Skip to main content

Topic: teorija ili zavjera ? (Read 3732 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: teorija ili zavjera ?

Reply #15
Ovaj video-prikaz SS je klasična 'teorija zavjere': nešto malo očitog i na to onda kloniraš totalnu glupost i ubereš malo juhe na klikove !

Putanja planeta oko Sunca nije kružna nego eliptična. Os planete u putanji nije okomita nego iskošena.

Da nije tako, svi dani u godini bi jednako trajali, tj. nebi imali ni ekvinocija (ravnodnevnice) ni solsticija, sunce bi bilo stalno iznad ekvatora, nebi postojala uopće godišnja doba, a život kakav mi poznajemo na Zemlji nebi postojao.

Damir

Odg: teorija ili zavjera ?

Reply #16
@hrast

svemirom brzinom od 70 000kn/hr.

Ovo je stvarno velika brzina, jer si to skriveno napisal koliko maznu kuna kroz sat vremena

Lp
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: teorija ili zavjera ?

Reply #17
eto danas malo pricam sa jednim prijateljom , a on me zapita nesto vrlo zanimljivo ...


kako objasnjavate da je od  homosapiensa do prvog tehnoloski revolucionarnog otkrica trebalo proci 200.000 godina , a nakon toga vise i ne brojimo kojim brzinom se dogadja tehnoloska revolucija ?
dx9-xd8-gobac630

Odg: teorija ili zavjera ?

Reply #18
Moje glupo misljenje da smo neki reverse injzinjering skinuli s neke elien letjelice.

Odg: teorija ili zavjera ?

Reply #19
skinuli , ili su nam pokrenuli....
dx9-xd8-gobac630

Odg: teorija ili zavjera ?

Reply #20
To je i jedna od teza Bob Lazara - tip koji je radio u Area 51 i kasnije se izlajao o tome što je vidio i na čemu je radio,, da se zbog reverse injžinjeringa na vanzemljaskim letjelicama koje US posjeduje zadnjih nekoliko desetlječa i imamo takav razvoj tehnologije. Optička vlakna, nanotehnologija, sve je to posuđena tehnologija.

Ja osobno ne razbijam glavu sa takvim pitanjima, kad slušam starije ljude kojima je zabava bila skakati u vreči i trčati sa jajetom u žlici sretan sam da živim u ovom vremenu,, iako bi stvari mogle biti puno ljepše, ljudi osvješteniji, manje glupi, iritantni,, imamo ovaj predivan hobi, video na daljinu,  vjetar u kosi i uživanciju.. :)

Odg: teorija ili zavjera ?

Reply #21
da, pala letjelica ., jedan mrtav i  tri prezivjela ...  kaj mislite kaj su ispregovarali za svoju slobodu  ::)  ??
dx9-xd8-gobac630