
Meni je napon ok, no visina i udaljenost su na nuli stalno. Nesto sam kepijao po kineskim postavkama ovih dana, no kako je olose vrijeme, nemogu isprobat trenutno.

Odg: NAZA OSD - kopija

Reply #50
Probat ću još jednom kalibrirati napon pa ću vidjet kako će biti.