Skip to main content

Topic: Robocat 270 (Read 2262 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Robocat 270

Pozz svima!


Dali netko ima iskustva sa Robocat 270, koje su mu prednosti a koje mane, naručio sam si frame, zanima me koja bi bila vaša preporuka setupa za njega, stanicu imam
Radio link at9 odlučio sam si njega složiti..   Letio sam "quad" syma x8w.

Odg: Robocat 270

Reply #1
Bok!

Imam ga ja,izgledao mi je simpatično pa sam ga kupio u kompletu,novog,ali već složenog.
Gore sam prvo imao neke no-name motore 1804,ali nikam s mjesta pa sam stavio Emax-e RS 2205-2300 KV-a.A onda su mi se doslovno zapalili 20-amperski ESC-ovi jer sam ga ganjao na 4S!Sada su gore KISS 30A i to je (za mene) predobro kako ide.
Vozim na propove 5040 dvokrake i 5030 ili 5040 Gemfan trokrake.Ove zadnje teško možeš skršiti i stvarno su mrak!
Zveknul mi je par puta i niš se nije skršilo,nemres bolivit.

Ono na što pazi su vijci,malo su lošije kvalitete pa imaj dobar novi imbus za njih ,ne steži prejako i OBAVEZNO stavi LOCTITE jer se od vibracija odšarafljuju vijci na frame-u samo tako u letu.Naravno,provjeri zategnutost nakon svakog leta.

Kad staviš gore GOPRO kameru,izgleda totalno nestabilno i visoko,ali ipak leti bez ikakvog problema.
Batke koristim Nano-Tech 3S 1400 i 4S 1300 mAh,to je maksimum po gabaritima što ti ide unutra i zna biti problema sa vađenjem istih ako se jače napuhnu pa pričekaj da se ohlade.
Eto,to ti je to,mene veseli! ;D
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Robocat 270

Reply #2
Hvala na odgovoru!!  ;D

Odg: Robocat 270

Reply #3
Pitaj daxa. To je on smislio ;)


Odg: Robocat 270

Reply #4
kaj je tko smislio? ::)
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian