Skip to main content

Topic: fokker dr1 (Read 9060 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: fokker dr1

Reply #16
Hvala ti puno, budem malo prolistao, makar u pravilu sam gledao da to ide prema nekoj logici, ali nisam bio ziher pa sam pitao da li postoje nešto uz to :).

Odg: fokker dr1

Reply #17
Evo malo se radilo nakon onih pitanja :))
Pa sam malo poslikao i htjeo pridonjet ovome postu.
Kako bi drugi lakse shvatili nacrt, (pogotovo početnici Poput mene ) koji nije najbolje prikazan.











Eto par slikica .. Ostale metnem kada nastavim sa radom.
Bilo je malo problema oko repa jer mi je isao na stranu jace ali nekako smo ublazili to uz pomoć kolege Denisa13 :)) Tnx
Nadam se da ce pomoči svima :)

Odg: fokker dr1

Reply #18
bravo majstore, lijepo avion napreduje. ia sam još dodao jedno malo rebro koje ima radijus odprilike di sjedi pilot,to buš skužio i sam, kad se poćne plankirati gornja strana trupa ,imam ti naljepnice,samo trebaš doći kod mene u radionu moj mob 091 5057900

Odg: fokker dr1

Reply #19
tnx ;) cuj svaki savijet dobro dode :))) Ako bude vremena aditi cu airbush po njemu :))) ako ne idemo na pivu i naljke :)))

Odg: fokker dr1

Reply #20
Evo posto mi nije zanimljivo napraviti jednostavan model :9 Dajem si truda ga malo jos uljepsat i napraviti priblizno ALI Priblizno :P pravome :)))
malo sam si dao truda i razmisljanja, pa sam odlucio napraviti rebra na krilima kao sta ima Dr1 :)
pa se igram i smirujem zivce :P
Tako mozete i vi si dati truda , makar netrebate da bi letjelo :) ali ako nista drugo radi sminke :P
Repno krilo :)





I pocetak ostalih glavnih tri krila ;)





Odg: fokker dr1

Reply #21
Odlicno, nemoj se previse trudit za prvi model.
vise bu ti zao ak padne.  ??? 

Gore mozes ugurati onaj motor od zagija, 3536 1400kv, samo manju bat, 2s.

Odg: fokker dr1

Reply #22
Vjeruj mi to cudo ako bude ljepo ispalo ceka bolje dane Da ja prvo zdrobima par onih DVII hahaha a onda kada dodu dani Onda mali ide u zrak :P
Ps hvala na pohvalama :)

Odg: fokker dr1

Reply #23
bravo majstore ;D odlična ideja s profilom,nadam se da bu mo fokere uskoro vidjeli u zraku.koji motor misliš staviti na model

Odg: fokker dr1

Reply #24
Iskreno laganini ga slazem pa cemo vidjet ... Smirujem si zivce uz njega Wusaaaaaaa  :D
Ali nemislim sa njime u zrak dok se ne spraksam kako spada na malome fokkeru dvii jer bi mi bilo zao skrsiti ovo cudo hahaha :)))
sada kemijam to sa krilima da, onda dalje neke sitnice, pa lakiranje ( ps pasu novi autolakovi na vodenoj bazi :) ) i onda setup ..
A to cu jos malo porazgovarat , pa videti sta staviti ... :P
 ;)

Odg: fokker dr1

Reply #25
Evo ga dijelomicno skompletiran.... Za sada :)
Moram jos napraviti neke sitnice malo jace napraviti nosace kotaca jer su od Balze slazi i pucaju ziher ....
napraviti i sloziti mjesta za sipkice za pomicanje krila .
A onda na kraju naruciti sve za njega ;)




Etoooo Toliko o tome ... Svaka sitnica moram priznat da se isplati raditi ,jer doslovno ispada sve ljepsi i ljepsi ...

Odg: fokker dr1

Reply #26
super ti zgleda pila 8)

Odg: fokker dr1

Reply #27
Odličan posao u depronu. Moje pohvale !
RC elektronika radi na bijeli dim. Kad bijeli dim izađe, elektronika je za baciti...

Odg: fokker dr1

Reply #28
e svaka cast...ovo se zove..preciznost..a naj bitnije sto se uziva u tom hobiju... :P
Turnigy 9X

Odg: fokker dr1

Reply #29
e svaka cast...ovo se zove..preciznost..a naj bitnije sto se uziva u tom hobiju... :P

Ti svakog precizno napraviš i onda završi u polju sa teškim lomovima  :D ???
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.