Skip to main content

Topic: Letenje na kraju grada - Prečko RC (Read 50290 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Letenje na kraju grada - Prečko RC

Reply #180
Lijepo lijepo sused kakav je put bio do tamo jel je blato?
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: Letenje na kraju grada - Prečko RC

Reply #181
hehe...je...do koljena :D

Odg: Letenje na kraju grada - Prečko RC

Reply #182
Zagi na snijegu

...odljepila se od "vrućine" balans traka sa propa i zato mi slika "pliva"... :(  


Odg: Letenje na kraju grada - Prečko RC

Reply #184
Magic 3D


...malo zafrkancije sa livade... :)

Odg: Letenje na kraju grada - Prečko RC

Reply #185
Diamond IG
Aerodrom AK Ivanić Grad

...par kadrova od neki dan..bilo je dosta vjetra ali gušt nije izostao..   :)

Odg: Letenje na kraju grada - Prečko RC

Reply #186
..nastavak letne sezone nakon GO.. ;)



Odg: Letenje na kraju grada - Prečko RC

Reply #188
Raspon ovog "Zagića" je 1720 mm, a težina sa Batkom (3S 2200 50C) je 1120 gr. U gradnji sam koristio dosta "stakla" 18/48gr. pa se nabralo težine. Gradnja je išla onako "iz glave" pa bi se tu moglo dosta toga poboljšati i samim time skinuti ukupnu težinu.
Poćetna ideja bila je da bude "veliki" ali da bude sklopivi zbog lakšeg transporta, i eto.. sad imam 3D Zagića. Iskoristio sam velićinu krila i dodao Flapsove. Motor sam stavio 2836-6 1500Kv sa propom 8x4 (za probu ali se pokazao OK) U krilo sam ugradio strip LED-ica kako bih ga mogao letiti i u sumrak. Konekciju krila sa "centroplanom" odradio sam preko MPX konektora. Ugradio sam ploćicu za autostabilizaciju koja se pokazala nepotrebnom jer XL leti pitomo i bez nje. Na kraju moram priznati da baš nisam očaran letnim sposobnostima XL, trom je i moraš ga paziti na malim brzinama jer ode u spin taj čas. Meni je Zagi pojam jurilice, nikako Trenera ili sl.


Letenje na kraju grada - Prečko RC

Reply #189
Svaka cast Vuna, Zagi je tako pedantno slozen da si sigurno ponosan na rad, izgleda mracno!

Odg: Letenje na kraju grada - Prečko RC

Reply #190
Hvala, moram priznati da je posla bilo i više nego sam oćekivao na samom početku :)


Sent from my Softwinerf900h using Tapatalk 4 Beta


Odg: Letenje na kraju grada - Prečko RC

Reply #191
A vidiš , baš sam i ja neki dan presložio jednog od svog strganog zagi-a. sad je u 3 dijela na rasklapanje. Samo moj je nekih 95 cm i također je ostakljen. Moram  napravit par letova s njim pa ga idem upicanit. Zašto u 3 dijela ako je 95 cm? Da ga mogu furat na skuteru na preljevnicu a ne stalno auto palit.  :)
Nemam karbon šipke pa sam stavil drvene okrugle. Malo je teži nego inače ali bar ga vjetar nebu bacal okolo.
http://hk.rc-international.info/swarm/skillah
http://www.youtube.com/user/scorpiokillah
-----------
Zagi, Quadcopter X666(lost :( ), QR ladybird, Multiplex Gemini :)
T9X, T9XR

Odg: Letenje na kraju grada - Prečko RC

Reply #192
..hahaa. .neuništivi su ti Zagići..malo epoxy-a i eto ga..opet leti..:-)

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4 Beta