Skip to main content

Topic: Stvarno me krenulo-sve u "16" (Read 5298 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Stvarno me krenulo-sve u "16"

Reply #16
Meni se ne svidja ni to kaj nema čvrsto kućište pa je moguće pri radu da ju stisnaš rukom i koji element sa tiskane pločice otrgneš. A to ne vidiš dok ju ne oguliš, i onda ako se vidi...
Trebalo bi to bit malo čvršće, stalne vibracije, udarci, vlaga, natezanje kablova, često uštekavanje i drugo kaj se treba izbjegavat na modelima se svakodnevno dešava.
Ja sam stavio si mislio stavit na prijemnik sve produžetke za kanale da se to izbjegne ali nikak

Odg: Stvarno me krenulo-sve u "16"

Reply #17
Ne shvaćam.... :( . Pa svi modeli V2. DSSS prijemnika imaju tvrdo plastično kuičište !  Nekima sam skinuo i to kučište, i zamotao ih u termobužir da dobijem izgled (i malu težinu) kao kod Assana..
Damir

Odg: Stvarno me krenulo-sve u "16"

Reply #18
ja imam RP8D1 8ch synth na 35mhz i nikad nikakvih problema nisam imao.

potpisujem
"It seems that perfection is reached not when there is nothing left to add, but when there is nothing left to take away" (Antoine de Saint Exupéry)

Odg: Stvarno me krenulo-sve u "16"

Reply #19
Ej diogen, nisam vidio tvoj post, čitam na mobitelu pa...
Na meko kućište sam mislio na ove 35 mhz.
A za kompatibilnost , vidio sam da je prijemnik manji od mog hk, i lakši.  Neznam dal ga mogu upariti, nisde sa foruma veli da je neki njegov frend uspio. Moja stanica je dsss .
Gore u elektronika, pod 2.4 na 5.9 km sam pitao isto o tome. U biti trebam naći ko ima takav prijemnik i volje da dođem sa stanicom i probamo uparit. Da imam love već bi ju kupio i probao, pa prodao ak nebi radilo.