Skip to main content

Topic: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu (Read 119363 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #165
pohvala slijedećim kolegama s foruma za dobru trgovinu: neo1234; Vex_zg; Aljoša; Smiljac; Scaevola; duly; Stefano, i  drugima za savjete i ohrabrenje za bavljenje ovim divnim hobijem
LP,  Darko

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #166
Hvala Ivici Belović na poklonjenom motoru Speed 400 ( još uvjek ima dobrih ljudi ). Terry može ponovo letjeti.

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #167
Pohvala gosp. drvoholding, poslao mi AR8000 koji iz nekog razloga nije radio, odmah je poslao drugi prijemnik i dosta dijelova!

-Jura
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #168
neo1234 aka ljudina  ;D..HVALA sto si mi sletio warbirda u hangar. iako skroman i sit, biti ces jednom i ti gladan jer gablec te ceka  :D
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #169
Pohvale za kolegu foxxxy !

Hvala na pristiglome Simulator kablu  ;D

Nije puno,ali znaci puno.  :)

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #170
Kupio frame od skazic-a, odlična stvar, dobro je znati da imaš stručnjaka u blizini  :D
Sve pohvale

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #171
svaka cast kolegi bacasb,poklonio mi je 6ch 2,4ghz stanicu sa sim kablom :)
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #172
Pohvala za kolegu zagorec i zahvala za sve sto mi je "gratis" poslao.

Kupio sam od njega i nesto elektronike odakle sam i eto gratis dobio dijelove pipera :)

Sve pohvale.

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #173
Pohvala kolegi Srepfleru: sve smo jednostavno i precizno dogovorili i brzo pristigli materijal je bio u perfektnom stanju. Čak i poklon-dodatak, rabljeni motor je bio ko' nov.  :)
Tako se radi !
Damir

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #174
Pohvale kolegi Dexter,
uzeo sam 3 baterije, odlicna cijena, poklon lipo safe bag ( hvala uvijek treba),
poslao da prvo probam, rayan odletio 3 leta redom, naravno baterije  odlicne.
Nacin poslovanja za svaku pohvalu. :)


Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #176
Pohvala kolegi altomano za brzu dostavu dijelova u Split

pozdrav

romano
mos mislit

 

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #177
Kraj je nastavne godine tako da pohvalnice od mene dobivaju/zaslužuju za odličan uspjeh i uzorno vladanje :dr. Tom i Srepfler !

Bas smo danas u školi ispisivali pohvalnice djeci! :)


Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #179
Čovjeće, sad sam imao dobro iskustvo sa Hobbyking chat support službom.
Čekao sam jedno 10 minuta da se uključe ali onda sam nanizao 3-4 pitanja i sve mi je lik riješio u par minuta.
I to nije bio onak kineski tipiziran nego baš ko da sa čovjekom komuniciraš.
Ja pitam koju osovinu da za ovaj motor naručim, on kaže nemamo u ponudi ali ako uzmeš ovu koja je za nešto drugo, savršeno će ti pasati na to tvoje.
Fau... Uglavnom, respect. A mislio sam lakrdija.