Skip to main content

Topic: Koji punjač da uzmem posto accucel 6 nije dostupan? (Read 4965 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Koji punjač da uzmem posto accucel 6 nije dostupan?





Odg: Koji punjač da uzmem posto accucel 6 nije dostupan?

Reply #4
Ima i boljih punjaca za malo vece novce kako kaze gigi,al jedini s hobbya u EU je taj trenutno,ja ga imam i mislim da ces biti zadovoljan,pogotovo za punjenje baterija za phantoma.Napajanje si rijesio?

Odg: Koji punjač da uzmem posto accucel 6 nije dostupan?

Reply #5
Ima i boljih punjaca za malo vece novce kako kaze gigi,al jedini s hobbya u EU je taj trenutno,ja ga imam i mislim da ces biti zadovoljan,pogotovo za punjenje baterija za phantoma.Napajanje si rijesio?


treba mi tihomir javiti kad da dodem po hack,i to bi trebalo biti to ,jedino sto dobijam sa xt 60 konektorom a na ovim baterijama je taj bullit to mi je opet z.... teska

Odg: Koji punjač da uzmem posto accucel 6 nije dostupan?

Reply #6
Na Aliexpressu ima za uzeti adapter 12v/10A za 12 usd i možeš puniti sa njime kaj hočeš,ja sam neki dan punio akumulator za auto sa 8A  :D

Odg: Koji punjač da uzmem posto accucel 6 nije dostupan?

Reply #7
Lako ce ti makar i on nalemit xt60 na baterije ako ne volis lemilicu i rijeseno,al ak se mislis ozbiljnije bavit s ovim hobbyem bolje da se upoznas s lemilicom cim prije.Al ja sam mislio jesi rijesio napajanje za punjac?

Odg: Koji punjač da uzmem posto accucel 6 nije dostupan?

Reply #8
ma znam lemit nesto malo nego nemam te konektore i onu gumu .To je kabel koji ide u punjac iz struje kaj dode 5 eura?

Odg: Koji punjač da uzmem posto accucel 6 nije dostupan?

Reply #9
Na Aliexpressu ima za uzeti adapter 12v/10A za 12 usd i možeš puniti sa njime kaj hočeš,ja sam neki dan punio akumulator za auto sa 8A  :D


ma to mi je teze kemijanje =(

Odg: Koji punjač da uzmem posto accucel 6 nije dostupan?

Reply #10
Kakvo kemijanje?Punjac treba 12V istosmjerne da bi radio,nemres ga ukopcat direktno u uticnicu jer je to 230V izmjenicne i bit ce dima iz punjaca.

Odg: Koji punjač da uzmem posto accucel 6 nije dostupan?

Reply #11
Kakvo kemijanje?Punjac treba 12V istosmjerne da bi radio,nemres ga ukopcat direktno u uticnicu jer je to 230V izmjenicne i bit ce dima iz punjaca.
kemijanje jel aliekspress je izvana i onda bi morao cekati,uzeo bih nesto sa hk osim ak ne mogu povoljnije proci ili skombinirat napajanje od kompa?



Odg: Koji punjač da uzmem posto accucel 6 nije dostupan?

Reply #14
štima li to sve ? hoce li nesto biti nekompatibilno?
Štima, ali sa 50 W chargerom bateriju 3S/5Ah ne može se puniti sa 1C...dakle punjenje će trajati nešto duže.
Aha,ja sam mislio da si vec rijesio napajanje,onda nista od onog punjaca,uzimaj ovaj,ima ugradeno napajanje i s njim nema kemijanja,ustekas u struju i punis.
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__95979__Accucell_S60_AC_Charger_EU_Plug_EU_Warehouse_.html
Ovaj ne može raditi kao field-charger jer je samo za AC/220 V

Za ovakve "masne" baterije od 5Ah, ipak bi izabrao jači punjač (ako želim da isti poživi neko vrijeme):
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__31513__Turnigy_Accucel_8_150W_7A_Balancer_Charger_EU_Warehouse_.html

Damir