Skip to main content

Topic: ZAGI? (Read 20628 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: ZAGI?

Reply #75
Nije dobra snimka Denis

Kod snimanja brzina motora mora biti konstantna, bez promjene ( dodavanje, oduzimanje gasa ) cca 30m u prilazu i 30m u odlazu.
U ovoj snimci si gas dodao kad je model bio blizu pa nije moguće precizno izračunati brzinu. Probao sam u par segmenata i ispada od 132-158km/h ali kao što sam rekao to treba uzeti s velikom rezervom.

Što se tiće konvertiranja, pustiš  zvuk na zvučnke i snimiš sa SOUND RECORDER-om iz windosea ( naravno trebaš mikrofon  :) )

SCOPE program imaš na siteu u korisnim programima ( samo za članove ) http://rcwings.webs.com/apps/forums/


Odg: ZAGI?

Reply #77
zelena crta je dio frekvencije aviona , na desni klik dobijem crvenu crtu, ali kak ju pomičem mijenja mi se brzina, pa tak mogu namjesti kak mi paše , od 50-1000kmh..
 

Odg: ZAGI?

Reply #78
idem probat opet,
a jesam malo dodao do kraja kad sam bio siguran u prolazak, nije mi svejedno proči na par metara, a mob je bio na krovu auta. wavescop imam već, hvala
ja sam si procjenjivao da ide preko 130 :)

Odg: ZAGI?

Reply #79
Pogledaj onu sliku koju sam stavio tu u temi.
Recimo da imaš puno S znakova, odredi jednog pogledaj rezultat, odredi drugog-trećeg i pogledaj rezultat.
Ako je snimak OK svi bi trebali dati približne rezultate

Odg: ZAGI?

Reply #80
skužio sam,  konačno :)
vidim da je na mirageu bilo par podjednakih i relativno pravilnih krivulja,
a meni je brdo dosta izlomljenih, to su te promjene gasa, inrunner je gore sa ESC od heli i još k tome ubrzava logaritamski a ne linearno pa  daš gas prije do kraja a on mijenja brzinu u par koraka .
jel bi i skračivanje videa, zvuka na sam prolazak bilo bolje, npr 5-6 sekundi, a ne cijeli krug kao ovo?  bio sam sam a htio sam na brzinu dok nema vjetra, kad baš varaždince zanima a i mene :)


Odg: ZAGI?

Reply #82
fala plavi,
a vidim gore 137 +/-9, pa normalno da ču zbrojit :D  jer nisi temp zraka znao točnu
 
i naravno još pametnije pitanje, kak tak snimiš/spremiš cijeli ekran? ???
 

Odg: ZAGI?

Reply #83
ja imam jednog sta ide na 1/3 gasa ko ovaj tvoj zagi  8)

Odg: ZAGI?

Reply #84
i naravno još pametnije pitanje, kak tak snimiš/spremiš cijeli ekran? ???

Na tipkovnici imaš tipku Print Screen, stisneš ju pa otvoriš Paint i zaljepiš te sliku sačuvaš naravno.
Ovo radi kod svih osim kod shockaky_sailora  :D
Mili, micro, nano, piko...

Odg: ZAGI?

Reply #85
ja imam jednog sta ide na 1/3 gasa ko ovaj tvoj zagi  8)      sigurno sa turnigy motorom :D , daj stavi video il još bolje da to dođem vidit?     fala Karas  

Odg: ZAGI?

Reply #86
ja imam jednog sta ide na 1/3 gasa ko ovaj tvoj zagi  8)      sigurno sa turnigy motorom :D , daj stavi video il još bolje da to dođem vidit?     fala Karas
je sinko, turnigy inrunner 3900KV sa 5×5 elisom, dudla 58A a nema tak brzog kamermana koji stigne snimat, napominjem da model nije "zagi"
ali evo dao sam kolegi dexu partijski zadatak dak mi napili jedan zagi pa cemo njega malo tunirati

Odg: ZAGI?

Reply #87
nije problem, dobiš izrezanog zagija do popodne ak treba, ima ih u garaži-čekaju pilota

Odg: ZAGI?

Reply #88

Odg: ZAGI?

Reply #89
Pozdrav ljudi ! Nakon kraće stanke opet sam odlucio napraviti zagija!! Izrezao sam krila (uspjesno) ,spoio ih i poceo sam ih oblagati trakom.Slike cu postati veceras.Hvala svima koji su mi pomagali!!!


Uploaded with ImageShack.us