Skip to main content

Topic: trebam misljenje znalca... (Read 1888 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

trebam misljenje znalca...

dvojim se izmedu esky belt cp v2 ili titan 450 helija,koji je bolji i upravljiviji,vidio sam da ih ima u pluramaksu pa bi htjeo misljenje strucnjaka

Odg: trebam misljenje znalca...

Reply #1
Nisam stručnjak ali imam oba, radije uzmi Titana, Belt-a treba dosta prepravljati, titan je ipak malo bolji.

Odg: trebam misljenje znalca...

Reply #2
ako saznas na nekom drugom forumu (stranom ako si se raspitivao) koji je od ova dva bolji za uzet
napisi tu zanima i mene

Odg: trebam misljenje znalca...

Reply #3
Tomi, nije to TT mini Titan, to je neka no name kopija starog Trexa 450 V2 (vjerovatno).
imas ih na ebayu pod 100 imena
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: trebam misljenje znalca...

Reply #4
najrade bi si narucio trex 450 sa ebaya i imam original pilu samo sto kosta 400 dolara ali najrade bi....

Odg: trebam misljenje znalca...

Reply #5
@Wespen: znam da nije TT, ovo je kopija Rex-a V2, kao što rekoh imam baš tog iz Pluramaksa i za sada sam zadovoljan, direktno iz kutije je bio dobro složen i podešen. Belt je čisto druga priča, kad se naprave odeređeni zahvati i podesi onda je OK ali puno više posla. Tko hoće prije letenja naučiti dosta toga o samoj mehanici i principima kak radi RC heli - kupiće Belta, pregledat brdo postova na par foruma, desetak yubito filmića, šarafit par sati i tek onda u zrak.

 

Odg: trebam misljenje znalca...

Reply #6
hvala!!!