Skip to main content

Topic: DLG 990mm (Read 2262 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

DLG 990mm

Poštovani modelari nakon dosta vremena provedenog spavajući zimski san, Mirtova radionica ponovno je u opticaju. Malo smo mislili, nacrtali i za dva dana napravili. Obzirom da je to skrpano na brzinu, a znanje nam je u toj klasi 0 (nije O nego nula), zanima me da li je 16g za trup, bum i nosač horizontalca puno? Stvarno ne znamo di bi mogli skinuti još koji gram.  Pomoč.

Odg: DLG 990mm

Reply #1
Ozbiljno?
Evo za usporedbu


Elf Typical Weights
Fuselage 16.5 g
Wing 41.0 g
Hoz tail 3.3 g
Vert tail 2.8 g
Accessories 4.0 g
Total structure 69.6 g
Smart LiPo 240 11.4 g
RC gear 14.0 g
Flying Weight 95 g


Bude to kaj i za "tržište"?


I Mirt - kakva je to slika?

if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }

Odg: DLG 990mm

Reply #2
Piknul sam se u njega

Odg: DLG 990mm

Reply #3
Joj. Karbon pod kožom, bolje u kaktuse opast. Pazi da nije ostalo unutra, zagnoji se ko vrag.


Kakvo bu krilo, pozitiva, građeno ili ?
if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }

Odg: DLG 990mm

Reply #4
Poštovani modelari nakon dosta vremena provedenog spavajući zimski san, Mirtova radionica ponovno je u opticaju. Malo smo mislili, nacrtali i za dva dana napravili. Obzirom da je to skrpano na brzinu, a znanje nam je u toj klasi 0 (nije O nego nula), zanima me da li je 16g za trup, bum i nosač horizontalca puno? Stvarno ne znamo di bi mogli skinuti još koji gram.  Pomoč.

Vi mora da se šalite!!!
Težine su skinute do krajnjih granica. Lakši su jedino avioni od papira.
I... nije lijepo pokazivati srednji prst i to na toliko fotki  :D .

Odg: DLG 990mm

Reply #5
kumek je zmontiral sliku s prstom,ja nisam prost,bože oprosti mu na grijesima,ali kad ga dohvatim j.....t cu mu sve po spisku :)

Odg: DLG 990mm

Reply #6
bok prijatelj,malo se šalimo,krilo je danas vakumirano ,jezgra stirodur,staklo 47 gr plus karbon remenjaca,napadna karbon 8)

 

Odg: DLG 990mm

Reply #7
No prst jos kak tak ali one slike iza na zidu :)


Radiona po propisu.


Evo vam jedan mali doprinos.


ZoneV2 krilo za mini dlg, dizajnirano za težinu oko 120g.


Jezgra 2500styrodurC, 38g aramid, live hinge.
if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }