Skip to main content

Topic: Ručni rad KJ66 Mlazni motor (Read 141007 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Ručni rad KJ66 Mlazni motor

Reply #225
Interesuje me sto ce reci Cvetko na moj Prijedlog,
Alat ne bih uradio za tebe nego za nas a za to mi treba samo jedna Turbina koja vazi kao najbolja i eventualno misljenje vas dvojice sto bi trebalo da se izmijeni a
i ja bih dao moje misljenje jer sam ih napravio vec nekoliko,

opremanje moje Radione ovdje ulazi u zavrsnu fazu pa bih za kratko vrijeme mogao da pocnem,
pozdrav, Iv
gospodine Ivane ja ne razumijem jednu stvar koliko sam ja razumio vi ste nastanjeni u SAD a mi zivimo ovdje u EU kako ce to finkcionirati transver visoke tehnologije na EU , i dali ce to amerikanci mirno da gledaju ( nemojte mi reci da nece da bude problema , kod nas ovjde u NL ko hoce da ide USA pregledava  se do noktiju ende citat) Cvetko iz NL.  8)

Odg: Ručni rad KJ66 Mlazni motor

Reply #226
Cvetko,
uvjerio sam se ne jednom da Americka Carina je samo formalnost,
dosta puta mi se desilo da otvorim Sanduk a oni niti ne pogledaju unutra,inace nikada ga nisu sami otvarali nego ja licno u prisustvu Carinskog Sluzbenika a Turbinska Kola to je nesto sto veoma cesto i ako izgleda nema veliku vrijednost,svaki Turbolader za Auto ima veoma slicno,

(dobio sam obavijest da si mi poslao Poruku ali od same Poruke niti traga ?)

pozdrav.Iv

Cvetko,Dijelovi bi se ljevali ili u Arnsberg kod Dortmunda ili kod tebe u Holandiji,

Odg: Ručni rad KJ66 Mlazni motor

Reply #227
Cvetko,
uvjerio sam se ne jednom da Americka Carina je samo formalnost,
dosta puta mi se desilo da otvorim Sanduk a oni niti ne pogledaju unutra,inace nikada ga nisu sami otvarali nego ja licno u prisustvu Carinskog Sluzbenika a Turbinska Kola to je nesto sto veoma cesto i ako izgleda nema veliku vrijednost,svaki Turbolader za Auto ima veoma slicno,

(dobio sam obavijest da si mi poslao Poruku ali od same Poruke niti traga ?)

pozdrav.Iv

Cvetko,Dijelovi bi se ljevali ili u Arnsberg kod Dortmunda ili kod tebe u Holandiji,
Gospodine Ivane  zelio bi znati gdije (kojem gradu stanujete )u Americi ??  ....   hvala unprijrd Cvetko.

Odg: Ručni rad KJ66 Mlazni motor

Reply #228
Cvetko,
dosta sam Alata za Turbine do sada uradio,malih i velikih,najveca je bila 1,2m u Precniku a najmanja 35mm, po dvije od ove najmanje se vrte u Pumpi
 od NATO-ove "Taurus" (Cruise Missails)
Ako Turbina ne daje rezultate koji su Proracunom predvidjene tada se nasi Alati kontrolisu do u najmanji Detalj ali zahvaljujuci upravo mome bavljenju Modelarstvom od malih Nogu a tada nismo kupovali i sastavljali kao danas vec smo morali imati i pojma o Aerodinamici sto dans veoma rijetko mozes naci,
kazem,to mi je pomoglo da sam veoma cesto odstupao od datih Podataka za narocito Profil Nosa Lopatice a ako se to pokaze bolje tada nitko ne postavlja pitanje kako,
Ja sam za Prototipe Turbina sam za sebe razvio jedan jeftiniji Sistem izrade Alata a koji daje Kvalitet kao i najskuplja izvedba,

Ja zivim u Americkoj Drzavi Iowa i u njenom glavnom Gradu Des Moines i ca, 500m od Aerodroma.
Pozdrav,Iv

Odg: Ručni rad KJ66 Mlazni motor

Reply #229
 Gosp. Ivane imate poruku na mome sajtu (rusenje mlaznoga aviona , pa cemo tamo dalje nstaviti sa diskusijama ) Cvetko. 8)

Odg: Ručni rad KJ66 Mlazni motor

Reply #230
Cvetko,
ja sam spreman na saradnju ako si ti obzirom da ne znam nikoga sa tako dugogodisnjim iskustvom,platit cu Turbinsko Kolo ako mi kazes koje je po tebi najinteresantnije,
Iv

Odg: Ručni rad KJ66 Mlazni motor

Reply #231
Evo malo slika drugog kompresora za novi model. Da ne detaljiziram, malo je drugačiji i veći od prethodnika. Morat ću ga malo po trimm-at da bi se uklopio u drugi difuzor.
LP

Odg: Ručni rad KJ66 Mlazni motor

Reply #232
   Gospodine Lukas , tokarski strojevi od quantuma manjih velicina , koje ste mi naveli  zadovoljavaju nasim amaterskim uslovima ,tokarska glava je dosta velika za nase potrebe . stroj je dosta tih kod rada ,
dosta je precizno izradjen , samo je steta sto se na njemu nemoze lijevi navoj da narezuje (to nama treba kod turb. osovine )ali se moze uz malo dovitnosti napraviti dodatak za rezanje lijevog navoja ,sto se tice glodalice CNC prima , odlicno (glodalica mora da ima najmanje 4 osovine a najvaznije program za frezanje difuzora ala kj66 ko ce vam to napravit tj , isprogramirat da bi se frezalo mnogi su pokusali kod nas ali jako malo im je to uspelo , dosta komplikovana stvar) o tome kako ja to radim opisacu jednom drugom prilikom . ta glodalica sto ste mije pokazali je iz iste familije kao sto vam ja dolje cu pokazati , mnoge firme njemackoj imaju iste familije glodalica samo ih prefarbaju i eto naseg proizvoda pravi su vragovi ti trgovci.  8)
  [attach=1]
   moja preporuka za glodalicu je ova , a kasnije je mozete i CNC opremiti , dosta je kvalitetna i robusna za amaterske potrebe  ::) ??? ??? 8) :) :-\ :-\  ???????   ....?   ...??
  
 

Odg: Ručni rad KJ66 Mlazni motor

Reply #233
 :D >:(  zaboravljeno sajt te firme u njemackoj  je     Rotwerek.de      sorry.  :-\ 8)

Odg: Ručni rad KJ66 Mlazni motor

Reply #234
Pozdrav Cvetko, mene zanima kako balansiraš dijelove turbine jer na tom broju okretaja pretpostavljam da mora biti savršeno balansirano?
Starenje je neizbježno ali zato odrastanje nije


Odg: Ručni rad KJ66 Mlazni motor

Reply #236
Obično iz USA, tamo mi je najbolji izbor po modelu i cijeni :P
70mm kompressor može ići na bilo koje vratilo, sva zavisi o tome kako si zamislio motor tj. proračunao ga.  JETMAX IMA IZVRSNE PROIZVODE, tako sam barem čitao o njma. Ja nisam imao tu čast kupiti turbine od njih

Odg: Ručni rad KJ66 Mlazni motor

Reply #237
   Gospodine Lukas , tokarski strojevi od quantuma manjih velicina , koje ste mi naveli  zadovoljavaju nasim amaterskim uslovima ,tokarska glava je dosta velika za nase potrebe . stroj je dosta tih kod rada ,
dosta je precizno izradjen , samo je steta sto se na njemu nemoze lijevi navoj da narezuje (to nama treba kod turb. osovine )ali se moze uz malo dovitnosti napraviti dodatak za rezanje lijevog navoja ,sto se tice glodalice CNC prima , odlicno (glodalica mora da ima najmanje 4 osovine a najvaznije program za frezanje difuzora ala kj66 ko ce vam to napravit tj , isprogramirat da bi se frezalo mnogi su pokusali kod nas ali jako malo im je to uspelo , dosta komplikovana stvar) o tome kako ja to radim opisacu jednom drugom prilikom . ta glodalica sto ste mije pokazali je iz iste familije kao sto vam ja dolje cu pokazati , mnoge firme njemackoj imaju iste familije glodalica samo ih prefarbaju i eto naseg proizvoda pravi su vragovi ti trgovci.  8)
  [attach=1]
   moja preporuka za glodalicu je ova , a kasnije je mozete i CNC opremiti , dosta je kvalitetna i robusna za amaterske potrebe  ::) ??? ??? 8) :) :-\ :-\  ???????   ....?   ...??
  
 
Baš sam tu glodalicu neki dan gledao u dućanu za kupit, slatka stvar.mljac!

Odg: Ručni rad KJ66 Mlazni motor

Reply #238
Ima je u Bauhausu za nešto više od 5000kn.

Odg: Ručni rad KJ66 Mlazni motor

Reply #239
Malo smo slikali turbinu u radu.
[attachimg=1]
Tu se vidi na izlazu razlika u boji metala
 
Evo razloga
[attachimg=2]
 
Na drugoj strani je slučaj mnogo drugaćili, gotovo idealno, vide se efekti komora
[attachimg=3]
 
Ove su termovizijske slike snimljene bez pripreme uz mnogo znatiželjnika na Aeromitingu u Kutini.
 
 
Kamera je bika pe daleko od turbine zato su mjerne točke grube, slijedeći put će biti puno bolje.
[attachimg=4]
MX16s+Assan, AURORA 9, T8FG
SF47, Ventus 2AX, Shadow, Elektra,
Optima PRO, Discus CS, Escape Jarro Miler
Eagle Tree PRO