Skip to main content

Topic: naze32 pomoc (Read 7974 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

naze32 pomoc

pozdrav svima....napokon sam nabavio ovaj fc i sad naravno imam problema s njim....problem je taj sto jedva se digne sa zemlje i kad se digne fino leti ali imam osjecaj da nema snage,gas do kraja ali on se lagano penje ili se uopce nepenje...dali netko moze dati kakav savjet....

Odg: naze32 pomoc

Reply #1
Kalibrirani regleri, min-max throttle?

Odg: naze32 pomoc

Reply #2
Kalibrirani su..startaju u isto vrijeme...min i max throttle nisam naredio....
Quad se uspije podic al uz plesanje...
Pidovi su default

Odg: naze32 pomoc

Reply #3
Motori, esc-ovi? Ne busi škrt sa podatcima.

Odg: naze32 pomoc

Reply #4
Ovako...zmr250 frame ,RCX ZMR 1804 2400KV motori...esc neznam koji su posto je frame kupit sastavljen
5040 dal propeleri

Odg: naze32 pomoc

Reply #5
Pretpostavljam 3S 2200 batka  ;D

Odg: naze32 pomoc

Reply #6
Da...jedna i 3 1000mah

Odg: naze32 pomoc

Reply #7
Znaci , opcenito ti je setup slab, mislim na to slabi motori, manji propsi i jos 3S. Stavi ga na vagu sa batkom i podijeli na 4 pa vidis kolko svaki motor mora imati potiska da to digne. E sad da nemas mozda one DYS20A reglere , sa njima inace ima manje potiska nego sa npr littlebee ili spider

Odg: naze32 pomoc

Reply #8
Neznam koji su ali na kk2.1 je radilo sve kako treba


Odg: naze32 pomoc

Reply #10
U stanici da nije nesto,end points provjeri,video je privatan.

Odg: naze32 pomoc

Reply #11
kad dam gas on krene normalno,kako dodajem vise gasa on sve slabije kao da smanjujem a ne dodajam

Odg: naze32 pomoc

Reply #12
Cini mi se kao neki teski desync,motori ne drze korak s ESCima,al tesko zakljucit ovako sa snimke.

Odg: naze32 pomoc

Reply #13
Igore daj preflashaj reglere i stavi zadnji blheli firmware .meni se isto čini da je problem u disinhronizaciji motora i reglera.meni se to stalno događalo sa reglerima koji imaju Simona.
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: naze32 pomoc

Reply #14
E kad bih znao kako...moram malo proucit...nije mi jasno kako je fino letio na kk plocici....al sta je tu je....hvala na pomoci