Skip to main content

Topic: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj......... (Read 166586 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: "POŠTENA" kupnja preko foruma

Reply #210
Iako roba i dalje ne stiže, ja sam svezanih ruku, zvao sam postu, u svom gradu pa u Brodu, ali kazu da nikakav paket nije isao na moje ime...pa ko tu koga pravi budalom, ako je on poslao i posta zajebala stvar, njega je zajebala nije mene, oprostite na izrazu, ja sam posteno platio robu pa opet nista nakon skoro 2 tjedna od zadnjeg komentara, e sada ako je matej_sb toliko posten kao sto govorite, onda bi bilo posteno da se novac vrati, da li sam u pravu(moram pisati ovdje jer na PM ne odgovara!)?
Bitno da se leti.

Odg: "POŠTENA" kupnja preko foruma

Reply #211
Nisi u pravu :D


Odg: "POŠTENA" kupnja preko foruma

Reply #213
Iako roba i dalje ne stiže, ja sam svezanih ruku, zvao sam postu, u svom gradu pa u Brodu, ali kazu da nikakav paket nije isao na moje ime...pa ko tu koga pravi budalom, ako je on poslao i posta zajebala stvar, njega je zajebala nije mene, oprostite na izrazu, ja sam posteno platio robu pa opet nista nakon skoro 2 tjedna od zadnjeg komentara, e sada ako je matej_sb toliko posten kao sto govorite, onda bi bilo posteno da se novac vrati, da li sam u pravu(moram pisati ovdje jer na PM ne odgovara!)?

Ako je poslano obicnom postom sumnjam da Posta ima evidenciju da je nesto islo bas na tvoju adresu, za njih je puno posla upisivati podatke za SVAKI obican paket, pricekaj do kraja mjeseca paket je vjerojatno negdje zaglavio.
Barem se u domacem prometu paketi ne gube samo tako.

Ako znas tocno dan kada je paket poslan i iz koje poste nazovi direktno postu i zamoli da ti provjere.


Odg: "POŠTENA" kupnja preko foruma

Reply #215
Ja mislim, Zed, da ni ti nisi u pravu i da previse solis pamet okolo. Pa sta mislis da ce neko tek tako doc ovde i pisat svasta bez razloga ili jer je djetinjast? Nek se javi na telefon i rjese problem a ne ovako.

Lp. Sveto


Odg: "POŠTENA" kupnja preko foruma

Reply #216
Pa ocito da da, procitaj ovu temu opet ako ti nesto nije jasno...
Da, neka rijese problem prek telefona a ne da pljuje ovako po postenom kolegi koji nije ni kriv ni duzan...decko se malo zaletel i to je to

Odg: "POŠTENA" kupnja preko foruma

Reply #217
zed, oprosti ali ja nisam dosao ovdje da me netko vrijeđa, tu se svi druzimo i postujemo, ali ja ovo moram pisati tu jer mi se na telefon ne javlja, a isto tako ni na PM, pa ako ce igdje vidjeti o cemu je rijec, doci ce u birtiju..
Bitno da se leti.

Odg: "POŠTENA" kupnja preko foruma

Reply #218
Decko se zaletel i to je to. Znaci bio si tamo i znas sve? Onda ovakvu situaciju i nejavljanje na telefon mogu sutra i od tebe ocekivat kad to podrzavas? Bravo!

Lp. Sveto



Odg: "POŠTENA" kupnja preko foruma

Reply #220
Nisi u pravu :D
Daj mi razlog zasto nisam, jesam ja kriv sto je njega zaje**** posta?


Da li si tražio da se šalje obično ili preporučeno?


ako si tražio da se šalje obično, sam si se "zaj....", a ne pošta

ako si pristao na prijedlog prodavatelja da ti pošalje obično, opet si se sam "zaj..."


ovo "zaj..." sam namjerno tebe citirao, jer se radi o preuzimanju rizika, u ovom slučaju od strane tebe


pokušaj naučiti nešto iz toga, a ne se plakati ovdje na forumu kak ti je netko uzeo "pikule", jer ih nećeš dobiti natrag zbog toga


nakon xy uspješnih trgovina na obostrano zadovoljstvo koje je Matej očigledno imao, ne postoji objektivni razlog za misliti da te išao zavaljati na način da paket ne pošalje


a to kaj ti se ne javlja, kaj sad s time, pa niste postali BFF zbog jedne trgovine da se obavezan družiti s tobom...




Odg: "POŠTENA" kupnja preko foruma

Reply #221
Sada je i sluzbeno potvrdeno da me je posteno navuko, kao prvo sumljivo je bilo od samoga pocetka, a to je da nije dobio nikakvu potvrdu od poste, drugo djelatnica u posti mi govori da nema nikakvog paketa na moje ime cak je i proverila nekoliko puta, nadalje, broj koji mi je dao nije u funkciji (zvao sam 50 puta ali nista).
Tako da opet sve moje sumnje su se obistinile, od samoga pocetka je to bilo malo cudno ali sada, napokon i potvrdeno, nakon mjesec ipol dana.

A njemu hvala na srdacnosti i postenju, ljudski sam se ponio prema njemu, ali on prema meni nije, na tomu mu hvala.

Koliko ga god vi svi branili ja imam dovoljan dokaz da tu nesto ne stima, te svoju verziju ove price, tako da hvala legendo, naucio si me necemu, koliko god vjerovao da su "nasi ljudi" posteni sve to pada u vodu, pozdrav!
Bitno da se leti.

Odg: "POŠTENA" kupnja preko foruma

Reply #222
ubuduce kupuj sa pik.ba i trazi da pise local pickup only. ps. dobro da si mi rekao da se moze obicna posta pratiti da znam za ubuduce, pa jebo ti preporucenu postu i tracking kad ti to provjeris i ovako :-)  za ostale sa foruma koji me uredno kontaktiraju na moj broj 098/9259525 da znaju da broj radi kao i do sada.... mora da si zvao kad je pao t-com jbg ;-) uzivaj i nadam se da ce te fpv oprema sluziti jel sam ev sada provjerio i kazu da je paket kod tebe ;-)

Odg: "POŠTENA" kupnja preko foruma

Reply #223
Blago meni pa je tu kod mene, pa i samim time sto si uspio provjerit gdje je paket ;), kamo srece. Ova prepirka je postala vise djetinjasta nego POŠTENA
Bitno da se leti.

Odg: "POŠTENA" kupnja preko foruma

Reply #224
ja bi samo dodao nesto, upoznao sam mateja i ekipu iz sl broda, decki su dobri, garantiram da si matej nebi dozvolio tako sta, nego je garantirano neko paket u bosni apciga cvapciga, je mi je to dosta poznato, kao i u srbiji, cim vide da je nesto iz hr, misle da je tu neka para unutra.