Skip to main content

Topic: turnigy 9x POMOČ (Read 21659 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: turnigy 9x POMOČ

Reply #46
Miso,
Jesi ti probao bindat ijedan od ovih navedenih sa svojom stanicom, je li u tebe v2 stanica?

Odg: turnigy 9x POMOČ

Reply #47
Bok!

Stanica radi bez greške! ;)

Ali vozim samo edf-ovce,helići stoje u radioni.Sad me drmaju čamci pa slažem katamarana sa brushlesom.

A šta mu dođe V1 tj V2?Da li to na ebayu mislr na A i B varijantu,stara-nova?Kako da znam?

Hvala!
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: turnigy 9x POMOČ

Reply #48
Ajde bas mi je drago za stanicu, i mene je slusala bez greske i opet cu istu nabaviti uskoro.
To je stanica prve generacije sto ima prijemnike sa satelitima, zato ti ne odgovaraju ovi  B  prijemnici,  naruci onaj sto sam ti stavio link i ne bi trebao imat problema, ja sam ga skoro narucio ali kako sam je prodao onda nisam, sto ne znaci da necu... ;)

Odg: turnigy 9x POMOČ

Reply #49
Hvala,mislim da ću na kraju kupiti par originalnih pa neka rade! ;D

Srdačan pozdrav!

Dražen
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian


Odg: turnigy 9x POMOČ

Reply #51
Pa to sam i govorio, ovi sto sam ja naveo bi radili sa starim modulom, aovo ti je onda v2 modul pa rade novi s njim ;)

Odg: turnigy 9x POMOČ

Reply #52
Pozdrav!

Samo da javim da sam isprobao razne prijemnike za svoju FlySky 9x stanicu V1 model i rade 2 od HK-a,između ostalog i onaj kojeg mi je preporučio prvi vlasnik dotične stanice 3xp3rt,te originalni sa Ebay-a,naravno za v1 iliti A varijantu!

Sada imam jedan novi TURNIGY 9X8C V2 prijemnik na prodaju 80 kn!

Srdačan pozdrav!

Krasny
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: turnigy 9x POMOČ

Reply #53
Ste primjetili kako je konačno stanica na stocku već nekoliko dana  :), prije bi nestala za nekoliko sati i opet si je čekao mjesecima
RC elektronika radi na bijeli dim. Kad bijeli dim izađe, elektronika je za baciti...

Odg: turnigy 9x POMOČ

Reply #54
Ste primjetili kako je konačno stanica na stocku već nekoliko dana :), prije bi nestala za nekoliko sati i opet si je čekao mjesecima

ja sam primjetio da to možda ima veze s time što ih ne prodaju i fizički.

već samo naplate kupcu i pošalju praznu kutiju.  o da.  nova metoda, bolje pali od backordera jer ljudi prije kupe tako, a kad dobiju... manje bitno :-X


evo imam primjer člana iz Zga koji je tako danas dobio malu praznu kutiju sa par serva unutra,  ???
da stvar bude bolja,  uredno je plaćen PDV na cijeli iznos paketa, iako stanice nije bilo unutra.
a kada dođe, pitanje hoći li carina biti dobre volje pa priznati staru uplatu....

a isto i ovaj lik pred par dana, koji je to sve snimio i čeka odgovor. bilo mu je sumnjivo kako je mala kutija, i svega 240 gr umjesto skoro 2 kile

Under review: HobbyKing customer support (Where's my Turnigy 9X radio?)

Odg: turnigy 9x POMOČ

Reply #55
Ne mogu da vjerujem...
Ja bas danas isao na postu po stanicu i lagan mi pakeb bio nesto i jos bez carine prosao pa dok nisam otvorio mislio sam da nije i kod mene ovakav slucaj...sreca pa nije bio...

Odg: turnigy 9x POMOČ

Reply #56
sramotno, da se zapita covijek jel pametno narucivat vise kod njih....
Enlight me!

Odg: turnigy 9x POMOČ

Reply #57
Pa nemreš belivit, ovo bi stvarno moglo biti malo previše, čak i za HK. Iako, osobno, do sada s njima nisam imao niti najmanji problem niti jednu pogrešku (naručio 60-ak paketića do sada)  >:(
RC elektronika radi na bijeli dim. Kad bijeli dim izađe, elektronika je za baciti...

Odg: turnigy 9x POMOČ

Reply #58
danas imo isti takvi košmar. Naručio sam iz HK za Račupanumuhu Tunigy9x i 10servaća (sve zajedno 1.5kg) Jutros me poštar digne iz kreveta i kaže paket, ima carina za platit, uđem u kuću i nešto mi čudno. Otvorim, kad ono 10 servaća  ??? (230g paket)
Odem na HK-suport, nađem kako se rješavaju vaki slučaji, pofotka (bar-code, paket na vagi, paket pored kutije od moje stanice, sadržaj), izvažem,  popunim "form". Za 4h su mi poslali odgovor, da su napravili novu pošiljku (koju sam vidio u svom accoutu)  :)
U međuvremenu sam skočio na carinu, pokazo udrezak od carine (od poštara), došo kod carinika, pokazo paket i tražio da mi pokaže račun koji je došo uz paket (custon invoice). Tamo stoje stanica i servaći, a unutra servaći i kažem da sam paltio carinu na punu cijenu i on kaže "OK, kad pošalju stanicu, dođi s dozvolom i ovim računom i neće ponovno računat carinu"  ;D
tak da na kraju nema extra troškova, samo potrošeno vrijeme i nešto živaca  ;)