Skip to main content

Topic: Dubai World Drone Prix (Read 7728 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Dubai World Drone Prix

Počelo je zahuktavanje za najveći event do sad, sa nagradnim fondom od milijun dolara ??? ??? ???
Pa eto reko da otvorim temu ako ima zainteresiranih :P


Evo malo detalja:
http://www.youtube.com/watch?v=8YLTDeJ_8qA

Odg: Dubai World Drone Prix

Reply #1
Manager je tu  8)

Odg: Dubai World Drone Prix

Reply #2
Sponzori? :)
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Dubai World Drone Prix

Reply #3
Fora je u tome da su put i smjestaj placeni za timove koji se kvalificiraju.
Ne znamo jos gdje su kvalifikacije, vjerojatno u Austriji ili Njemackoj.
Ovim putem pozivam sve zainteresirane sponzore da se jave za mogucu suradnju.
Imamo tim, volju i zelju ali nemamo sredstava za probati odmjeriti snage sa pilotima izvana :)

Odg: Dubai World Drone Prix

Reply #4
Evo jedan prijedlog:
Složite tim, prezentirajte ga ovdje, napravite budžet i dajte račun za donacije, pa koliko ko može. Ja uplatim nešto sigurno! Ako ne uspijete, novce možete vratiti npr.
"Ko leti, vrijedi, ko vrijedi, leti, ko ne leti, ne vrijedi."


Odg: Dubai World Drone Prix

Reply #6
Malo čitam ovaj code, na kraju će quad biti težak ko tenk. Mora imati bateriju zaštićenu frameom  od udaraca, sva elektronika mora biti sakrivena, kamera za snimanje mora biti min 1080p 60fps bez propelera u kadru, napajanje za vtx mora se moći isključiti daljinski....itd... i još će oni dodati hrpu opreme na njega 8)

Odg: Dubai World Drone Prix

Reply #7
Ne znam za otvaranje racuna i slicno, ne zelim jadne ljude koji i sami krpaju svaku kunu za opremu nista zicat.
Svi se borimo za sto vise biti u zraku, neka tako i ostane :)

Sto se tice dodatne opreme na quadu i slicno mislim da to nije nikakav problem.
Kako ce nama otezat otezat ce i drugim protivnicima, samo se treba prilagoditi :)


Odg: Dubai World Drone Prix

Reply #9
Ekipa jel ima tko iz Hrvatske da bi se probao kvalificirati?


Pitam jer cemo mi iz Zg napraviti mali rejs da vidimo tko ce iz ekipe biti pilot a tko ce mijenjat propove :D
Bude nas više ili smo sami?


Slavonci di ste?

Odg: Dubai World Drone Prix

Reply #10
Evo jedan prijedlog:
Složite tim, prezentirajte ga ovdje, napravite budžet i dajte račun za donacije, pa koliko ko može. Ja uplatim nešto sigurno! Ako ne uspijete, novce možete vratiti npr.


Nije ovo losa ideja :P ... posto klubovi i savezi ne funkcioniraju bas najbolje ... treba imat mogucnost ... tko zeli i kolko zeli nek upalti ... kao crowdfounding :) ...

Odg: Dubai World Drone Prix

Reply #11
Možemo probati što god treba samo vidim na ovom forumu više nema interesa za ništa....

Odg: Dubai World Drone Prix

Reply #12
Evo jedan prijedlog:
Složite tim, prezentirajte ga ovdje, napravite budžet i dajte račun za donacije, pa koliko ko može. Ja uplatim nešto sigurno! Ako ne uspijete, novce možete vratiti npr.


Nije ovo losa ideja :P ... posto klubovi i savezi ne funkcioniraju bas najbolje ... treba imat mogucnost ... tko zeli i kolko zeli nek upalti ... kao crowdfounding :) ...
A koliki bi budzet bia?
Sigurno manji od milijun dolara,možda se može nešto i zaradit :D
Ajmo ljudi,financirajmu nahu hrvatsku ekipu,da pokupe zlato  :)
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: Dubai World Drone Prix

Reply #13
Bili bi oni visoko kotirani, dam ruku!
Treba netko zapet i uhvatit se organizacije. To je mukotrpan i "less rewarding" posao, al bez toga nis...
"Ko leti, vrijedi, ko vrijedi, leti, ko ne leti, ne vrijedi."

Odg: Dubai World Drone Prix

Reply #14
Evo jedan prijedlog:
Složite tim, prezentirajte ga ovdje, napravite budžet i dajte račun za donacije, pa koliko ko može. Ja uplatim nešto sigurno! Ako ne uspijete, novce možete vratiti npr.


Nije ovo losa ideja :P ... posto klubovi i savezi ne funkcioniraju bas najbolje ... treba imat mogucnost ... tko zeli i kolko zeli nek upalti ... kao crowdfounding :) ...
A koliki bi budzet bia?
Sigurno manji od milijun dolara,možda se može nešto i zaradit :D
Ajmo ljudi,financirajmu nahu hrvatsku ekipu,da pokupe zlato  :)


Ma skupimo ima 100 x 20€ ... i imaju za burek u Dubaiju i to je to :)