Skip to main content

Topic: pomoc oko ustimavanja art tech su 27 (Read 2235 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

pomoc oko ustimavanja art tech su 27

moze mala pomoc??kupio sam avion i na simulatoru su mi sve komande kontra na desnom joystiku,to bi trebao namjestit tamo gdje je kalibriranje??i na avionu mi je isto tako ali dobio sam kao mali đek koji moram spojit vjerovatno na prijemnik i dali taj đek mora ostat na njemu ili se vadi kad se ustima sa daljinskim?inace avion je super stvar,djeluje kao da ce se raspast,velik a lagan ali kad poleti pici ko metak....i jako cvrst..

Odg: pomoc oko ustimavanja art tech su 27

Reply #1
Ako pitaš za komande na simulatoru, koliko se sječam tamo gdje ti je kalibriranje imaš normal ili reverse, pa stavi reverse za kanal koji ti ide u krivu stranu, a što se tiče na modelu ako ti komande idu krivo, možda imaš na daljinskom reverse za komande, ako je to ovaj iz pluramaksa:
http://www.pluramaks.com/shoppingcart/products/Art%252dTech-SU%252d27-Sukhoi-2.4GHz.html

onda imaš one male prekidače na daljinskom,mali đek spajaš na prijemnik za "bindanje" iliti uparivanje prijemnika i daljinskog i kad ih upariš, izvadi se van!
Nisi dobio uputstvo sa modelom?

Odg: pomoc oko ustimavanja art tech su 27

Reply #2
Art-Tech-ove modele ne treba programirati jer su već isporučeni spremni za let. Dečki u Art-Tech-u drže do one RTF kratice i stvarno treba samo napuniti bateriju i eventualno nešto malo zalijepiti za što daju podosta epoksija...

Sa svim modelima morala bi biti uputstva za programiranje ESC-a i to na hrvatskom... koja naravno ne znače da se to nužno mora raditi jer ako bolje pročitate to vam i piše, da je sve već pripremljeno za let ;)

Po meni Art-Tech za minimalno novca daje maksimalno užitka i kvalitete ;)

Preporuka: oprez sa SU 27, jako snažan i brz model, ne treba mu stavljati jače motore jer i ovako je teško uloviti ga po zraku ;) a tek kad krene prema zemlji onda je bajbaj ;) ali s druge strane svi oni se super lako popravljaju i lijepe ;) zato Art-Tech i daje viška epoksija, da Vam ne padne ego kad ga zakucate u zemlju, već da ga odmah zaljepite i letite ponovno kao da se ništa nije dogodilo...

Lp,

Žarko Maltar
ACRO43HR

CroDEST - Razvoj Web Aplikacija, Informatika i Robotika