Skip to main content

Topic: hexakopter FPV (Read 32232 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: hexakopter FPV

Reply #45
konačno sam došel na red  :)
vimeo ima dugu listu čekanja na obradu videa  >:(
ali ipak isti video ispada bolji nego na youtubu....  pa se isplati.....


Arboretum Opeka Vinica



Odg: hexakopter FPV

Reply #46
je bolja kvaliteta ... i brze se ucitava, bar meni ...  


Odg: hexakopter FPV

Reply #47
i kod vimea je zgodno kaj se može skinuti orginalni uplodani video direkt, pa se ne gubi na kvaliteti nakon njihove obrade

Odg: hexakopter FPV

Reply #48
super snimka.
Samo što svi oni i youtube i vimeo skinu na kvaliteti.
Do duše vimeo nudi za $60 godišnje  ako se ne varam, kao ful hd bez ikakve obrade znači kao iz kamere direkt.
Samo sam nekako škrt za sada dati te novce za to.

Odg: hexakopter FPV

Reply #49
Video je stvarno super,tak da nemam komentara,samo kaj sam primjetil jednu gospodičnu sa strane........ ;D
Robert

Odg: hexakopter FPV

Reply #50
jazavac, a jel youtube nudi tako nešto s plaćanjem?

dex, super je video, ali kaj si izrezao najzanimljiviji dio na kraju, hexa vs 2 drveta  ;D
kako je prošlo? si forsirao prolaz ili se vratio nazad?

Odg: hexakopter FPV

Reply #51
jazavac, a jel youtube nudi tako nešto s plaćanjem?

dex, super je video, ali kaj si izrezao najzanimljiviji dio na kraju, hexa vs 2 drveta  ;D
kako je prošlo? si forsirao prolaz ili se vratio nazad?

forsirao sam prolaz 2 put, niti jedamput nisam pogodil savršeno, zapel sam za grane malo kaj je ispalo dosta ružno, pa sam tu završil video......

jer par sekundi nakon drugog prolaza je počel pljusak, onak dobar jesenski  :)


sve kadrove sa videa sam napravil sa 1 baterijom i sa "jednog" mjesta  radiusa 10 metri na zemlji......
i začudilo me kak je video signal bil solidan, jedine smetnje kad sam imal  je bilo nisko i kroz drveće(i to jako blizu sebe na zemlji oko 40m max), onda se slika stepala i gubila na pola sekunde do sekundu max, a na udaljenosti skoro 400m i u zraku visoko nisam imal ni jednu malu smetnju(a isto drveće je bilo na putu)

žal mi je samo da nisam spucal sve batke koje sam imal i snimil cjelinu arboretuma, stari dvorac i ostalo......


Odg: hexakopter FPV

Reply #53
jazavac, a jel youtube nudi tako nešto s plaćanjem?

dex, super je video, ali kaj si izrezao najzanimljiviji dio na kraju, hexa vs 2 drveta  ;D
kako je prošlo? si forsirao prolaz ili se vratio nazad?

forsirao sam prolaz 2 put, niti jedamput nisam pogodil savršeno, zapel sam za grane malo kaj je ispalo dosta ružno, pa sam tu završil video......

jer par sekundi nakon drugog prolaza je počel pljusak, onak dobar jesenski  :)


sve kadrove sa videa sam napravil sa 1 baterijom i sa "jednog" mjesta  radiusa 10 metri na zemlji......
i začudilo me kak je video signal bil solidan, jedine smetnje kad sam imal  je bilo nisko i kroz drveće(i to jako blizu sebe na zemlji oko 40m max), onda se slika stepala i gubila na pola sekunde do sekundu max, a na udaljenosti skoro 400m i u zraku visoko nisam imal ni jednu malu smetnju(a isto drveće je bilo na putu)

žal mi je samo da nisam spucal sve batke koje sam imal i snimil cjelinu arboretuma, stari dvorac i ostalo......

koji video link koristiš i od kud si ga kupio ako nije tajna?

Odg: hexakopter FPV

Reply #54
FOX 1.2-1.3GHz 800mW, sa Sunsky

Odg: hexakopter FPV

Reply #55
jazavac, a jel youtube nudi tako nešto s plaćanjem?

dex, super je video, ali kaj si izrezao najzanimljiviji dio na kraju, hexa vs 2 drveta  ;D
kako je prošlo? si forsirao prolaz ili se vratio nazad?

forsirao sam prolaz 2 put, niti jedamput nisam pogodil savršeno, zapel sam za grane malo kaj je ispalo dosta ružno, pa sam tu završil video......

jer par sekundi nakon drugog prolaza je počel pljusak, onak dobar jesenski  :)


sve kadrove sa videa sam napravil sa 1 baterijom i sa "jednog" mjesta  radiusa 10 metri na zemlji......
i začudilo me kak je video signal bil solidan, jedine smetnje kad sam imal  je bilo nisko i kroz drveće(i to jako blizu sebe na zemlji oko 40m max), onda se slika stepala i gubila na pola sekunde do sekundu max, a na udaljenosti skoro 400m i u zraku visoko nisam imal ni jednu malu smetnju(a isto drveće je bilo na putu)

žal mi je samo da nisam spucal sve batke koje sam imal i snimil cjelinu arboretuma, stari dvorac i ostalo......

koji video link koristiš i od kud si ga kupio ako nije tajna?

nije tajna naravno, a vidim da si već dobio odgovor od mog "advokata"  ;)



Odg: hexakopter FPV

Reply #57
da, od njih je link 800mW.....


e sad, link je dobar, ali.......  :)   uvijek ima ali.....

prejaki je, tolko je jaki da aurora9 izgubi ekran ako je bliže od 1m video linku, a ponekad čak i do metar i pol ovisno o položaju

link je prejaki i za neke vrste prijemnika, tak da bi trebalo pripaziti dobro na to jer model može vrlo lako pasti nakon 200-300m udaljenosti

dok se pripazi na "nedostatke" link ispada vrhunski kaj se tiče signala

Odg: hexakopter FPV

Reply #58
da, od njih je link 800mW.....


e sad, link je dobar, ali.......  :)   uvijek ima ali.....

prejaki je, tolko je jaki da aurora9 izgubi ekran ako je bliže od 1m video linku, a ponekad čak i do metar i pol ovisno o položaju

link je prejaki i za neke vrste prijemnika, tak da bi trebalo pripaziti dobro na to jer model može vrlo lako pasti nakon 200-300m udaljenosti

dok se pripazi na "nedostatke" link ispada vrhunski kaj se tiče signala
jos vazi napomenut da ima tvornicki ugradjen 17MHz SAW filter dok ostali imaju 24 ili 28 pa automatski ima i jaci prijem, recimo onaj sa HK je istog proizvodjaca ali je drugacija revizija, na izgled potpuno isti ali ima je osjetljivost tunera ogromna

Odg: hexakopter FPV

Reply #59
mislim da ču ja ipak ostati na 5.8 od 200mw radi mi sa stock antenama oko 1 km ima da se slika isprekida kada se model okreče pa je u jednom tenutku nemoguče imati optičku vidljivost i tu slika pukne ali inače je ok.
MOžda da stavim neku drugu antenu i to je to.