Skip to main content

Topic: Adapter od applea na punjac (Read 2681 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Adapter od applea na punjac

Pozdrav ,nabavio sam od poznanika adapter ,on je rekao da ga je koristio za punjenje tableta. A1070 je model i ima izlaz  12 v 6.7 ampera i koristio bih ga za napajanje imaxa b6 .Zice sam ogolio i sada da li postoji nacin da nadem bez multimetra plus i minus ? Ima 6 zica za izlaz 4 tanke jako i bijelu i crnu malo deblje,mislim da je crna minus a bijela plus .Hvala.

Odg: Adapter od applea na punjac

Reply #1
Ti ko da ides bez ku.ca na je.anje :)

bez voltmetra, nadji neki 12V ventilator npr. od napajanja iz racunala, uglavnom da napon odgovara punjacu koji imas.
Na ventilatoru imas oznaku smjer vrtnje i strujanja zraka, ako na crvenu i crnu zicu dobro spojis polaritet, ventilator ce vrtiti u dobru stranu, ako spojis krivo, vrtit ce se u krivu stranu ili nece uopce vrtiti.

Odg: Adapter od applea na punjac

Reply #2
Ma imam frenda kaj je zavrsio koncar i ode na tvz al nema multimetar :))) a bum vidio za ventilator ,trazio sam trosilo al nemam bum iz napajanja izvadio.JOs imam pitanje da li se koja od zica medusobno treba spojiti(jer onda punjac ocitava da puni apple uredaj)?

Odg: Adapter od applea na punjac

Reply #3
Nisam si bas nesto dobar s jabuka uredjajima :) proguglaj sigurno vec ima kakvih opisa po netu.

Odg: Adapter od applea na punjac

Reply #4
Lakse nabavis napajanne za pc za 50ak kn i za 20 min slozis ovo i punis bez problema sta god oces

Ja imam 2 izlaza po 12v i jedan od 5v tek tolko i nit je bucno nit se grije a vecinom je optereceno sa cca 120w tj 2 punjaca sz spojena na njega

Odg: Adapter od applea na punjac

Reply #5
Form factor stane mi u dzep

Odg: Adapter od applea na punjac

Reply #6
Dam ti ja jedno napajanje od kompjutera ako želiš?Jer ovo napajanje bi ti lako moglo se zapaliti.Javi mi se na privatne poruke.