Skip to main content

Topic: Podivljali zagi (Read 7669 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Podivljali zagi

Reply #30
Nema druge nego da probas sad pribacit prijemnik na bixlera i provjeriti da li je jos ispravan,ako jest onda probaj resetirat esc na zagiu bez tog neispravnog serva pa vidi sto se događa!!
obožavam sebe osobito kad sam grozan


Odg: Podivljali zagi

Reply #32
E pa onda je bio problem u servu,prijemnik ako je ispravan nece stvarati probleme na easy staru
obožavam sebe osobito kad sam grozan

Odg: Podivljali zagi

Reply #33
A nebi triba to cu kasnije provjerit.Sad mi samo preostaje narucit taj servo.ESC kad sve spojimo u kratkom vrimenu postane vruc sad jel to triba bit tako ili je do njega(nekvalitetan)?

Poslano sa mog SM-N9005 koristeći Tapatalk


Odg: Podivljali zagi

Reply #34
...jos da pises knjizevni koji put, mozda bih nesto i razumio... ovak mogu samo lajkat!!  8)

LP
Nemoj ni lajkat,snac cemo se i bez lajka. 8)
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: Podivljali zagi

Reply #35
Buble po meni je taj servo prevruc,moj ne bude tako vruc ni nakon malo zivljeg letenja
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form


Odg: Podivljali zagi

Reply #37
Ne kontam jel servi ili esc u cem je problem sada?
obožavam sebe osobito kad sam grozan


Odg: Podivljali zagi

Reply #39
A vjerojatno se esc grijao zbog neispravnog serva e sad da je to u mojim rukama ja bih zamjenio neke komponente u servu pa bih ga osposobio za rad a pošto nije mozda Ante moze pomoci jer sam siguran da ima koji stari sto nevalja????ANTEEEE
obožavam sebe osobito kad sam grozan

Odg: Podivljali zagi

Reply #40
Aa ja san danas bija taj neispravni rastavia sad neznan jesan li dobro vratia one zubcanike.Najbolje narucit novi servo ili na forumu kupit ako neko ima.Stavija san danas oglas al se niko nije javija.

Poslano sa mog SM-N9005 koristeći Tapatalk

Odg: Podivljali zagi

Reply #41
Ne isplati se to popravljat kad kosta 20-ak kn..da je to neki brendirani full size pa aj..
Ja stvarno neznan u cemu je problem..prijemnik je uredno radia na easy staru njegovon..ovaj setup je cili sumnjiv..na prvu je i motor ispusta neke cudne zvukove i zamirisa je lak od zavojnica,posli normalno..kad je jeftin..koliko para toliko muzike
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form


Odg: Podivljali zagi

Reply #43
Ma znam stari da se ne isplati nego isto tako znam kako je kad zbog jedne sitnice od 20kn nemozes letjeti a gori pod nogama!!
obožavam sebe osobito kad sam grozan