Skip to main content

Topic: Moj Hexadron neće još dugo poletjeti... (Read 41429 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Moj prvi (velkačkiji) quadcopter - zadnji FPV let

Reply #90
Tarot_majstor ti poklanja Frame. Ja ti poklanjam KK pločicu. Ostalo imas i opet si u oblacima:))

Nekako vjerujem da je sve odletilo sa quada u istom pravcu. Najviše mi je sumnjiv kanal i bambusi. Da je palo na travu, nema teorije da bi išlo dublje, ispod - pre gusto, kao sito. Jedino su bambusi i šaš dovoljno glatki i klizavi da se sve llijepo spusti dolje u kanal. Sutra akcija čišćenja kanala.

Svejedno, hvala na pomoći.

LP,
milan
---

Odg: Moj prvi (velkačkiji) quadcopter - zadnji FPV let

Reply #91
Sorry vedro nebo. Malo šale :)

Ne ljutim se, mislim da su svi vlasnici dronova to prošli. Prve padove i lomove, a nekima je GoPro kamera još uvijek u rijeci Bosut (4TM zna o čemu pričam).

Meni je snimak najbitniji, da vidim zašto sam pogriješio... naime, spotter je bila moja djevojka, a plan je bio samo podići quad i snimiti malo okolinu. Ulična rasvjeta se tek upalila, iako je bilo još dosta svjetla za let. Ove LEDice su odlična stvar, sad sam ih bio savio 45 stupnjeva prema dolje, vide se jako daleko iako se silueta quada ne vidi. Po boji svjetla mogu znati kako je quad orijentiran. Problem se dogodio kad sam preletio rijeku Bosut, a na trenutak sam izgubio video signal. Onda sam krenuo prema Bosutu (bar sam tako mislio), no ta voda koju sam vidio na ekranu bila je jezero Banja (umjetno jezero nakon iskopa gline). Još mi je bilo nekako čudno što je rijeka toliko iskrivljena, mislim si "pa valjda je to zbog širokokutne leće). Dakle, išao sam nekih 120 Stupnjeva CCW (gledajući odozgor), sve dalje od mene. A onda je video signal totalno nestao. Ova moja je vrištala kako mi quad propada dolje, no izgleda je bilo i interferencije na prijemnoj strani na FrSky, pa ili nije reagirao na komande, ili je baterija već počela popuštati (nemam telemetriju). Dao gas do daske, i dalje se spušta... onda polako oduzeo gas, tako da ublažim pad. U jednom trenutku, svjetla su se pogasila, možda baterija, možda se quad okrenuo na neku stranu. Brzo smo uskočili u njen auto i odjurili do mjesta gdje sam pretpostavio da je pao. Ona je držala FPV prijemnik i na jednom mjestu negdje Bogu iza nogu je ekran bljesnuo. Već je bio poprilično mrak. Onda smo obišli dobar dio te lokacije, no više se signal nije pojavljivao. Nakon toga, povratak na mjesto gdje je vidjela signal. Ja izašao iz auta i vidio da povremeno ekran bljesne, ali jako rijetko. Nogometno igralište... penjao sam se i na tribine, ali opet signal nestao. Pri povratku, evo signala, no ne vidim svjetla. Kad sam već htio odustati, slabašno crveno svjetlo od UBECa sam vidio u travi. Sav sretan poletio tamo, no sad... nemam baterijsku lampu da bi vidio što sve nedostaje. Trkom do auta, sjetih se da mobitel ima jaku LEDicu, no nakon pokušaja paljenja, ovaj kaže "baterija na izmaku, 5%". Eh... Onda sam se sjetio tih svjetala na quadu - interesantno je da se prekidač prebacio u položaj 'ugašeno' pri padu. Upalio svjetla i naravno napravio grešku - pogledao u ista (htio vidjeti što sve fali). Sad ovako zasljepljen.... pokušao naći sve što nedostaje, nema šanse. Onda jurnjava do kuće po drugu baterijsku svjetiljku, traženje nije urodilo plodom (ovaj puta sam ustanovio što sve nedostaje). Ništa, ajmo kući pognute glave. Ujutro rano odjurio na mjesto događaja sa metal detektorom... nikakva korist. Ponio drugi Mobius da vidim do koliko udaljenosti isti može detektirati - nekih 30 - 40 centimetara, a trava i preko toga na nekim mjestima. Ima puno signala, no sve su to neki šarafi popadali valjda sa traktora, duboko zakopani u zemlji. Dva i po sata lutao po oranici, ništa. Onda se vratio kući po svježu vodu, pa opet nazad. Napokon našao prve tragove pada - taj papirić koji je bio podmetnut ispod Mobius kamere i komadić plastične vezice. Sad bar znam gdje je quad bubnuo dolje i u kojem pravcu bi možda mogli dijelovi letjeti. Popodnevni nastavak traženja se pokazao kao nemoguća misija - sunce je provirilo iza oblaka, sparina... totalno sam ostao bez energije.

Evo, sada je 02:30 i ne mogu spavati. Ono što sada pokušavam zamisliti je način na koji su se stvari odvijale u trenutku udara u zemlju.

[attach=1]

Gore se vidi da je izgleda prijemnik prvi 'pobjegao' sa čička i sa sobom povukao KK2 pločicu. Interesantno je da je ova žuta gumica, koja je lagano držala tu pločicu na 4 zelena gumena crijeva (silikon za akvarij, antivibracijska improvizacija) - ona se prebacila preko FPV predajnika. Nadalje:

[attach=2]

Antena od 5.8 GHz se prebacila pokraj ugurane i raspuknute strijele, a vidljivi su i tragovi zemlje. Ona je bila okrenuta prema dolje, dakle quad je padao unazad. I zadnja slika koja me buni:

[attach=3]

Ovako zamišljam prvi sljedeći momenat nakon pada i 'rotaciju' quada prema naprijed, koji je završio nekih 18 koraka dalje. Spužve, točnije ovaj zeleni i roza dio - taj dio je ostao lagano komprimiran, jer se ta vlakna ne vraćaju u prvobitni položaj nakon kompresije. Nadalje, nema zemlje na i u motoru!!! Moguće objašnjenje je da je pao na busen trave ili prethodni otkos slame. Vidljivi su tragovi nekog zelenila.

Sad me muči ovo: Mobius kamera je bila sa donje strane, vezana samo ovom ljubičastom gumicom, a onaj papirić, koji sam našao, je bio podmješten ispod nje. Ako je FPV kamera (sa jako dobro vidljivom 3D printanom plavom plastikom), FrSky prijemnik i KK2 ploča bila sa gornje strane - sve to odletjelo u recimo kanal, Mobius kamera je bila sa kontra strane. Gdje je ona odletjela?! Na istu stranu kao i ostatak, ili na suprotnu stranu u njivu? Ako je udarila prvo u travu ili zemlju, onda nije mogla daleko, jer je zemlja više 'plastična' nego elastična. No, ako je samo 'odskočila', ond je mogla jako daleko odletjeti.

Dakle, 100% sam siguran da je quad pao prvo na spužvu, jer kako objasniti da niti jedan propeler nema ni ogrebotine, a kamoli da je pukao. Na ovom donjem (na slici) crvenom, vidi se trag zemlje, dakle nakon što je quad odskočio, taj prop je malo 'strugnuo' po zemlji i to je sve.

A sa druge strane, ova slika pokazuje ono što me zbunjuje:

[attach=4]

Izgleda spužva nije prva udarila tlo, nego upravo ova ruka (ako nema puno blata, ipak ima malo u tragovima). Ove crvene vezice, na svakoj ruci je bilo 5 komada, na ovoj su ostale 4. Na dvije zadnje ruke sam stavio crvene vezice, a na dvije prednje žute. Interesantno je da je jedna ta vezica i onaj papirić... ostalo jedno do drugoga. To mi daje nadu, jer bi to značilo da je kamera prvo udarila u zemlju, koja je mogla absorbirati dobar dio udarca, a onda kamera nije odletjela daleko usljed 'rotacije' kako sam prvobitno pretpostavio. No, ako je quad u tom slučaju padao dijagonalno i udario tom rukom, onda je Mobius kamera otišla u suprotnom pravcu od kanala, a FPV kamera i ostalo prema kanalu.

Ništa mi ne vrijedi sada lupati glavu, ujutro ću vidjeti što ću vidjeti i ako ću išta vidjeti. Sada je 04:10... dok ovo pišem... još me nešto pati. Snaga signala na 5.8 se jako smanjila, tako da je bila negdje oko 100 metara ili manje. Možda zato što je antena završila uz žicu, možda zato što  je nešto 'polu-krepalo'.

Ma, bilo kako bilo... odoh sada spavati još sat-dva, pa u ranu zoru nazad.

LP,
milan
---

Odg: Moj prvi (velkačkiji) quadcopter - zadnji FPV let

Reply #92
Evo, sad sam probao slomiti jednu strijelu preko koljena - nije potrebna velika sila da pukne:

[attach=1]

Drugu sam pak probao slomiti tako da ju vrhom udarim - bez obzira kako jako udario, samo se vrh otupio - nije pukla.

Dakle, totalna zbunjava... kako je pao?! Poludijagonalno, prvo na ruku, pa onda spužva ili prvo spužva pa zbog rotacije ruka?! Uh... 04:23...

LP,
milan
---

EDIT: Evo još jedne misterije. Ovi sitni čičkovi, njih nema na mjestu prvog udara, dakle spužva je mogla biti komprimirana pri finalnom padu, tamo znam da ima tih čičkova. A jedan od njih je dobrano uguran u strukturu spužve. Moguće je da je na mjestu prvog udara, samo ruka bila quada bila u kontaktu sa zemljom. 04:35...

EDIT2: Kako znam gdje ima čičkova?! Ova slika sve govori:

[attach=2]

Odg: Moj prvi (velkačkiji) quadcopter - zadnji FPV let

Reply #93
Držim fige.
Sretno u potrazi!



Odg: Moj prvi (velkačkiji) quadcopter - zadnji FPV let

Reply #94
Držim fige.
Sretno u potrazi!

Hvala Tom.

Danas sam bio samo 4 sata, krepao... sunčanica, počeo halucinirati... sad sam se povukao doma i pokušavam se pomiriti sa gubitkom.

LP,
milan
---

Odg: Moj prvi (velkačkiji) quadcopter - zadnji FPV let

Reply #95
Nema odmora. Napuni baterije i opet u potragu prije prve kiše!:)
Ich seh den Wald vor lauter Baeumen nicht!!

Odg: Moj prvi (velkačkiji) quadcopter - zadnji FPV let

Reply #96
Nema odmora. Napuni baterije i opet u potragu prije prve kiše!:)

Ma još nekako bi i napunio baterije, samo da mi motor ne pregori. 2004. godine sam imao infarkt, a ovaj ugrađeni stent u LDA traje do 12 godina. Danas mi je bilo jako loše po ovoj žegi, a bijim se da će popodne biti još gore. Meni smeta visoka vlaga u zraku + visoka temperatura. Osim toga, izgubio sam ideju gdje da više tražim.

LP,
milan
---

Odg: Moj prvi (velkačkiji) quadcopter - zadnji FPV let

Reply #97
Probaj naći nekog da ti pomogne tražiti, nemože biti daleko. Puno sreće u potragi.
Sent from my GT-S5570 using Tapatalk 2

Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.

Odg: Moj prvi (velkačkiji) quadcopter - zadnji FPV let

Reply #98
Milane, znam da nije lako progutati takve situacije ali mislim da nemeaš puno opcija. Smiri malo, probaj skupiti šta više pomagaća i polako ili okreni novi list i počni slagat nešto novo. Moja ponuda ti još stoji a sigurno i od drugih kolega. Puno sreće i zdravlja!

Lp. Sveto


Odg: Moj prvi (velkačkiji) quadcopter - zadnji FPV let

Reply #99
Probaj naći nekog da ti pomogne tražiti, nemože biti daleko. Puno sreće u potragi.
Sent from my GT-S5570 using Tapatalk 2

A probat ću sutra. Danas je već kasno. Popodne sam uspio izdržati tek dva i po sata. Temeljito sam detektorom pretražio krugo od oko 20 metara, mislim da nije moglo dalje. Što se tiče kanala, to je druga priča - dolje sediment lagano trune i vruće je kao u rerni. Nemam zraka, ne može se disati. Onda sam išao okolo.. mislim da su samo dvije koprive ostale koje nisam dotaknuo, sve ostale su me opekle. Sablja koju sam nosio, tupa je... bolje da nisam mlatarao s tim, samo sam još više posavijao grmlje i korov.

U današnje vrijeme je teško nekoga naći za radnu akciju. Nekada sam imao društvo, uvijek su bili uz mene kad sam primao plaću i kad smo išli na pivo. Danas se ta bagra razbježala.

LP,
milan
---

Odg: Moj prvi (velkačkiji) quadcopter - zadnji FPV let

Reply #100
Milane, znam da nije lako progutati takve situacije ali mislim da nemeaš puno opcija. Smiri malo, probaj skupiti šta više pomagaća i polako ili okreni novi list i počni slagat nešto novo. Moja ponuda ti još stoji a sigurno i od drugih kolega. Puno sreće i zdravlja!

Lp. Sveto

A vidjet ću što mogu. Pomagaće je danas teško skupiti. Moja generacija se razbježala, poženila, poudala... a sa mlađima se baš i nisam puno družio. Tu i tamo.

Ma, već sam počeo skupljati dijelove. Sad sam telefonski razgovarao sa Progressof_B i rekao je da mora pogledati dali ima još dva motora i dva ESCa za njih. Ovako: prihvaćam tvoju ponudu, kao i ponudu ostalih članova. Ali, molim vas, odmah mi recite kako da ja vama pomognem. Ne želim nikome ostati dužan.

LP,
milan
---

Odg: Moj prvi (velkačkiji) quadcopter - zadnji FPV let

Reply #101
Za to se ne brini, možda i ti meni kada uskočiš i pomogneš. Ne radim to iz koristi nego kolegijalnosti. Sve je u redu.

Lp. Sveto