Skip to main content

Topic: Pozdrav svima (Read 2042 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Pozdrav svima

pozdrav svima zovem se lovro i dolazim iz zg i nov sam u ovom hobiju ali mi se jako sviđa i imam mnogo pitanja
jako sam se zapalio za helikoptere kada su mi roditelji kupili neki mali sobni i to mi se jako svidjelo ali ja bih si htio nabaviti neki veliki pravi helić da s njim mogu i vani letjeti pa ako može neka preporuka ili ako netko ima skayp pa da me doda i objasni mi malo više o ovom hobiju itd.


hvala i pozz

evo sada sam vidio da postoji pod forum početnici pa molim moderatore da ovo tamo premjeste

Odg: Pozdrav svima

Reply #1
Ma helikopterasi nisu pocetnici  ;D

Koliko veliki? tj. koliko love mislis potrositi? :)
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Pozdrav svima

Reply #2
nemislim potrošiti previše novaca 1500-1600 kn,inače svidio mi se jedan helić koji se zove esky honey bee king 3,dali bi on bio dobar za mene prema tome da bih ga vozi vani jer da nebi bilo problema s letenjem čim malo vjetrić puhne

Odg: Pozdrav svima

Reply #3
za toliko novaca češ imati puno više problema osim vjetra...ma u stvari vjetar ti je najmanji problem!

Odg: Pozdrav svima

Reply #4
možeš mi ti neki helić preporučit za ove novce?


Odg: Pozdrav svima

Reply #6
za tu lovu mislim da je hk super ! samo kaj sa stanicom ?

 

Odg: Pozdrav svima

Reply #7
Stanica je MX12 i lako se sa Assanom ili bilo kojim drugim sistemom presloži na 2.4 GHz. Imam tu kombinaciju i radi čisto dobro!

Odg: Pozdrav svima

Reply #8
a ovaj honey bee king 3 nije dobar,jer ja baš ne volim kupovat rabljeno ali ipak ovo mi nije ni toliko skupo

Odg: Pozdrav svima

Reply #9
Ne isplati se za to davati novce.
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Pozdrav svima

Reply #10
Evo i ja sam mjenjal nekaj za HK450, i leti. Sam moram kupit bolji daljinski.
Pa za početak kupi nekaj polovno i probaj.

Ja iskreno nebi daval 1000-2000 kn, za nov helić pa ak ti padne onda nemas nis, a sto skuplji helić to su i djelovi skuplji.
Nisam neki stručnjak, i ja sam nabavio helić prije par dana (još nisam ni letio), al ovi sobni mali su dost različiti od helića za po vani, pa moj savjet je da počneš od jeftinijih pa ak ti se tak jako svidi i naučiš se vozit onda kupi pravi helić.

Eto moj stav. Kupi tu iz oglasnika nekaj i probaj