Skip to main content

Topic: Moj Hexadron neće još dugo poletjeti... (Read 41816 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


Odg: Moj prvi (velkačkiji) quadcopter - prvi FPV pokušaj

Reply #62
On je stavio posebnu bateiju. A koliko dugo, ne znam. Mislim da je i 5 minuta dovoljno da se napravi izuzetan light show. E, kad bi nas bilo više sa svjetlima na nebu, ne bi bilo više mraka i polumraka u hrvatskoj.  >:( >:( >:( >:( >:( >:(


LP,
milan
---

Odg: Moj prvi (velkačkiji) quadcopter - prvi FPV pokušaj

Reply #63
Kad malo bolje razmislim, oko tih snažnih LEDica, mislim da je bolje to moža montirati na neki avionček. Ipak ima veću nosivost, iako je polijetanje i slijetanje noću problem. Ali isto tako bi se i poletno/slijetna pista mogla osvijetliti nekim LEDicama, letjeti FPV i stvar bi možda funkcionirala. Možda neki APM uz pomoć fllight planner-a i ostalih pomagala!?

LP,
milan
---

Odg: Moj prvi (velkačkiji) quadcopter - drugi FPV let

Reply #64
Evo i mog drugog FPV leta. Vibracije su i dalje ostale, no quadcopter je malo stabilniji. Mislim da još moram malo pojačati P gain pa će onda biti još bolje. Nisam išao visoko ni daleko, za svaki slučaj. Moj prijatelj Zorislav (spotter) je bio jako nervozan i stalno mi je paničario.  :D Ne krivim ga, a tko ne bi nakon što je gledao moj prvi let kad mi je dron odletio 600 metara na krov.

https://www.youtube.com/watch?v=HPCpanf1YOY

A i boje nisu neke, zaboravio stisnuti na 'white ballance lock', pa su boje nasumične, a svaki pokušaj ispravka boja u postprodukciji je rezultirao još gorim rezultatom (neko treperenje sllike).

Sve ovo je moglo biti bolje, ali je lagani do jak vjetar i povremena kiša stalno zezalo, prijatelj 'ustao na lijevu' jutros, pa je sve tako kako jeste. Bit će bolje.

LP,
milan
---

Odg: Moj prvi (velkačkiji) quadcopter - drugi FPV let

Reply #65
Ovo sad leti puno bolje :)
Jeli problem bio do esc-a ili kk2?

Odg: Moj prvi (velkačkiji) quadcopter - drugi FPV let

Reply #66
Ovo sad leti puno bolje :)
Jeli problem bio do esc-a ili kk2?

KK2, valjda je P gain bio pre-nisko pa ga je ljuljao. Mislim da bi trebalo još malo podići da krenu one brže vibracije, pa onda malo odvaditi - neka zlatna sredina. Najviše ljulja kad oduzimam gas. Osim toga, danas je sve bilo zbrda-zdola, pa nisam probao zakrenuti propelere - pomaže kod vibracija. Propeleri jesu balansirani, ali se zna dogoditi da vrlo malo odstupaju + to što kod ovih motora nisam 100% siguran da je osovina i zvono centrirano. Svaki puta zakrenem recimo 30 stupnjeva pa palim motore da vidim kad su vibracije najmanje na dotičnoj ruci. Ne treba nikakav senzor, vibrometar - jako se jasno vidi po vrhu aluminijske kapice (collet-a).

EDIT: Oh, zaboravih. Danas sam probao 'tuning', no nisam siguran da je to auto-tuning. Jednostavno ne vidim razliku prije i poslije u parametrima. Ma i do sada je quad letio donekle dobro, jedino kod oduzimanja gasa je imao tendenciju da se prevrne. Sada se to više ne događa, ali se i dalje ljulja. Od zadnjeg leta koji je objavljen na prethodnom videu (u dvorištu), samo sam malicke podigao P gain. Mislim da treba još mallicke.

EDIT2: Nikako da napišem sve odjednom što sam mislio napisati. Ovo što mi baterija pišti, to je zato što sam na KK2 pločici stavio naponski alarm previsoko - 3.75 V po čeliji, trebao bi spustiti na 3.7V, to je 1.5V razlike. I kad najgore i najžustrije pišti, od 2.2 Ah, potrošim možda 1 Ah, možda malo više. Bit ću zadovoljan kad potrošnja bude maximalno na nekih 80% ili 1.76 Ah od 2.2 Ah. Dakle, ideja je bila da mi ostane dovoljno energije ako odletim predaleko, no sad vidim da mi uvijek ostane i previše energije, a zato su mi letovi kratki.

Nadalje, antena na Boscam prijemniku je kolinearna antena 8 elemenata (linearna polarizacija), ugurana u tijelo Aqprox antene za Wifi, koja nikad nije radila kako treba. Snop je poprilično uzak, pa se signal malo izgubi kad letim točno iznad mene. To se jednostavno riješava tako da malo nagnem antenu i signal se brzo uspostavi. Nisam testirao domet do kraja, ali odustao sam na nekih 300 metara bez prijemene antene(!). Dakle, sa njom... tko zna koliki bi mogao biti domet. Svejedno, ne žellim letjeti van dometa vidljivosti, još mi je pre rano da sve opet riskiram.

LP,
milan
---

Odg: Moj prvi (velkačkiji) quadcopter - drugi FPV let

Reply #67
I ja isto balansiram motore i propove na taj način, mislim da to zovu dinamičko balansiranje. Prije sam probavao balansirati posebno zvono, posebno hub propa,,, no ovaj način mi daje bolje rezultate + nekad je potrebno otežati hub ili zvono s jedne strane.

Ovako nekako i ja to radim
http://www.youtube.com/watch?v=UWvbdvrnC-k

A ovo bi se dalo napraviti jednog dana :)
http://www.youtube.com/watch?v=1tHTXMeofe8

Odg: Moj prvi (velkačkiji) quadcopter - drugi FPV let

Reply #68
I ja isto balansiram motore i propove na taj način, mislim da to zovu dinamičko balansiranje. Prije sam probavao balansirati posebno zvono, posebno hub propa,,, no ovaj način mi daje bolje rezultate + nekad je potrebno otežati hub ili zvono s jedne strane.

Ovako nekako i ja to radim

Dali znaš dali ima koji App za Galaxy A5 za te potrebe i kako se zove?

Quote
A ovo bi se dalo napraviti jednog dana :)


Ma ja sam bio počeo mrljati sa arduinom i Gyro senzorom, no naletio sam na neke librarije koji ne rade dobro, a nisam imao živaca da istražujem u čemu je kvaka. Može se svašta napraviti, da bilo bi lijepo, čak poželjno, jer ovo sigurno neće biti jedini quad koji sam napravio. Vrlo je korisno znati koji dio točno treba olakšati ili koji dio otežati da dođe u balans.

LP,
milan
---


Odg: Moj prvi (velkačkiji) quadcopter - drugi FPV let

Reply #70
Ima dosta tih aplikacija za androide samo treba naći onu koja ti najviše odgovara, kao npr.

Ova mi je nekako najdraža i najjednostavnija, samo nema sve osi
Vibration Meter
https://play.google.com/store/apps/details?id=kr.sira.vibration

Uh, tu sam instalirao, ali to je za potrese. Ne znam kako da se ravnam po tim vrijednostima.

Quote
Ovu ima sve osi ali ju još nisam isprobao
Accelerometer Monitor
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.keuwl.accelerometer


Ovu drugu upravo instaliram, ali ću je sutra, tj. ujutro probati. Sad sam preumoran, danas je bio uzbudljiv dan. Hvala za pomoć.

LP,
milan
---

Odg: Moj prvi (velkačkiji) quadcopter - drugi FPV let

Reply #71
Meni su prsti najbolji mjerači. Aplikacije su tek toliko da usporedim rezultate i uradim kalibraciju  ;D
Ova za potrese nije toliko loša ukoliko ne ideš na neko super precizno balansiranje. Kada krenem brojka je obično na 3 i više, na kraju ako je balansiranje prošlo ok, na 100% gasa vrijednost mi ne prelazi 0,5.

Kako god bilo javi ako što uspiješ.

Odg: Moj prvi (velkačkiji) quadcopter - drugi FPV let

Reply #72
Ovaj keuw mi djeluje dobro, iako nisam siguran da može očitati vibracije visoke frekvencije:

[attachimg=1]

LP,
milan
---

Odg: Moj prvi (velkačkiji) quadcopter - drugi FPV let

Reply #73
Meni su prsti najbolji mjerači. Aplikacije su tek toliko da usporedim rezultate i uradim kalibraciju  ;D
Ova za potrese nije toliko loša ukoliko ne ideš na neko super precizno balansiranje. Kada krenem brojka je obično na 3 i više, na kraju ako je balansiranje prošlo ok, na 100% gasa vrijednost mi ne prelazi 0,5.

Kako god bilo javi ako što uspiješ.

Javim. Ovo sam probao samo malo naginjati, malo drmati. Dosta je osjetljivo... odoh spavati, ne mogu više gledati.

LP,
milan
---

Odg: Moj prvi (velkačkiji) quadcopter - drugi FPV let

Reply #74
Nema letenja na neko vrijeme sa mojim velkačkim dronom. Ne dok ne nađem u polju FrSky prijemnik, KK2.0 pločicu, FPV kameru, a na YT bi mogao staviti video, samo da nađem Mobius kameru. Negdje se rasulo po šikari.

[attach=1]

Jedan motor je stradao: iščupale su se žice drito do motora. Interesantno da niti jedan propeler nije pukao, čak nema ni ogrebotine. Sutra rano ujutro idem u potragu za dijelovima...

LP,
milan
---