Skip to main content

Topic: spektrum ar500 (Read 10776 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: spektrum ar500

Reply #30
to je tako, dio koji je bez Izolacije,ca.25mm treba da viri iz Trupa van !
poz.

Izgleda da niste skuzili poantu ali nema veze, praksa ce pokazati svoje... Oko dulje antene koja ima izolaciju (koaksialna + neizoliran dio ~31mm) sve je jasno taj dio je cijeli vani, ali ta (skracena ~22mm) kraca antena izgleda kao obicna zica i nema nikakvu izolaciju  :-\ dakle ona bi po meni trebala biti duljine 31mm i cijela vani..
Posto je taj dio vec origigi napravljen kraci, fizicki je moguce iz trupa izvaditi ~22mm i to je jedino sto me brine ukoliko tih ~22mm prima signal, nece imati max. domet i samim time cijeli prijemnik nebude "full range"  :-X

Odg: spektrum ar500

Reply #31
koliko ja znam,nemam ga i sam ali sam vidio kod drugih da i ovaj kratki kraj Antene je BEZ izolacije i ide van Trupa,
ovo kod tebe mi nije poznato,


Odg: spektrum ar500

Reply #32
Pa šta ti je +- 10mm na 2,4GHz   :D :D :D

Biće da je neki kinić mislio da se radi o 24MHz kad je rezao antenu ( pa hebeš 1cm ).
Postavi Horizonu konkretno pitanje pa češ dobiti i konkretan odgovor, po njihovom odgovoru da se naslutiti da si im postavio pitanje
o dužoj i kračoj anteni ( gledano fizički ) a ne o mjerama zračečih elemenata.

Pozz

Odg: spektrum ar500

Reply #33
GAZDA KAJ TI VELIŠ? ??? :D :D :D :D :D :D ;D ;D ;D ;D ;D >:( >:( >:( >:( :) :) :) :) :) :)

A kaj znaći full range? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??  50m više od Malcom in the middle ili 50cm od granice vidljivosti ??? ??? ??? ??? ??

Zavoli depron pa bu ti svejedno  :D :D :D . Ili testiraj da sačuvaš modele.
 

Odg: spektrum ar500

Reply #34
G A Z D A !!!
daj molim te rijesi ovaj problem.ako ti iz amerike to ne mozes ko moze. a ti plavi ne koristi toliko smajlica jer to samo gazda moze.

drugarski pozdrav GAZDI IVANU