Skip to main content

Topic: Koja Stanica? (Read 12476 times) previous topic - next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

Odg: Koja Stanica?

Reply #30
Postoje pitanja koja su za FlyFreak i postoje pitanja koja su za Googla.

Ovo zadnje je definitivno za google.

recimo ak pitas ovdje nekog da ti pomogne isprogramirat stanicu neko ce ti sigurno odgovoriti, ali pitanja o specifikaciji stanica ili kojecega, bolje pitat google.
No matter how good the violin may be, much depends on the violinist.

Odg: Koja Stanica?

Reply #31
Postoje pitanja koja su za FlyFreak i postoje pitanja koja su za Googla.

Ovo zadnje je definitivno za google.

recimo ak pitas ovdje nekog da ti pomogne isprogramirat stanicu neko ce ti sigurno odgovoriti, ali pitanja o specifikaciji stanica ili kojecega, bolje pitat google.
Znam Zezao sam se ono sa Googelom dolazi se jedne majce F##k Google, Ask me
Upravo sam skužio da moram držati gas ako želim da mi avion poleti.

Odg: Koja Stanica?

Reply #32

Sada Mislim da sam Odlucio Napokon. ;D

Ove zime idem u ZG kod jednog clana koji prodaje Dx6i za 600kn. Naci cemo se i probat cu Dx6i. Onda cu odlucit.

Nadam se da je 600kn za koristeni Dx6i povoljna cijena. 

Ja sam zakljucio da mi jos ne treba jako dobra stanica jer tak ionak necu moc puno se baviti Modelima zbog vremena u svici i skole. Skola mi je ipak prije Modelarstva (skola postaje modelarstvo jer za fiziku moram sagraditi princip aviona a moj ce princip bit ZZAAGGII!!) .

I dosada sam skupio 580kn do sada jos mi fali 20 ali to cu brzo nabavit. Nisam nasao Dx7 za otprilike cjenu oko 600kn moze do 100 kuna vise (100 kuna po kanalu =D )

Hvala svima (Plavi, Wespen, Gec, High_ace i novizagi) kaj su mi poogli da odlucim.  ;)

Jos uvjek nije prekasno da me ispravite ako idem prema velikoj provaliji uz koju cu se mucit da se vratim natrag gore. na pravi put.


Evo jos jedanput hvala svima koju mi puno pomogli :D Bez vas bi jos uvijek  :'(

PS: Ako vas zanima Gradnja Ultra Micro J-3 Modela pogledajte moje postove. Imam Jedan Plan pa ga saljem na email ako me se zamoli i da email =D
Upravo sam skužio da moram držati gas ako želim da mi avion poleti.

Odg: Koja Stanica?

Reply #33

Sada Mislim da sam Odlucio Napokon. ;D

Ove zime idem u ZG kod jednog clana koji prodaje Dx6i za 600kn. Naci cemo se i probat cu Dx6i. Onda cu odlucit.

Nadam se da je 600kn za koristeni Dx6i povoljna cijena. 

Ja sam zakljucio da mi jos ne treba jako dobra stanica jer tak ionak necu moc puno se baviti Modelima zbog vremena u svici i skole. Skola mi je ipak prije Modelarstva (skola postaje modelarstvo jer za fiziku moram sagraditi princip aviona a moj ce princip bit ZZAAGGII!!) .

I dosada sam skupio 580kn do sada jos mi fali 20 ali to cu brzo nabavit. Nisam nasao Dx7 za otprilike cjenu oko 600kn moze do 100 kuna vise (100 kuna po kanalu =D )

Hvala svima (Plavi, Wespen, Gec, High_ace i novizagi) kaj su mi poogli da odlucim.  ;)

Jos uvjek nije prekasno da me ispravite ako idem prema velikoj provaliji uz koju cu se mucit da se vratim natrag gore. na pravi put.


Evo jos jedanput hvala svima koju mi puno pomogli :D Bez vas bi jos uvijek  :'(

PS: Ako vas zanima Gradnja Ultra Micro J-3 Modela pogledajte moje postove. Imam Jedan Plan pa ga saljem na email ako me se zamoli i da email =D

Dok ja razmisljam vec je stanica prodana  :'( (puno srece i zabave novom korisniku)

Jos trazim stanice ali imam jedno pitanje jeli da kupim novu ili koristenu stanicu (ima li velike razlike?)??!!??

Vjerovatno sada idem na Dx7 jedino ako nadzem jeftim Dx6i onde se okrecem.

Zna li neko nekog koji prodaje Dx7

[glow=red,2,300][move]
K: DX7 ili Dx6i (neka bude jeftiono)
[/move][/glow]
Upravo sam skužio da moram držati gas ako želim da mi avion poleti.

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.