Skip to main content

Topic: Problem oko paypalla (Read 5160 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Problem oko paypalla

Zdravo ekipa, imam problem sa paypallom, naime, ukuco sam broj kartice i to sve sta je trazilo te sam aktivirao paypall potom sam jos trebao ukucati kod iz banke koji bi dobio kao potvrdu, ali evo već 2-3 dana u banci nema nista tj nista ne dolazi, kazu vidi se da je nešto pokusavano ali njima nista nije doslo, pa me zanima sta je tu problem, postoji neka caka ili?
Bitno da se leti.

Odg: Problem oko paypalla

Reply #1
Opet si poslao krivi paket.. :D !

Dakle , imaš li potvrdu PayPala da je ta inicijalna transkacija od 1-2 $ obavljena? odi na svoj account i provjeri da li je to prošlo?
D.

Odg: Problem oko paypalla

Reply #2
Pusti ti to paket od toga mateja i dalje nema al stas mu nećemo plakat haha

Nadalje, skinulo mi je nekih dolar ipo, sad jel to to?
Bitno da se leti.

Odg: Problem oko paypalla

Reply #3
Pa ako ti je skinuo dollar i po to je to! Zahtjevaj ispis te transakcije na papir i tamo ti je taj broj koji ukucaš - i linkao si kartivu !
Najčešće je taj broj kao opis transakcije, dakle ne piše ono 'bankomat' nego neki niz slova i brojki i to je to !
D.

Odg: Problem oko paypalla

Reply #4
Javim se sutra jesam uspio ili ne, hvala!
Bitno da se leti.

Odg: Problem oko paypalla

Reply #5
Kada sam ja obavljao verifikaciju, znam da je trebalop pričekati par dana da se vidi u banci,, i dan danas kada radim uplate preko PP i Visa,, račun mi bude odmah umanjen za naplaćeni iznos, ali se potvrda o transakciji pojavi tek nakon dan ili dva.
Napravi kako je Damir rekao, traži ispis zadnjih transkacija sa računa ili neka ti teta prepiše opis te transakcije gdje će biti nešto kao PIN broj, u mom slučaju su bile 4 brojčane znamenke.

Odg: Problem oko paypalla

Reply #6
Sve je to odradeno kako treba, ali izgleda da je problem sa bankom, dok tu transakciju ne odrade nema nista.
Bitno da se leti.

Odg: Problem oko paypalla

Reply #7
Pa moraš imati tekstualni uvid u dotičnu transakciju kako bi znao kod koji trebaš upisati u paypal-u što te traži.
Ako su ti skinuli dolar i pol onda je sve prošlo ok što se tiče samo transakcije.
Ako pristupaš bankovnom računu online onda možeš sve sam odraditi, ako ti pak službenik u banci čita tu transkaciju možda uopće ne razumije da ti u biti tražiš taj kod osim potvrde da je sama transkacija izvedena(?)

Odg: Problem oko paypalla

Reply #8
Neka ti isprintaju,pa doma u miru provjeri
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

 

Odg: Problem oko paypalla

Reply #9
Problem je taj što oni kazu da nema nikakve potvrde oko toga, pa mi tako ne mogu nista ni isprintati
Bitno da se leti.

Odg: Problem oko paypalla

Reply #10
Ako nemaš online bankarstvo gdje imaš uvid u sve transakcije po računu onda bi bar trebao dobivati poštom doma izvadak sa opisima transakcija po računu gdje bi također treba vidjeti taj paypal četveroznamenkasti broj(?)
Ne vjerujem da taj službenik u banci kada gleda tvoje transakcije po kartici to ne vidi. ::)
Ne znam možda da isprintaš ovo u attachmentu, pa da pokažeš u banci.
To je obavijest paypal-a sa uputom kako potvrditi karticu i generalni opis transakcije gdje je skinut taj iznos od 1.95$.
Drugo ne znam što bih rekao po ovom pitanju.

Odg: Problem oko paypalla

Reply #11
Pa covice isprintaj bankovne transakcije,ako ih nemaš,opet ti moraju isprintat prazan papir....kad si ima uplatu,kad si diza sa bankomata i kupova wc papir u konzuma....i između toga će ti bit ta transakcija od paypala
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: Problem oko paypalla

Reply #12
Problem je taj što oni kazu da nema nikakve potvrde oko toga, pa mi tako ne mogu nista ni isprintati
izgleda da su te i paypal i banka i posta... i ja zajebali. hebote pa nitko ti nedaje nikakve potvrde.

Odg: Problem oko paypalla

Reply #13
Problem je taj što oni kazu da nema nikakve potvrde oko toga, pa mi tako ne mogu nista ni isprintati
izgleda da su te i paypal i banka i posta... i ja zajebali. hebote pa nitko ti nedaje nikakve potvrde.
Ti me jesi sigurno, a banka je sredena, samo si ti osto, nažalost paketa NEMA, on je daaavno morao stici, ali koliko si ti tvrdio da si ga poslao, nista od toga, provjerio sam da li postoji taj paket, a odgovor je bio jasan, pregledana je sva povijest na moje ime i naravno da su tamo paketi koji su došli obicnom postom za 2-3 dana, a taj tvoj NE POSTOJI!
Ljudino hvala na tome!
Bitno da se leti.

Odg: Problem oko paypalla

Reply #14
nemas frke ako sta bude trebalo samo javi. a ako meni bude trebalo provjeriti koji obicni paket zovem te.