Skip to main content

Topic: DJI S1000+ A3 LB2 (Read 1921 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

DJI S1000+ A3 LB2

Kupio sam DJI S1000+, A3 i LB2.
Ima li netko iskustva sa istom konfiguracijom?
Molim da mi se jave radi razmjene iskustava.
Hvala.

Odg: DJI S1000+ A3 LB2

Reply #1
Imao sam S1000 sa A2. Šta da kažem... Super!


Money shot je u Atti mode :)

 

Odg: DJI S1000+ A3 LB2

Reply #2
Hvala na javljanju. Drago mi je da je sve super.


Lutajući bespućima Interneta u potrazi za podrškom i iskustvima što dobrim ili lošim, dobio sam dojam da je moja investicija možda i pomalo ishitrena.
Tako sva stečena iskustva u testiranjima i primjeni različitih programskih rješenja traju duže i cjenovno su skuplja.
[/size]
Evo i razloga zašto sam se oglasio na forumu.
Nakon prve "okte" koja je bila sklopljena biranjem komponenata različitih proizvođača, nije se pokazala najsretnijim rješenjem za planiranu namjenu.
Ali pružila je puno korisnog stečenog znanja. U nadi da se kupovinom komponenata jednog brenda složi pouzdan i upotrebljiv dron bez potrebe za otkrivanjem
skrivenih nedostataka, to se nije dogodilo.
Prvi problem nastao je nakon nekoliko letova kada se u toku leta na kontrolnom monitoru počelo ispisivati niz grešaka i na svu sreću bez ikakvom incidenta.
Obzirom da je preporuka DJI-a bila dogradnja FW-a na noviju verziju, nakon cijelog postupka po uputama proizvođača sve je postalo neupotrebljivo.
Sva sreća, oprema je bila u jamstvu pa je zamjenjena za novu bez naknade i uz ispriku.


I dalje se nadam da nisam usamljen kao vlasnik ovakve konfiguracije drona, pa se i dalje nadam da će se još neko odazvati pozivu
Hvala na razumijevanju.