Skip to main content

Topic: stanica (Read 10582 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: stanica

Reply #15
Mlad si naučit češ. Znanje ne pada s neba, s neba padaju kiša, snjeg i modeli  :D

Odg: stanica

Reply #16
Da manje dodje... pa komplet Aurora je 400$ :)
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24


Odg: stanica

Reply #18
Budi bez brige, Aurora je solidan stroj koji će ti potrajati. Neznam koliko će te koštati budeš li ju naručivao iz inozemstva, jer bi mogao imati neugodnosti na carini zbog izjave o sukladnosti i još nekih formalnosti. Raspitaj se detaljno jer su neki modelari ovdje na forumu imali poteškoča sa uvozom puno jeftinijih stanica. Na koncu, uvijek kod Štefa u Brežicama možeš nabaviti Multiplexa.
Nešto je u zraku...
Multiplex Profi mc3030 - 22 years of excelence and counting...
Siniša

Odg: stanica

Reply #19
po stanicu cu ic u austriju... tamo imam jos love kaj mi trebaju dat... pa cu usput uzet stanicu.. a na carini cu nekako proc...
lp Nikola

Odg: stanica

Reply #20
Onda rudarski "Sretno"! BTW, kuda ideš, DMT, Švagi...?
Nešto je u zraku...
Multiplex Profi mc3030 - 22 years of excelence and counting...
Siniša


Odg: stanica

Reply #22
po stanicu cu ic u austriju... tamo imam jos love kaj mi trebaju dat... pa cu usput uzet stanicu.. a na carini cu nekako proc...

Ponesi obavezno sobom Model i po mogucnosti nesto veci,ako nemas posudi kod nekoga,pa kada se vracas neces imati problema,
naravno pakovanje od Stanice ne nosi sobom,
Iv

Odg: stanica

Reply #23
po stanicu cu ic u austriju... tamo imam jos love kaj mi trebaju dat... pa cu usput uzet stanicu.. a na carini cu nekako proc...

Ponesi obavezno sobom Model i po mogucnosti nesto veci,ako nemas posudi kod nekoga,pa kada se vracas neces imati problema,
naravno pakovanje od Stanice ne nosi sobom,
Iv

tako sam svaki put radio do sad... i prolazilo je..
lp Nikola

Odg: stanica

Reply #24
po stanicu cu ic u austriju... tamo imam jos love kaj mi trebaju dat... pa cu usput uzet stanicu.. a na carini cu nekako proc...

Ponesi obavezno sobom Model i po mogucnosti nesto veci,ako nemas posudi kod nekoga,pa kada se vracas neces imati problema,
naravno pakovanje od Stanice ne nosi sobom,
Iv

tako sam svaki put radio do sad... i prolazilo je..

SRETNO !!
i javi kada se vratis.
Iv

Odg: stanica

Reply #25
ici cu tek za negdje za 2 mjeseca... jer ce mi to bit usput... i kada cu kupit ..javit cu vam kako je proslo...

hvala...  ;D
lp Nikola

Odg: stanica

Reply #26
odlucio sam da cu 1000 % uzet auroru...

imam jedno pitanje... imam jednu staru trokanalnu stanicu i neki dan sam ju upalio nakon duzeg vremena... i provjeravam dali radi i rade dva kanala a treci nece... sta bi mogo bit razlog toga?? to sam tu napiso da bezveze ne otvaram novi temu...
lp Nikola

Odg: stanica

Reply #27
Kupi i tamne naočale, čujem da blješti kad ju izvadiš iz kutije!
Nešto je u zraku...
Multiplex Profi mc3030 - 22 years of excelence and counting...
Siniša


Odg: stanica

Reply #29
Šalu na stranu, ima jedna sitnica koja zna biti gnjavaža. Naime, ja koristim polarizirane sunčane naočale za letenje na livadi. Budući da LCD ekrani emitiraju polarizirano svjetlo, događalo mi se kod Graupnera i Futabe da ne vidim očitati brojke. Multiplex je poveo računa o tom detalju, pa se njihovi ekrani kroz polarizirane cvikere odlično vide!
Nešto je u zraku...
Multiplex Profi mc3030 - 22 years of excelence and counting...
Siniša