Skip to main content

Topic: gradnja spitfire (Read 5426 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

gradnja spitfire

Pocela gradnja spitfire-a pa evo nekih slika tjeran motivacijom kolege hawka

Odg: gradnja spitfire

Reply #1
Dobro izgleda.. koliki je raspon? 60-70?

Kako ti se ponaša taj zeleni depron(arbiton?) Probao sam raditi od arbitona ali je s jedne strane bio prešan, tako da mu je struktura bila oslabljena s jedne strane i dosta se uvijao..



Odg: gradnja spitfire

Reply #3
Haha, super izgleda, svaka čast !

Odg: gradnja spitfire

Reply #4
Raspon 1m,duzina trupa 85cm,zaboravio sam slikati dok je krilo bilo otvoreno,sa doljne strane je plavi 6mm za izolaciju podova kupljen u pevecu sa kojim sam se namucio jer ga je trebalo dosta grijat da bi dobio formu krila da sam znao da ce biti tako radio bi isto kao i gornju stranu od 3mm izolacijom kupljenom u bauhausu.Malo je presavitljiv ali kad je krilo gotovo presvuce se sa jos jednim slojem 3mm i super je,manje greske se lagano bruse i lagano sw oblikuje,jedino bi se morala doljna strana presvuci sa folijom radi zastite kod slijetanja.radio sam po nacrtima koje je postavio kolega Hawk 80% velicine.  Kolega Hawk ako imas snimku leta stavi je da vidimo i drago mi je da ti se svida

Odg: gradnja spitfire

Reply #5
Nema snimki još!
 

Odg: gradnja spitfire

Reply #6
Alo kume, a nisi setup opisao...

Odg: gradnja spitfire

Reply #7
evo jos malo slika , radim koliko uhvatim vremena jel ipak je pocelo proljece i radovi oko kuce



Odg: gradnja spitfire

Reply #10
prvi pokusaj leta zavrsio u 3 komada, bacanje iz ruke luping u pod,izgleda da nevalja cg ili kut krila kad otkrijem napisat cu sta je bilo!

Odg: gradnja spitfire

Reply #11
evo konačno je poletio spitfire
 
gogič - SPITFIRE.MP4
 
a što mu je bilo, vrag če ga znat ::)

 

Odg: gradnja spitfire

Reply #12
pogresan kut krila ovo je krilo stavljeno odokativnom metodom ;D i sad leti


Odg: gradnja spitfire

Reply #14
Molim za pomoć!Želim naparavit rc mogu li planovi?Jako mi se dopada ovo što vidim da radite. Spitfire ili me-109 me interesuju.zahvaljujem svaka pomoć je dobro došla!