Skip to main content

Topic: Spektrum DX7 i Naza M lite V2 (Read 3005 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Spektrum DX7 i Naza M lite V2

Dali netko možda zna kako sve to spojiti na nazu?

Odg: Spektrum DX7 i Naza M lite V2

Reply #1
Koji receiver imas? Jel koristis ppm ili?

Odg: Spektrum DX7 i Naza M lite V2

Reply #2
Receiver je orange rx dsm2 2.4ghz

 

Odg: Spektrum DX7 i Naza M lite V2

Reply #3
To je sve sto sam dobio i sto imam. Nemam ni kablova

Odg: Spektrum DX7 i Naza M lite V2

Reply #4
Nitko nije spajao slično na nazu? Jel tko zna bar gdje kod nas ima za kupit servo kabeli, 3 pinski, zensko-zenski

Odg: Spektrum DX7 i Naza M lite V2

Reply #5
Daj tocno model prijemnika koji je(sta pise a na njem)?Mozda ima mogucnost za ppm pa ce ti trebat samo jedna servo zica.

Odg: Spektrum DX7 i Naza M lite V2

Reply #6
spektrum dx7 brwdamtx10.


a ovaj orange rx dsm2



Odg: Spektrum DX7 i Naza M lite V2

Reply #9
skini si user manual od naze i tamo imas shemu spajanja kablova naze i recivera


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: Spektrum DX7 i Naza M lite V2

Reply #10
Skinuo sam i proučavao jučer. Problem je sljedeci: Trenutno imam spojen 5.8 ghz radio od phantoma, s pripadajućim receiverom koji je sa samo dva serva spojen na nazu (ne znam sad točno u koje portove, nisam doma da pogledam, slikat cu kad dodem doma pa postat). I sad, po toj shemi naza manuala, moram spojiti 5 portova.


Zašto s phantom receiverom mogu bit samo dva? A opet radi sve, i f/s, i ioc,rth, i ostalo, kao i pitch na gimbalu.




 


Odg: Spektrum DX7 i Naza M lite V2

Reply #11
Zato jer ima ppm tj sav signal se prenosi preko jednog kabla,tvoj prijemnik ovaj orange to nemoze.

Odg: Spektrum DX7 i Naza M lite V2

Reply #12
Znaci, najbolje da uzmem neki orange prijemnik koji to moze ili spajam sve kablove po shemi


Odg: Spektrum DX7 i Naza M lite V2

Reply #14
jel postoji negdje u zg-u di se mogu nabavit ti servo kablovi? naručio sam s hobbykinga, ali volio bih to spojit što prije.


I ako povežem svih 6 kanala, hoće biti moguće namjestiti f/s i rth s tom dx7 stanicom?


Jako slabo ima na youtube-u filmica bas s tom stanicom.


Ili taj orange isto mora podržavati fail safe?