Skip to main content

Topic: Kako to cura radi (Read 3259 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Kako to cura radi

Reply #1
hehhe, šta ga mala trese, toj je opasno davati palicu u ruku, ko zna šta bi radila :D


Odg: Kako to cura radi

Reply #3
Plavi što misliš da ti je žena ili cura. Kako bi to funkcioniralo. Mužiću ajd mi naruči novi tailboom, radice ....Onda dođe vikend i ona kaže idem ja na livadu s ekipom vidimo se za dva, tri sata. I povrh svega leti li ga leti. :'(
 
lp
Toni 

Odg: Kako to cura radi

Reply #4
djevojka vozi svak acast ali sa elektronikom nikad nisi siguran nek joj nesto crkne ode heli od xxxx dolara u vodu i ode sve u k

Odg: Kako to cura radi

Reply #5
djevojka vozi svak acast ali sa elektronikom nikad nisi siguran nek joj nesto crkne ode heli od xxxx dolara u vodu i ode sve u k

O tom se nesmije razmišljati na to svaki modelar mora biti spreman ja da o tom razmišljam
nebi nikad digao štakora.
Jedino treaba paziti da neugrožavaš nekog drugog a ova vozi na plaži

Odg: Kako to cura radi

Reply #6
djevojka vozi svak acast ali sa elektronikom nikad nisi siguran nek joj nesto crkne ode heli od xxxx dolara u vodu i ode sve u k

O tom se nesmije razmišljati na to svaki modelar mora biti spreman ja da o tom razmišljam
nebi nikad digao štakora.
Jedino treaba paziti da neugrožavaš nekog drugog a ova vozi na plaži

i to sta kazes ali opet bolje sprijecit nego lijecit
ja da dam par tisuca dolara za heli min 50 km od mora i jerera bi bio :)

al opet cura kako vozi najvjerojatnije ima i sponzore pa je zaboli
ko i onaj na youtube-u mislim da se zove alishanmao
razbijo tih helica pun k i sponzor da novi i pici dalje

Odg: Kako to cura radi

Reply #7
Ja bih je odma zenio :P
3 x rc helikopter :P


Odg: Kako to cura radi

Reply #9
Lupis ona ima dobre sponzore ! :) Bilo bi baterija koliko hoćeš a ne u HK trošit silne novce  ;D
http://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?t=1408420&page=8#post17725181

a možda bolje da pređem na avione! :D
http://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?t=1408420&page=9

Ma sta si mi ovo pokazao!! ??? Ma nema ti u nas toga ;D  j***te, skoro me srce strefilo kad sam vidi one zens...ovaj, avione :P
Aaaa, lipe slike, i onu sa avionom bi zenija 8)
3 x rc helikopter :P

Odg: Kako to cura radi

Reply #10
Plavi što misliš da ti je žena ili cura. Kako bi to funkcioniralo. Mužiću ajd mi naruči novi tailboom, radice ....Onda dođe vikend i ona kaže idem ja na livadu s ekipom vidimo se za dva, tri sata. I povrh svega leti li ga leti. :'(
 
lp
Toni

 :D :D :D :D

Imaš prav Toni, tko bi to onda obuzdao

Admin i ekipa sad sigurno vježbaju  :P :P :P

Odg: Kako to cura radi

Reply #11
Ovo su frustrirajući "video prilozi" za mene koji se patim sa minimagom. :)

Odg: Kako to cura radi

Reply #12
AKO ??
ako iza nje ne upravlja netko a ona je usla u youtube REKLAME radi!

Odg: Kako to cura radi

Reply #13
možda izgleda opasno to što rade, netko je spomenuo plažu... ma ne kupaju se ljudi pored nje :)
a sponzori ionako plaćaju sve da se izreklamira, pa i da padne u vodu 5% letjelica taj dan opet nikome ništa...
ako se već i dogodi, bar je snimljeno za show :)

ali u biti je sigurnije nego naše letenje na livadi,
jer se ne leti pored ljudi, publika je maknuta iza ograde koja je xx metara iza, 1 model u zraku ne 10,
svi gledaju u njega i ako krene dole zna se di bježiš ako stigneš
(ako ih je 10 ko na livadi em ne znaš kada neki kreće dole, em gledaš svoj a ne tuđi itd...)

i Ivane, nemoj biti tako skeptičan, prije je to možda bilo apstraktno, ali u novije doba lete i žene, vjerujem da je to povezano s marketingom, kao što i u PC sferi žene idu na OC natjecanja i slično.... sve da se proda  :)
pogledaj si film pa vidi jel leti ili ne, u biti imaš na youtubeu više uradaka dotične,

THE TRAILER: 2010 Heli Smackdown "On The Beach!"