Skip to main content

Topic: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj......... (Read 166934 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: "POŠTENA" kupnja preko foruma

Reply #225
Ma pravdajte vi njega ali ja necu, zna se sta i kako ide, potvrdu o poslanju robe nije dobio znaci da nije ni poslao, pa boze moj, nece niko tu nikog pravit budalom. I opet koliko ga god vi "kolege iz RH" zvali, uz duzno postovanje, vama ce se javiti ali i budala vidi da je broj sa kojega zovem +387 i naravno da se ne zeli javiti.
Bitno da se leti.

Odg: "POŠTENA" kupnja preko foruma

Reply #226
Ne stajem na stranu ni jednog ni drugoga, ali kada saljes obicnom postom ne dobijes nikakav papir da si nesto poslao, eventualno racun.

Odg: "POŠTENA" kupnja preko foruma

Reply #227
Ne stajem na stranu ni jednog ni drugoga, ali kada saljes obicnom postom ne dobijes nikakav papir da si nesto poslao, eventualno racun.
Nije istina, u BiH sam slao xx paketa, i potvrda se MORA dobiti.
Bitno da se leti.

Odg: "POŠTENA" kupnja preko foruma

Reply #228
Pa neka onda osoba koja je poslala paket pokaže(fotografira) bar račun koji je morao dobiti da se uvjerite da ga je poslao,znači da je platio neka davanja i poštarinu,ako nema drugih potvrda i tracking broja prema kojima bi se to moglo utvrdit.A ja mislim da ako običnim načinom  šalješ paket-pismo,lako se može desiti da nikada nestigne,mom bratu je tako matična ploča izgubljena tj. nikada nije stigla na odredište jer ju je netko izgleda ukrao ili tako nešto,to je bili ovdje u HR-koj.

Odg: "POŠTENA" kupnja preko foruma

Reply #229
Pun mi je qu*** ove teme i arbitrarnog mudrovanja bez stvarnih dokaza.

Da, bilo je prevara na Flyfreaku i osobno poznajem nekoliko oštećenih, no postoji jedna pravilnost: osoba koja je varalica najčešće ima samo jednu 'transakciju' i nakon toga se više ne pojavi pod istim nick-om ili se uopće više ne pojavi. Ima jedan izuzetak, ali to je već bila stvar netočnog opisa robe i uvaljivanja.

Prvo i najvažnije pravilo kod trgovanja preko foruma je status Frika, tj. da li mu je ovo prva prodaja, ima li postova u drugim temama ili se samo bavi trgovinom, koliko je dugo na forumu, da li se predstavio i poznaješ li ga.
Druga isto važna stvar je 'osjećaj' da nešto nije u redu, da je ponuda predobra, slika nejasna, bilo kakva nejasnoća koja nema jasan i izravan odgovor - ne ulaziti u transakciju, odj***ti tipa!
Na kraju uvijek ostaje i 'solarna razmjena': robu na sunce - lovu na sunce i svi zadovoljni!
Kraj poduke o trgovanju preko Frika!

Za sve koji se žele dalje j****ti sa pitanjem ima/nema paketa, neka se prebace u ovu temu:
http://www.flyfreak.net/general-discussion/losi-trgovci-%28modelari%29-koj-je-kog-i-na-koji-nacin-zaj/msg14237/?highlight=trgovci#msg14237

Molim admina da prebaci ovo tamo..
Damir

Odg: "POŠTENA" kupnja preko foruma

Reply #230
+1

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #231
Ja bi se ovin puten zahvalia elninu na kupnji njegovih komponenti od prije mjesec dana.
evo oglasa http://www.flyfreak.net/oglasi-radio-i-elektronika/p-fpv-oprema-reciver-transnniter-osd-fpvcam/msg197254/?highlight=breeze#msg197254

vjerovatno je zaboravia da postoji još koji kabel osim onog za napajanje predajnik



hébergement gratuit d'images






Zaboravia je i ožičenje prijemnika



kao šta u oglasu piše,navedene komponente su jako malo korištene i u ispravnon stanjuhe
crvena žica je vjerovatno višakh
Kamera koju san dobia nije ona koja je navedena u oglasu nego neka druga,neznan koja,samo pcb pločica i leća.Moja greška je šta nisan tražia slike i šta san evo tek sinoć uzea paket u ruke da vidin šta san ja to kupia od njega,jer mi je ovo trebalo služit jednog dana za nekog kvada..Sad će ić sve u smeće kad mi ne služi ničemu.
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form


Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #233
E Elnino jesi ga zavaljo, strasno...


Da meni dođe ovakav paket netko bi dobio kuckuc na vrata.....


Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #235
Ma ne trebaju mi pare natrag,snać ću se i bez tih par stotki u životu,ovaj post je stavljen isključivo radi poštenih kolega sa foruma kojih ima dosta,da se ne zaj... ko ja.
Njemu želin svu sreću u životu,jer sa ovakin razmišljanjen i postupcima neće daleko dogurat,šta se kaže; karma is a bitch  :)
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: "POŠTENA" kupnja preko foruma

Reply #236
Pa neka onda osoba koja je poslala paket pokaže(fotografira) bar račun koji je morao dobiti da se uvjerite da ga je poslao,znači da je platio neka davanja i poštarinu,ako nema drugih potvrda i tracking broja prema kojima bi se to moglo utvrdit.A ja mislim da ako običnim načinom  šalješ paket-pismo,lako se može desiti da nikada nestigne,mom bratu je tako matična ploča izgubljena tj. nikada nije stigla na odredište jer ju je netko izgleda ukrao ili tako nešto,to je bili ovdje u HR-koj.
Pa to sam ja i trazio, trazio i trazim vec dva mjeseca, racuna nema nije ga fotigrafirao uz izgovor da nije dobio! Sigurno da bih postu uzeo da se placa pouzecem ali ne ide iz RH u BiH zbog carine, i naravno da je ovako islo iako sam zahtjevao pouzecem iz bih. I definitivno da je problem sa tim matejom vec mi je i tipkovnica upamtila to njegovo ime, i kaže da sam ja kriv, za sta molim? Zajebo je sam sebe, pa mene, on je odgovoran za paket dok ne dode tu kod mene, ali nista od toga, navodno je jos i zena za salterom kriva jer je pušila u posti kao u birtiji, ma daj pun mi je k ove teme, da sam blize osobno bi otiso.do tog lika da vidim ko je i sta je, pa jebemu majku ako vec prodajes prodaj ko covjek a ne muljat i lagat, jer se potvrda mora dobitii!!!

I sigurno se slazem sa prebacajem teme.
Bitno da se leti.

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #237
Ako je sve ovo navedeno gore istina, mislim da to krši pravila foruma, a za to bi trebala biti i predviđena neka i kazna 2mj bana. brisanje svih oglasa prodavača koji uvaljuje "novu" robu itd. nisam tu da sudim ali za to služe admini zar ne?

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #238
Nema razloga da lažen,ovaj setup nisan nikad upotrijebia,to se vrlo lako može potvrdit u mojin temama o modelima koje san radia i slikama istih.
I kolege iz splita i sinja isto mogu potvrdit da koristin skroz drugi i bolji fpv sistem,ovaj san kupia čisto da ga iman sa strane za buduće projekte,i da za ovaj nisu ni čuli da san uzea do otvaranja ove teme :)
Da nebi sad ispalo da san ja prevarant  :D
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #239
Naš dragi Ante je pošten i dobar mladić....ja znam da govori istinu...a već  mu je  i  oprostija (nije zaboravija)...ali neka ''velikom trgovcu'' barem bude neugodno. :'(
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes