Skip to main content

Topic: Ako imate pitanje pitajte ovdje! (Read 40489 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Ako imate pitanje pitajte ovdje!

Reply #90
 :D :D :D
Šta misliš daljinski švercat ljude u tom čamcu??? :D :D :D


Odg: Ako imate pitanje pitajte ovdje!

Reply #91
pa gle kolko je znam moraš imat položen ispit ako se radi o čamcu sa motorom.... a i mislim da moraš biti u njemu.... neko mora odgovarat zanj.

Odg: Ako imate pitanje pitajte ovdje!

Reply #92
nego ima koga ovdje na forumu koji bi mogao napraviti onak honorarno jedan onakav prijamnik????

Odg: Ako imate pitanje pitajte ovdje!

Reply #93
3m? pa to već prerasta u pravi brodić

Re: Fun.

Reply #94
Evo pocelo je i na brodovima sa jetkapetanima :)

mirisi mi na naslov u 24 sata : brod bez kapetana nadjen napusten, GSS po jakoj buri u potrazi za prezivjelima :)

ili
ceha pokupio ukleti holandez od 3m i 2.7KS
:)

Odg: Ako imate pitanje pitajte ovdje!

Reply #95
??? ??? ??? ?
Ako je ovo reakcija na moje pitanje, da pojasnim:
namjeravam ugraditi daljinsko upravljanje na jedan mali čamac (dug 3 m), s benzinskim motorom (snage 2.7 KS). Je li legalno voziti ga bez dozvole za voditelja brodice, ili samo sa tom dozvolom ili nije čak ni s dozvolom ako stojim na obali dok vozim čamac?
ovo je vec ideja  :D :D :D

Odg: Ako imate pitanje pitajte ovdje!

Reply #96
imam opet pitanje!!!!!

nabavil sam kalkulator za izračun napona,potrebne jačine motora,baterije....... itd itd..... za čamce,ali
napravljeno je za inrunner motore!

ima možda neko takav za čamce ali za outrunner motore????

hvala

Odg: Ako imate pitanje pitajte ovdje!

Reply #97
??? ??? ??? ?
Ako je ovo reakcija na moje pitanje, da pojasnim:
namjeravam ugraditi daljinsko upravljanje na jedan mali čamac (dug 3 m), s benzinskim motorom (snage 2.7 KS). Je li legalno voziti ga bez dozvole za voditelja brodice, ili samo sa tom dozvolom ili nije čak ni s dozvolom ako stojim na obali dok vozim čamac?

za sve treba imati dozvolu za upravljanjem osim na vesla
sve di je motor ide dozvola
do 5 kilowata je dozvola voditelja brodice A a preko voditelj brodice b kategorije

cemu uopce to

Odg: Ako imate pitanje pitajte ovdje!

Reply #98
pitanje!!!!! u slučaju da bi krenul u izradu airboat-a imam potrebnu svu elektroniku ....... jedino: kakav odnosno koje veličine mora biti propeler (koji je naravno za avione) ako se radi o brushed 380???


Odg: Ako imate pitanje pitajte ovdje!

Reply #100
heh dobro skače!!!!!  :D  :D  :D

Odg: Ako imate pitanje pitajte ovdje!

Reply #101
nebu slabo sa  2  motora .......

 

Odg: Ako imate pitanje pitajte ovdje!

Reply #102
??? ??? ??? ?
Ako je ovo reakcija na moje pitanje, da pojasnim:
namjeravam ugraditi daljinsko upravljanje na jedan mali čamac (dug 3 m), s benzinskim motorom (snage 2.7 KS). Je li legalno voziti ga bez dozvole za voditelja brodice, ili samo sa tom dozvolom ili nije čak ni s dozvolom ako stojim na obali dok vozim čamac?

za sve treba imati dozvolu za upravljanjem osim na vesla
sve di je motor ide dozvola
do 5 kilowata je dozvola voditelja brodice A a preko voditelj brodice b kategorije

cemu uopce to
A i B? To je nesto novo?
A oni koji su davno polagali, dok toga jos nije bilo, sada su A ili B?

Ovaj camac bi sluzio za prijevoz ribe s udaljenih lokacija. Vozio bi ga autopilot, RC samo kod prihvata.


Odg: Ako imate pitanje pitajte ovdje!

Reply #104
MOLBA: ako je ko od vas otvorio kutiju od reciever-a od NQD 757 high wind-a da mi pošalje sliku..... odlomila mi se jedna žica od prekidača a ne vidi se di je bila lemljena pa da znam na koje mjesto moram natrag zalemiti.....

HVALA

LP