Skip to main content

Topic: Ometac 2.4Ghz (Read 13043 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Ometac 2.4Ghz

Reply #45
u musko ili zensko?
ne znam od kud kreces.


Odg: Ometac 2.4Ghz

Reply #47
Ha, tko drugi nego Rusi. Fala lepo, ne bih se zahebavao s leukemijom i sličnim. Nešto slično koristi američka vojska za rastjerivanje "masa" i kao kratkotrajno zakuhaju stanice ali da nema opasnosti po zdravlje  :D :D :D
Futaba 6EX 2,4 , Taranis X9D Plus
SkyWalker 1.68 DIY, Zagi 1,6m, SkyVan SC7 DIY, Mini 250

Odg: Ometac 2.4Ghz

Reply #48
kakvi frajeri, nemreš vjerovat, ti rusi su fenomeni na ovom svjetu


Odg: Ometac 2.4Ghz

Reply #50
Bio sam kod "Suseda", čak je bio pristojan, čovjek nije na forumu, al je malo voajerski nastrojen najlakse rečeno. Ima Phantoma, neke dalekozore, teleskope....svašta...
Uz lagane prijetnje nije letio već par dana, da bi jutros saznao da je u bolnici zbog infarkta.
Eto, nisam zloban, zelim mu da ozdravi cim prije i da bude sve ok.

Lp,
Alex

Odg: Ometac 2.4Ghz

Reply #51
Baš mi je drago da se ovaj ''triler'' završio, sa željom da se ne ponovi!
Susedu želimo svi brz oporavak! ;)

Odg: Ometac 2.4Ghz

Reply #52
Ma nek uziva u tom svom hobiju i nek se oporavi... Nadam se da nebude vise letio oko prozora i to je to... Makar sam i dalje spreman da ga snimim... Cisto da imam dokaz.
Lp,
Alex

Odg: Ometac 2.4Ghz

Reply #53
Bio sam kod "Suseda", čak je bio pristojan, čovjek nije na forumu, al je malo voajerski nastrojen najlakse rečeno. Ima Phantoma, neke dalekozore, teleskope....svašta...
Uz lagane prijetnje nije letio već par dana, da bi jutros saznao da je u bolnici zbog infarkta.
Eto, nisam zloban, zelim mu da ozdravi cim prije i da bude sve ok.



Hahaha zbog tebe je dobio infarkt  :D

Odg: Ometac 2.4Ghz

Reply #54
@I14R10:
Hehehe, ma nije zbog mene, bar se nadam...
U mom kraju je palo 50cm snijega, rekao bi da ga lopata sredila.
Lp,
Alex

Odg: Ometac 2.4Ghz

Reply #55
Bio sam kod "Suseda", čak je bio pristojan, čovjek nije na forumu, al je malo voajerski nastrojen najlakse rečeno. Ima Phantoma, neke dalekozore, teleskope....svašta...
Uz lagane prijetnje nije letio već par dana, da bi jutros saznao da je u bolnici zbog infarkta.
Eto, nisam zloban, zelim mu da ozdravi cim prije i da bude sve ok.


Dovedi ga na forum, ta upozna i drugu stranu letenja s ekipom i za neki viši/drugi cilj :)


Možda ti je ovo komšija snimio pa ga je maznilo.

http://9gag.com/gag/avgZqob