Skip to main content

Topic: fokker dr1 (Read 8893 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

fokker dr1

fokker dr1 skoro gotov i cekam lijepše vrijeme da se leta


Odg: fokker dr1

Reply #2
baš mi se sviđa. da nisi slučajno napravio dva? :)

odličan model na kojem se odma vidi da ga je majstor slagao, svaka čast

Odg: fokker dr1

Reply #3
bravo majstore, to bi trebalo staviti u vitrinu  ;)
 
lp
 
Toni

Odg: fokker dr1

Reply #4
hvala dečki na pohvalama.cim dojde ljepo vrijeme vadim eskadrilu, gajbu pive i na livadu 8)

Odg: fokker dr1

Reply #5
Bok prijatelju!
Avijonček izgleda odlično, budi u meni želju da i ja napravim nekaj starinsko poslije svih ovih "špičastih"!
Kad letamo???

Odg: fokker dr1

Reply #6
Jako, ali jako lijepo složeno. Svaka čast majstore !!
Čime je obojano...??
RC elektronika radi na bijeli dim. Kad bijeli dim izađe, elektronika je za baciti...

Odg: fokker dr1

Reply #7
ak se pogleda stol, izgleda da je sprej bio u pitanju :)

Odg: fokker dr1

Reply #8
Ma to se kuži i po unutrašnjosti trupa, ali spray bi otopio depron...
RC elektronika radi na bijeli dim. Kad bijeli dim izađe, elektronika je za baciti...



Odg: fokker dr1

Reply #11
Bok prijatelju!
Avijonček izgleda odlično, budi u meni želju da i ja napravim nekaj starinsko poslije svih ovih "špičastih"!
Kad letamo???
bok prijatelj . letat idemo kad malo zatopli, inače turbinjos sam nagurao u f 4 na miljimetar i naručil sam 60 a regler

Odg: fokker dr1

Reply #12
Svaka čast mirtek,ti si živa volja!!! :)
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: fokker dr1

Reply #13
Svaka Pohvala :))))
Ps evo da se pohvalim i ja slazem istoga ...
samo Dali bi mogao ZAMOLITI da ako imas neki bolji nacrt sta se tice slaganja da mi posaljes , ili da nam objasnis poblize kako je slozen iznutra itd
HVALA Ipod :)))

Odg: fokker dr1

Reply #14
Svaka Pohvala))
Ps evo da se pohvalim i ja slazem istoga ...
samo Dali bi mogao ZAMOLITI da ako imas neki bolji nacrt sta se tice slaganja da mi posaljes , ili da nam objasnis poblize kako je slozen iznutra itd
HVALA Ipod)
hvala na pohvali.neznam koji nacrt imaš ,ovaj koji sam ja koristio je od stevea shumate.slagao sam model po logici ,jer na nacrtu i nema baš nekih detalja, unutar trupa postoje 3 rebra,jedino moras paziti gdje ih lijepiš ja sam na boku trupa zacrtao gdje uljepljujem rebra.masku sam naptavio od stakloplastike, trap od carbona,mada to i netreba ali nemrem se krstit volim da to na nekaj lići,tak sam radio i f15 bd5 ,itd http://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?t=425387