Skip to main content

Topic: Turnygy ESC programator ne radi (Read 2914 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Turnygy ESC programator ne radi

Došao mi iz HK-a bijeli Turnygy ESC programator (programming card),spojio ga prema uputama,slikama i filmovima na HK-50A ESC i ništa!Niš ne svijetli i niš se ne dimi! :( :( :(
Probao sam ga i na druge koje imam,ali opet ništa!
Pisao sam im pa su samo odgovorili da im je žao i da im pošaljem sliku,ali nisu odgovorili da li to čudo uopće radi sa navedenim ESC-ovima.
Ima tko kakvih iskustva?
Pliizzzz?

 :'(
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Turnygy ESC programator ne radi

Reply #1
Navodno ti regleri sa HK ne rade sa nikakvim programatorima (tak kažu na drugim forumima), eventualno sa onom običnom karticom sa "jumperima". Ili preko stanice programirati, malo mukotrpnije ali šta se može.

Odg: Turnygy ESC programator ne radi

Reply #2
Ja imam jako dobra iskustva sa programcartom, meni čak ispunjava i muzičke žalje!
Donesi na livadu pa ćemo probat, ili dođi do mene.

Odg: Turnygy ESC programator ne radi

Reply #3
Ja se samo bojim da ovaj moj uopće ne radi.Valjda bi svijetlio kada priključim bakteriju,ak već ne bi mogao isprogramirati.
Čitam po HK forumu da je dosta škvadre razočarano jer je dobilo ove "mrtve" kartice. :-X

O kojoj livadi je riječ?Bit će mi drago,bez obzira na karticu!

Pozdrav! :)
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Turnygy ESC programator ne radi

Reply #4
Moj isto u "početku" nije radio :-[ , a onda sam shvatio da nisam dobro "metnuo" :) , gurnuo sam priključak od ESC-a u programator a pritom uopće nisu pinovi ušli u konektor :D najgrđe je što sam piz... sat vremena dok nisam skužio, možda bi trebao još malo pogledati manual jer mislim da nije isti postupak kod svih ESC-a, ovak je to kod mene izgledalo...




ovako spojen naravno radi...


Odg: Turnygy ESC programator ne radi

Reply #5
Ja se samo bojim da ovaj moj uopće ne radi.Valjda bi svijetlio kada priključim bakteriju,ak već ne bi mogao isprogramirati.
Čitam po HK forumu da je dosta škvadre razočarano jer je dobilo ove "mrtve" kartice. :-X

O kojoj livadi je riječ?Bit će mi drago,bez obzira na karticu!

Pozdrav! :)

Moj je jedan krepao a drugi mi je kod mirta, pa odi po njega i probaj.
 
 
 
 
 

Odg: Turnygy ESC programator ne radi

Reply #6
Dečki puno,puno hvala na trudu. :)

Ali osim nošenja namještaja,ono što dobro znam je GURNUTI i TURITI! ;D ;D ;D

Bar tak veli moja supruga! 8)

OK,otići ću do Mirteka po taj drugi da vidimo kaj se dešava.Bumo na blato ovaj vikend?
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Turnygy ESC programator ne radi

Reply #7
of kors da bumo na blato!