Skip to main content

Topic: Decki ste vidjeli ovo ?? :O (Read 3793 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Decki ste vidjeli ovo ?? :O

Reply #1
podsjeća me lagano na ovo od 50-e sekunde pa na dalje...  ;D

Taxi 3


Odg: Decki ste vidjeli ovo ?? :O

Reply #3



RALF  DECKER   MCM  Munchen,
inace Softwer Ing. kod BMW
radio sam na Kalupima za njega za Model kojim je osvajao svjetsko prvenstvo inace pokretac i organizator OKTOBER FEST Takmicenja u Munchenu


Bas tkao kolega Iv no ideja m je primamljiva...posto sma se vracam u modelarske vode polako,razmisljam pokusati nesto s tim :)
i daska ce letjeti ako stavimo motor

Odg: Decki ste vidjeli ovo ?? :O

Reply #4



RALF  DECKER   MCM  Munchen,
inace Softwer Ing. kod BMW
radio sam na Kalupima za njega za Model kojim je osvajao svjetsko prvenstvo inace pokretac i organizator OKTOBER FEST Takmicenja u Munchenu


Bas tkao kolega Iv no ideja m je primamljiva...posto sma se vracam u modelarske vode polako,razmisljam pokusati nesto s tim :)

to mu je za prelet brzine,
smanji raspon da dobije na brzini

Odg: Decki ste vidjeli ovo ?? :O

Reply #5
Predpostavlajm da na poletanju drzi uvucena krila jer je manji ceoni otpor i povrsina sto odmah smanjuje taj otpor i na poletanju ima automatski puno visi start a onda ptilikom peglanja zraka poveca povrsinu i otpor i automatski sa vecom povrsinom kad ulazi u termicki sup ostaje dulje...zatim kad mu isteknu 10 min on uvlaci krila smanjuje otpor i povecava przinu tako lakse silazi dolje...iv jesam pogodio jedan mali dio Teorije ??  :D
i daska ce letjeti ako stavimo motor

Odg: Decki ste vidjeli ovo ?? :O

Reply #6
Predpostavlajm da na poletanju drzi uvucena krila jer je manji ceoni otpor i povrsina sto odmah smanjuje taj otpor i na poletanju ima automatski puno visi start a onda ptilikom peglanja zraka poveca povrsinu i otpor i automatski sa vecom povrsinom kad ulazi u termicki sup ostaje dulje...zatim kad mu isteknu 10 min on uvlaci krila smanjuje otpor i povecava przinu tako lakse silazi dolje...iv jesam pogodio jedan mali dio Teorije ??  :D

moze,sa malim korekcijama,

to je model za klasu F3B i u Munhenu se odrzava Tekma a to je svijetsko prvenstvo u malom u ovoj Klasi,on je jedno duze vrijeme dominirao u toj klasi i mislim da je prvi koji je letio sa modelom koji je KOMPLET uradjen u EPOHYJU
Iv