Skip to main content

Topic: Inauguracija iz pticje perspektive (Read 5246 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Inauguracija iz pticje perspektive

Reply #1
I ja isto mislim i vjerujem da će se dotići ovoga primjera ako bude ikakve rasprave i sl.
Totalno glupo i nepotrebno, a nije ni slika bog zna ...

Odg: Inauguracija iz pticje perspektive

Reply #2
Cek..sto nije se smilo letjeti iznad inaguracije?

Odg: Inauguracija iz pticje perspektive

Reply #3
Zdrav razum kaže ne, a vjerovatno i zakon ima neke točke za manifestacije poput ove. Ne uključujući našeg predjednika bilo je 8 drugih i raznoraznih poslanika, tako kažu.
Uglavnom nitko nepozvan nije smjeo prići blizu trga, a ovaj se vozikao ljudima iznad glava, pa sad prosudi.

Odg: Inauguracija iz pticje perspektive

Reply #4
Hm iznad glave 300m, a dobro ee kad bolje razmislim hm i nije bas pametno

Odg: Inauguracija iz pticje perspektive

Reply #5
Gotovo je ljudi...sad će država pokazati zube. Iako se i policija ponaša kao da je u 20 stoljeću. ???

Odg: Inauguracija iz pticje perspektive

Reply #6
Najgore je to da nitko nece shvatit da je covjek koji upravlja neodgovoran a ne tehnologija. Da je bacio bumerang iznad glava svima njima bacili bi se na njega, ovako ce zabraniti letenje i tocka. Debilana.

Odg: Inauguracija iz pticje perspektive

Reply #7
Treba ići na miniaturizaciju svega što leti, micro quad s kamerom raspona 10mm




Pa će slijedeći puta inaoguracija biti iz pičje perspektive  :D
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: Inauguracija iz pticje perspektive

Reply #8
Odakle ljudima takve glupave ideje.

Odg: Inauguracija iz pticje perspektive

Reply #9
Hmm, neznam što se svi toliko bojite. Ako vam je stalo do letenja, odete negdi sastrane. Normalno da ne smite letit po centru zagreba. To zdrav razum nalaže. A i dam desnu ruku da će u pravilniku to bit. Npr. ja sam usred šumetine. Letim iznad livade, nema nikog živog, a i da ima nikog nije briga. Da imam FPV mogao bi napravit krug promjera 50km. Što se toga tiče, nikad se mene niko neće doticat.

Odg: Inauguracija iz pticje perspektive

Reply #10
a odkuda slike u jutarnjem? odkuda njima slike? to je pokušaj opet nekog hrabro retardiranog novinara, to nije sigurno modelar

Odg: Inauguracija iz pticje perspektive

Reply #11
Hmm, neznam što se svi toliko bojite. Ako vam je stalo do letenja, odete negdi sastrane. Normalno da ne smite letit po centru zagreba. To zdrav razum nalaže. A i dam desnu ruku da će u pravilniku to bit. Npr. ja sam usred šumetine. Letim iznad livade, nema nikog živog, a i da ima nikog nije briga. Da imam FPV mogao bi napravit krug promjera 50km. Što se toga tiče, nikad se mene niko neće doticat.
Moras mi javiti gdje si i dolazim na long range fpv :)

Odg: Inauguracija iz pticje perspektive

Reply #12
Mjesto je Saborsko, blizu Plitvica. Prema Plitvicama si ograničen 20km udaljenosti, prema susjednom selu 25km. Jedini problem je da ako se skrkaš da udariš kakvu lisicu il medvjeda  :D . Sad sam baš mjerio, na jednom mjestu di letim ima kvadrat 500m x 500m čisto livade bez ikoga. Da, i imaš prema Slunju ograničenje jer je tamo vojni poligon. Na nekih 20km

Odg: Inauguracija iz pticje perspektive

Reply #13
daj ne zezaj da si iz saborskog? ja sam iz drežnik grada, mogli bi se naći kad dođem dole, sljedeći puta nosim zagi sa sobom

Odg: Inauguracija iz pticje perspektive

Reply #14
Jesam. Možemo se nać, valjda ću i ja imat neki avion operativan do tad. Jesi kad letio po ovim mojim krajevima?