Skip to main content

Topic: Gimbal za GoPro (Read 8101 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Gimbal za GoPro

Dobar dan.

Nemam nikakvu poveznicu sa letenjem i letjelicama, ali me jedan kolega uputio na ovaj forum.
Zanima me znate li nekoga tko radi custom gimbale za GoPro kamere? Trebaju mi motorizirani 3-osni, a da su jednostavni, za ručnu uporabu i neupadljivi. Problem je što postojeći koje sam gledao (npr. Feiyu G4) dođu 1500kn pa naviše. Slobodno navedite alternative. Jedino što mi nikako ne odgovara su oni na "uteg", odnosno bez motora.

Puno hvala.

Odg: Gimbal za GoPro

Reply #1
Imas od kolega iz FCTa iz Mostara, 3 osni gimbal, ali je malo cijena problem, www.fct.ba :)
Bitno da se leti.



 

Odg: Gimbal za GoPro

Reply #4
Od FCT-A NI SLUCAJNO,  MALO TEZI MULJATOR KONKRETNO GOSPODIN KOJI VOZI ML-A IMA TU PUNO DECKI KOJI TO RADE A PO RAZUMNIM CJENAMA

Odg: Gimbal za GoPro

Reply #5
Od FCT-A NI SLUCAJNO,  MALO TEZI MULJATOR KONKRETNO GOSPODIN KOJI VOZI ML-A IMA TU PUNO DECKI KOJI TO RADE A PO RAZUMNIM CJENAMA
Osobno ih ne znam, samo preko fba, kupio sam par stvari od njih, greske nije bilo, ali sam stavio njihov link, jer vidim da gospon trazi gimbal pa mi oni pali na pamet, ali to da jedan gimbal sa 3 osi kosta 2200kn sigurno je puno.


Bitno da se leti.

Odg: Gimbal za GoPro

Reply #6
Zaboravih pitat nevezano za ovu temu, moze li mi netko poslat email od jazza?
Bitno da se leti.

Odg: Gimbal za GoPro

Reply #7
Od FCT-A NI SLUCAJNO,  MALO TEZI MULJATOR KONKRETNO GOSPODIN KOJI VOZI ML-A IMA TU PUNO DECKI KOJI TO RADE A PO RAZUMNIM CJENAMA

Pozdrav Tihomire,
nema potrebe da nas prozivaš javno na forumu. Nisi sa nama nikad surađivao pa nema razloga da iznosiš takve tvrdnje. Ako imas problem sa konkurencijom trebaš malo više poraditi na sebi i svojim proizvodima da bi pridobio kupce.
Mi se inace duze vremena bavimo dizajnom i realizacijom multirotor letjelica po narudzbi i nemamo niti jedan negativan dojam od naših kupaca. Naše reference možeš pogledati na www.fct.ba.  Ti si jedini koji nas javno napada bez ikakvih obrazloženja. Zamolio bi te da svoje frustracije rješavaš na neki drugi nacin.


Odg: Gimbal za GoPro

Reply #8
EVO DA POJASNIM O CEMU SE RAD! A OVDJE IMA DECKI KOJI SE KUZE U TO I VOLIO BI KOMENTARE! DOTICNA EKIPA UVALJUJE ZA 3100 MARAKA ILI CCA  12400KN ALU FREJM MOTORE 2212,2D GIMBAL, NAZU M LITE  POD NAZU V2 STA JE VIDLJIVO IZ ODGOVORA I NA UPIT KAD IH SE PITA DA NAPISU TOCNO IMENOM KOJE KOMPONENTE NARAVNO NECE DA NAPISU I KAZU TAROT SMECE KINESKO ITD, JEDNOSTAVNO KORISTE SITUACIJU I KAD SU DOBILI KONKRETNA PITANJA KOJA IM NISU PO VOLJI POLUDILI, MEDJUTIM DA BI POKAZALI KOLIKO  SU SELJOBERI SVAKO MALO DOLAZE NA MOJ OGLAS A NE JA NA NJIHOV I UDRI PISANJE KAO MALA DJECA A STA SE VIDI POD OGLASIMA I VOLIO BI DA TO VIDITE! UZ TO NEKA NAPISU KONKRETNO STA DAJU JOS KOJA STANICA LCD I SLICNO!!! A PO MOJEM MISLJENU VARAJU NAVELIKO JER CJENA NE OPRAVDAVA NI PRIBLIZNO PROIZVOD!!!! A JOS CU POSTAT SLIKE DI SE VIDI KOMUNIKACIJA DA NEBI BILO NISMO ZNALI :)


Odg: Gimbal za GoPro

Reply #10
To sve sto si naveo velikim slovima nije istina i proizilazi iz nekih tvojih frustracija. Sve sto prodajemo po nekoj cijeni fino obrazlozimo. Nikakva naza lite se ne prodaje pod v2 i sl.
Cijena je takva kakva jeste, u toj cijeni je ukljucena obuka, održavanje,  servis u istog drzavi i sl.
Svaki kupac moze birati da li ce to kupiti ili nece. Niko nije prisiljen da nešto kupi. Naša radionica ima javnu adresu gdje nas svako može posjetiti, pogledati naš rad i sl.


Isto je i sa custom made automobilima, skuplji su nego oni sa trake, ali sa druge strane mozemo udovoljiti specificne zahtjeve korisnika.


Ovo postaje off-topic, mislim da forum nije mjesto ove rasprave.



Odg: Gimbal za GoPro

Reply #11
Sad ce slike pa korisnici neka procjene! Vi ste pisali pa brisali ali niste racunali da radim screnove :)

Odg: Gimbal za GoPro

Reply #12
Tihimire svaka roba ima svog kupca ako je netko vinest nesto prodat za vece pare a pritom je netko glup da kupi to za vece pare neka tako radi nemoj se ti d tim.zamarat i soamat forum rijesite to osobno ako imate osobnih problema.

Odg: Gimbal za GoPro

Reply #13
U pravu si ali morao sam doticnom odgovorit....

Odg: Gimbal za GoPro

Reply #14
U pravu si ali morao sam doticnom odgovorit....

I ja isto tako :)

 [size=0pt]Ja sam ovdje prvi put, te se ispričavam „svekolikom modelarskom puku „ na smaranju po prilici i off topic. Takodjer i adminu ali direktno sam prozvan (i nazvan ) „muljatorom „ a opče je poznato da sve što se ne demantira ostaje kao istina ! Nije nimalo fino da se naša prepirka prenjela ovdje gdje takodjer moram-o demantirati osobu Tihomira Dujakovića da negovori istinu kad tvrdi da smo mi upali na njegov (OLIX )  [/size]profil.  Istina je sasvim suprotna što potvrdjuje i ničim izazvano isticanje svoga artikla pljuvanjem po našemu – i to na više mjesta a ne samo ovdje .
http://www.olx.ba/artikal/21101467/tarot-t960-hexacopter-multirotor/
@(isječak iz opisa ) PRIVATNIM UPITOM! ZASTO NE DOMA REZANI ALUMINIJSKI FREJMOVI IZ ALUMINIJSKIH PROFILA? KARBONSKI I TVORNICKI  SU TESTIRANI I KVALITETNO SASTAVLJENI I IMAJU MINIMUM VIBRACIJA KOJE ZNAJU SRUSIT LETJELICU DOK JE TO KOD ALUMINIJSKIH FREJMOVA JAKO IZRAZENO JE SU DOMA IZRADJENI ZNACI NISU TESTIRANI  I NISU KVALITETNI STA SVATKO MOZE SAM SLOZIT I UVIDJET RAZLIKU IZMEDJU KARBONSKOG I ALU FREJMA
[size=0pt]Nakon naših uljudnih zamolbi da to ne čini „gospodin“ dodatno „poludi „ nazivajuči nas prevarantima i muljatorima ? Voditi brigu o „tuđim cijenama „ pomalo je i neukusno i nepristojno, pogotovo da bi se istaknuo „svoj artikl „u smislu pridobijanja klijenata . Kao što je kolega Renato več rekao ,mi smo [/size][size=0pt]www.fct.ba[/size]  i imamo svoja imena i adrese . Soniboj Sabo , Jurica kolobarić ,Renato Kristić I svojim radom (i radovima ) ne ugrožavamo nikoga osim, izgleda samo T Dujakovića . Nešto je tu drugo u pitanju . Zavist ,ljubomora , ili nedaj Bože,,,,,
[size=0pt]Sad malo i osobno (po prvi put u životu) jer niko me nikad nije nazvao „muljatorom i prevarantom „[/size]
[size=0pt] [/size]G. Dujakoviču ovoga „muljatora“ su za „ruku vodili“  Merori ,Ivanček,Kmoch, itd . Ovaj „muljator“ ima reference ::Od rodjenja modelar ,, 3 mj. u generalnom poretku World cup,a (free flight) ,,4 mj . na Ech (free flight) ,, nezna se koliko medalja na World cup tekmama,, Sportista grada Mostara,,,,,,,,,,,,, itd . Tako DA, imam sve predispozicije za „muljatora i prevaranta“ Za razliku od vas ?
[size=0pt]Stoga ,ostajte mi zdravo,,,,, Tihomire, a ostalim modelarima i članovima isprike na smaranju i ugodna druženja i „dobar zrak“ „ želim . [/size]
 

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.