Skip to main content

Topic: PayPal? (Read 9822 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: PayPal?

Reply #15
nece ti privatiti svaku karticu.npr visu electron moze prihvatiti od PBZ,a od ZABE ne.
a kad pitas u baci zasto ne prhvaca,neki nisu jos culi za pay pal. :(

Odg: PayPal?

Reply #16
nece ti privatiti svaku karticu.npr visu electron moze prihvatiti od PBZ,a od ZABE ne.
a kad pitas u baci zasto ne prhvaca,neki nisu jos culi za pay pal. :(

... a mi bi u Jevropu :-[
Hvala Hrvoje, mozda je stvarno keč u izdavatelju kartice.
m.
"It seems that perfection is reached not when there is nothing left to add, but when there is nothing left to take away" (Antoine de Saint Exupéry)

Odg: PayPal?

Reply #17
OD ZABE NEMOŽE. MORAŠ UZETI MASTER KOJI VERIFICIRAŠ, A ON SE NAPLAČUJE MJESEČNO SA TOG RAČUNA KOJI TI JE OD VISA ELECTRON, PA ONDA S TEKUČEG, NIJE DA NEMOGU TO SREDITI NEGO TRI PUTA NAPLAČUJU TRANSAKCIJU, MASTER - VISA - TEKUČI
 
SORRY  na slovima, nisam gledao dok pišem

Odg: PayPal?

Reply #18
E I OVO ZA PAYPAL,
DOBIO SAM OD NJIH MAIL DA ČE SVAKI NJIHOV MAIL PREMA MENI BITI NASLOVLJEN SA IME I PREZIME, TE DA SE NEČE TRAŽITI PODACI AKO IH SAM NE MJENJAŠ U SVOM ACCAUNTU.
SVE OSTALO PRIJAVITI

Odg: PayPal?

Reply #19
... eto --- prijavi !!!

ovo sa Master-Visa-Tekuci to mi je prekomplicirano i necu se s time za....ti.
Potraziti cu drugi nacin. Najme, zelio bih maknuti MasterCard sa PayPala da me netko ne "ozeni", a ponudio bih karticu na koju JA uplacujem iznos koji bih potrosio, tako da steta ne moze biti veca od novaca koje imam na racunu. Ako netko zna drugu varijantu osim Vise elektron  (ili kod koje banke Visa el. funkcionira) - welcome.

m.
"It seems that perfection is reached not when there is nothing left to add, but when there is nothing left to take away" (Antoine de Saint Exupéry)

Odg: PayPal?

Reply #20
nije to nego ne priznaju visu od zagrebacke banke, od privredne prolazi uredno

Odg: PayPal?

Reply #21
evo da se malo nadovežem u vezi kartica.
 
pitao ja u zaba-i jer se može sa deviznog kupovat preko interneta, kaže žena da ne može zato jer još uvijek imaju potvrdu transakcije pomoću PIN-a.
znači ne može niti maestro niti visa.
samo kredtitne i revolving kartice.
 
odete lijepo u PBZ i otvorite devizni račun sa kojeg možete plaćati kak god hoćete.
od moje žene kartica deviznog prolazi kupovinu preko neta.

Odg: PayPal?

Reply #22
... eto --- prijavi !!!

ovo sa Master-Visa-Tekuci to mi je prekomplicirano i necu se s time za....ti.
Potraziti cu drugi nacin. Najme, zelio bih maknuti MasterCard sa PayPala da me netko ne "ozeni", a ponudio bih karticu na koju JA uplacujem iznos koji bih potrosio, tako da steta ne moze biti veca od novaca koje imam na racunu. Ako netko zna drugu varijantu osim Vise elektron  (ili kod koje banke Visa el. funkcionira) - welcome.

m.

Evo, rješenje za vas... :D

ERSTE devizni račun... Dobiva se Visa Electron i piči po svojem... Ja imam takvu kombinaciju i radi besprijekorno već preko godinu dana... Samo je problem da Vam ne smije nakon kupnje ostati manje od 100 kn na računu jer u tom slučaju se isplata blokira dok se račun ne napuni parama... Uzmete NET-banking i sve lijepo rješavate iz udobnosti vlastitog doma... I peru vas svaki mjesec 0,69E za NET-banking i 0,55E naknade za vođenje računa...

Nadam se da sam Vam pomogao...
Ideš, ovo leti... :D

na stolu: BT 1/6 F4U Corsair
build log: http://www.flyfreak.net/samogradnja/bt-f4u-corsair-u-16-skali/
u zraku: Skyartec 182 Cessna

Odg: PayPal?

Reply #23
Ja imam preko PBZ i čak internet banking koji mi naplaćuju 8 kuna mjesečno nikad nisam imao problema i kad nema novaca nema isplate  :D :D :D .
Jebo nitro i benzin , struja zakon

http://www.rcwings.webs.com/

Odg: PayPal?

Reply #24
Ja sam dobio dolje navedeni upit od firme kod koje sam preko net-a naručio tenisice...:


 Hi there,
 
  thank you for placing an order with Urban Industry,
 
  NB the orange type 'unconfirmed' below your shipping address (please see screen grab below)
 
  At this time, only addresses in Canada, the United Kingdom and United  States can be 'Confirmed' so PayPal advise Urban Industry take extra  steps to ensure that we are delivering the item to the PayPal account  holder by contacting the buyer to confirm their purchase and validate  their delivery address.
 
  please can you reply to this email and confirm it was yourself who placed this order,
 
  Best Regards

Odg: PayPal?

Reply #25
@davor21

Ma, tu je fora da ako imaš na računu npr. 250 kn (u devizama) i kupuješ nekaj za 200 kn (u devizama) ti ne dozvoljavaju kupnju... Malo blesavo, ali se čovjek privikne...  ;)
Ideš, ovo leti... :D

na stolu: BT 1/6 F4U Corsair
build log: http://www.flyfreak.net/samogradnja/bt-f4u-corsair-u-16-skali/
u zraku: Skyartec 182 Cessna