Skip to main content

Topic: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj......... (Read 166883 times) previous topic - next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #195
Zna neko što je sa davorvz ? Nema ni traga ni glasa od njega  :o .

 

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #196
Na njuskalu ima par njegovih oglasa...


Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #198
a ti stipe bi se mogao i oglasiti da nebi napunio ovu rubriku tobom ;)
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

"POŠTENA" kupnja preko foruma

Reply #199
Dakle prica pocine sa tim sto sam "kupio", tocnije dao novac za robu koju nisam dobio. Trebao sam dobiti fpv setup, tx i rx te 2 antene 600mW 5.8GHz od korisnika koji izgleda masovno prodaje robu na forumu, a on je imenovan kao... matej_sb... tu na forumu, dogovorili smo da mi to proda za 600kn te da mi pošalje iz HR u BiH paket, on je trebao to poslati iz Bosanskog Broda, ali kako on navodi desio je se problem sa postom,  paket koji je "poslao"  cekam nešto manje od mjesec dana a da bi stvar bila jos gora ja sam njemu tih 600kn poslao preko banke na ime Matej Tatalović, da na kraju ne bi paket dobio. Toliko.
Bitno da se leti.

Odg: "POŠTENA" kupnja preko foruma

Reply #200
Sigurno je nesta krenulo pa zlu, poznajem Mateja jako dobro i taj decko siguro nebi nikoga prevario pa tako ni tebe.


Odg: "POŠTENA" kupnja preko foruma

Reply #201
Dakle prica pocine sa tim sto sam "kupio", tocnije dao novac za robu koju nisam dobio. Trebao sam dobiti fpv setup, tx i rx te 2 antene 600mW 5.8GHz od korisnika koji izgleda masovno prodaje robu na forumu, a on je imenovan kao... matej_sb... tu na forumu, dogovorili smo da mi to proda za 600kn te da mi pošalje iz HR u BiH paket, on je trebao to poslati iz Bosanskog Broda, ali kako on navodi desio je se problem sa postom,  paket koji je "poslao"  cekam nešto manje od mjesec dana a da bi stvar bila jos gora ja sam njemu tih 600kn poslao preko banke na ime Matej Tatalović, da na kraju ne bi paket dobio, ovime apeliram svima prvo da od tog 100% prevaranta NISTA ne uzima a zatim da pripaze  na ostale jer sigurno nije sam u toj igri.

A on kad procita ovo a kad tad hoce, neka bude siguran da ga ceka prijava u policiji.

Ja sam kupovao od mateja i mogu ti garantirati da je 100% ispravan. Ja sam njemu bio ostao dužan 120 kuna (možda to i jeste razlog zašto je tebi kasnio), a poslao sam mu 150 kuna jaaaako kasnije, jer trenutno nisam imao.

Osobno bi dao ruku u vatru za njega, ako kaže da je nešto pošlo po zlu, onda vjerojatno jeste i on će ti to ispraviti.

EDIT: Da pojasnim oko mog duga: on mi je prodao robe u većoj vrijednosti i na povjerenje mi je poslao robu prije nego sam sve u cijelosti platio.

LP,
milan
---

Odg: "POŠTENA" kupnja preko foruma

Reply #202
Potpisujem ova gore dva posta, jako slicno iskustvo
Maksimalna korektnost

Ne vjerujem da bi te on isao namjerno zavaljati

Da li ste sve ispitali, kako je slano? Paket, pismo, preporuka, vrijednosno pismo?

Odg: "POŠTENA" kupnja preko foruma

Reply #203
Potpisujem i ja. Kupio sam neke stvari kod njega i sve je u redu proslo.

Odg: "POŠTENA" kupnja preko foruma

Reply #204
slusaj balavce jedan, poslao sam 50 paketa na ovom forumu i nisam nikoga zahebao niti ostetio nikada. nakon sto si mi uplatio novac, paket sam poslao iz bosne obicbom postom kakav je bio i dogovor, da ti ne lupe carinu slanjem iz hrvatske. i kontaktirao sam te sto puta prije i poslije slanja paketa, i slao ti slike itd. i isao u bosnu u postu da vidim dali se paket vratio slucajno nazad i zena mi je rekla da inace znaju kasniti paketi prilikom slanja tim tipom poste, sto sam ti takoder prenio. stoga cekaj doci ce ti paket... nisam ja kriv niti mogu utjecati na vasu bosansku postu. stoga se strpi i ne pljuj po nekome. uostalom paket ti je mogao i doci a da ti kazes da ti nije dosao sto isto nije iskljuceno. ps. na policiju mozes ici nema brige jel ja nisam nista zajebao niti bjezim od icega, tako da sto se mene tice ako mislis da treba idi u postaju odmah. pps. jucer sam isao u bosnubpo cigare i nisam imao nikakvih problema prilikom prelaska. pozz i to je sve od mojih komentara.

Odg: "POŠTENA" kupnja preko foruma

Reply #205
Ne brini se Matej, ima nas dosta na forumu koji te poznajemo. Znaci prst gore za Mateja.

Odg: "POŠTENA" kupnja preko foruma

Reply #206
DroneMaster pokrij se ušima....ne možeš tako optuživati ljude po forumu bez razloga!!!


-1 za DroneMastera...


+1 za Mateja!!!

Odg: "POŠTENA" kupnja preko foruma

Reply #207
Opet neki problemi -.-,DroneMaster to su teske optuzbe s kojima se ne mozes tek tako razbacivat,da ti je 3 mjeseca kasnio paket opet bio bio na tankom ledu s optuzbama a kamoli za mjesec dana i eto ovaj put je led popustio,optuzit covjeka koji je prodao vec kozna koliko stvari preko foruma i nikoga nije zaje** da te je oderao za 600 kuna,nevjerojatno, i ja sam sam od njega kupio nesto za puno veci iznos i sve je proslo glatko tak da ja za njega mogu jamcit.Neznam kako to ide s postom u BiH(tu kod nas ako saljes paket obicno meni dode za oko 2 tjedna iz ZG!) ali nadam se da ces se ponizno ispricat kad ti na kraju paket stigne.U međuvremenu dajte obrisite ovu ljagu jer nitko od ovog nema koristi samo ide na stetu kolegi Mateju.

Odg: "POŠTENA" kupnja preko foruma

Reply #208
Ja se ispricavam ako je tako ali nikako mi ne ide na ruku to sto paket ne dolazi, odavno je trebao doci, drugo, prijatelju zasto ne odgovaras na poruke? Zvao sam te i slao ti tu poruke al nista. Naravno da bi poslumljao da nesto neće biti u redu. U slucaju da paket dode, zanemarite ovaj post

Poslano sa mog C6902 koristeći Tapatalk
Bitno da se leti.

Odg: "POŠTENA" kupnja preko foruma

Reply #209
Za Mateja samo pohvale.
Lp,
Alex