Skip to main content

Topic: Izrada Elise (Read 16303 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Izrada Elise

Reply #15
evo tri elise iste veličine ali različitog oblika i koraka...samu izradu savladao sam jako davno na stari dobri i provjereni način od starih mastora....od same nesreće sa okom nisam ih baš radio a sad sam se već nekako navikao pa poslikam kad budem slijedeću radio....
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: Izrada Elise

Reply #16
Svaka čast majstore.


Odg: Izrada Elise

Reply #18
Nebi se htio puno mješati ali ovako izgleda rukom izrađena elisa bez ikakvog "feniranja "grjanja ili nekog uvijanja  natezanja i stezanja...isključivo obrada rukom i pripadajućim alatom (ručna brusilica i razni brusni papiri)...samu izradu možete shvatiti jedino gledajući je jer neznam kako bi je opisao...:

dobro izgleda jedino ja ne bih u Korijenu tako mnogo skinuo,osim ako je za Elektriku !

Odg: Izrada Elise

Reply #19
http://www.jcpropellerdesign.com/
Jeste Ivane ove su isključivo za elektro..U prologu evo program za izradu elisa ..Ja ga ne koristim za sada,  radim prema starom načinu koji ću kad budem radio slijedeću popratiti slikama....
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: Izrada Elise

Reply #20
evo jedno pitanje.... dali vi koji imate plastične elise, kada ih potrgate dali ih ljepite?
lp Nikola

Odg: Izrada Elise

Reply #21
ne.
struja zakon, nitro USTAV


Odg: Izrada Elise

Reply #23
http://www.jcpropellerdesign.com/
Jeste Ivane ove su isključivo za elektro..U prologu evo program za izradu elisa ..Ja ga ne koristim za sada,  radim prema starom načinu koji ću kad budem radio slijedeću popratiti slikama....

samo da ti kazem moje misljenje i nakon sto sam isprobao sve moguce i ne samo ja nego i ostala raja iz kluba,

po meni DALEKO najbolje elektro elise su APC ali one sa veoma tankim listovima,te su nenadmasne,na sklapanje ih nema ali sam ja sebi napravio jednu i prezadovoljan sam,
raditi ih sam je Sizifov posao.

Odg: Izrada Elise

Reply #24
dali mi molim vas mozete objasnit zasto ne ljepit?
koje mogu bit posljedice?
lp Nikola


Odg: Izrada Elise

Reply #26
uredu samo pitam... htio sam to provjerit... jer sam ih mislio ljepit...
hvala...
lp Nikola

Odg: Izrada Elise

Reply #27
...ako iko jos pravi  8)...sopstvene  drvene elise...volio bi da detaljno opise...i po mogucnosti uslika cijeli postupak...osobno mi se jako svida takav rad.. :).
Turnigy 9X


Odg: Izrada Elise

Reply #29
U cemu je razlika izmedju elise za elektro pogon i elise za sus pogon?