Skip to main content

Topic: ekipa iz splita (Read 3351 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

ekipa iz splita

pozdravljam, i da se predstavim,josko iz splita,imam 34 godine
ovako,ne znam jesam li pogodio rubriku ako nisam ,izvinjavam se moderatoru,jer i sam se jos ne snalazim na ovome forumu.
zanima me ima li tko iz splita,vidio sam da ima,ali ne znam koliko su aktivni ovdje,jer bi se volio naci i vidjeti malo letenja,razmisljam o kupovini,pa bi i neki savjet volio dobiti,pa eto ako se netko prepozna nek mi se javi na pp ili barm ovde :)

hvala

Odg: ekipa iz splita

Reply #1
Živio Joke , dobrodošao ,pronađi rubriku,Događanja i okupljanja, te podrubriku ,  ''Letenje u Sinju-Piket '' i doznat češ sve što Ti treba ....Tamo lete svi iz ovog područja.... pretežno... ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: ekipa iz splita

Reply #2
hvala na savjetu :)
i dobrodoslici :)

Odg: ekipa iz splita

Reply #3
Pozdrav i dobrodošlica s Brača!

Lp. Sveto


Odg: ekipa iz splita

Reply #4
Pozdrav i dobrodoša,ima nas dosta i uglavnon svakog vikenda smo u sinju na piketu.
Mislin da govorin u ime svih da će nan bit drago da nan se pridruži još jedan letač  :)
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: ekipa iz splita

Reply #5
haha,letac bez aviona :P
sad gledam nesto za uzeti bezveze dok ne naucim,neku igracku :)

Odg: ekipa iz splita

Reply #6
Nama nije bitno dal imas avion ili ne bitno je da imas volju i zdrav Duh
obožavam sebe osobito kad sam grozan

Odg: ekipa iz splita

Reply #7
Tako je runje  :)
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: ekipa iz splita

Reply #8
Pozdrav Joke...šta se tiče kupovine modela nemoj se zalićat.Dođi na Piket i imat ćeš priliku vidit početničke modele s kojima se i kad naučiš letit možeš odlično zabavljat.Antin "sivonja" ti je čisti primjer ;) ,naučio se letit na njemu a sad je to pravi Space Shuttle :D :D .....
I obavezno simulator prije letenja.

Odg: ekipa iz splita

Reply #9
evo trazim te simulatore.ima li iko iz st za prodaju cega,ili bar da vidim malo?
 :)

Odg: ekipa iz splita

Reply #10
Treba ti stanica (RC predajnik) koju ćeš spojiti na simulator. Audio izlaz iz stanice spajaš na audio ulaz u PC (bilo mic ili line in), instaliraš vJoy i SmartPropoPlus programe (i podesiš naravno).


Ako već imaš neki Game pad, možeš i sa njime (ali nije to baš isti osjećaj naravno) i još samo ti treba simulator.



Od besplatnih simulatora je PicaSim sasvim u redu za početak.


Ako ti sve ovo zvuči prekomplicirano imaš simulatore i za android telefone, gdje po ekranu glume palice sa stanice. Nije baš isto ali za brzi početak čisto da osjetiš kako je to ipak malo zaguljeno i zahtijeva vježbu.
Recimo - Absolute RC plane .... ili PicaSim.

Odg: ekipa iz splita

Reply #11
skinia sam neki za mobitel,hahaha
ali dobar skroz Leos rc simulator.

predobro,haha,prvih par puta jedva uzletio,kasnije ok.

Odg: ekipa iz splita

Reply #12
 ;) 
Lako za uzletit. To čak i ja mogu  :D
Sad ti lijepo prvo kruži okolo sebe a onda kreni u daljinu od sebe (isto lako) a zatim prema sebi  :-\
i na kraju sleti u jednom komadu. hehehe


Kad te to sve krene, nemaš više što čekati, već put pod noge i u Sinj na Piket. Dečki mi izgledaju dobroćudni, možda ti i dadu da kad je avijun visoko, visoko gore malo mrdneš palicom  ;D
a zatim zna se, povedi ženu i mic po mic
- "draga vidi kako je ovo šesno, baš su smišni, moga bi i ja malo ..."

Odg: ekipa iz splita

Reply #13
Pozdrav ekipi,


Dragi Joško samo ti dođi na Piket sve se da dogovorit i mislim da govorim u ime svih nas koji se okupljamo "gore na ledini" isvi će pomoći koliko budu mogli. Imam dvije stanice koje sam baš uspija uparit (ovo se malo falin) za TRENER-STUDENT  mod. rade savršeno.
Možeš doći i probat.
Barba Mess oli naš dragi Mr. Remote Van je lipo reka pratite podforum događanja/okupljanja - Sinj -Piket


Posla san Van poruku u sandučić.


Lip pozdrav dobri judi.. :)
Sve više znan a sve manje mogu

Odg: ekipa iz splita

Reply #14
hahaha,dobro je ovo napisano sve.palako,krenit cemo.
cini mi se da cu se tribat vratit na rodnu grudu :)

nista bez sinja,hahahaha

 8)

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.