Skip to main content

Topic: Slušaonica, Što se sluša i gleda dok se surfa internetom (Read 253565 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.




Odg: Slušaonica, Što se sluša i gleda dok se surfa internetom

Reply #424
Ako imaš hidroplan , ne znači da imaš i more ili jezero...a gdje je sletio ovaj ??.... ::)
http://www.wimp.com/seaplanetruck/
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Slušaonica, Što se sluša i gleda dok se surfa internetom

Reply #425
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: Slušaonica, Što se sluša i gleda dok se surfa internetom

Reply #426
@Marjane , koja šteta što smo izgubili interes za prirodu...generalno... :(...LP
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes


Odg: Slušaonica, Što se sluša i gleda dok se surfa internetom

Reply #428
Malo spooky pa rekoh da podijeli sa vama... Slušam ovu pjesmu: Schoolboy Q - http://www.youtube.com/watch?v=26J98jG_j4k
i lik pjeva između ostalog:

"...don't fly around my signal, cos' I'll rearrange your gimbal..." wtf, crnjo modelar? :)

Inače, stvar mi je čisto oke...

Odg: Slušaonica, Što se sluša i gleda dok se surfa internetom

Reply #429
Naletio sam na ovaj video, lijepo snimite tužne stvari koje su sad tu oko nas :(
Nazovite svakako broj na kraju videa (ako već niste)!

Floods in Croatia :: May 2014 on Vimeo
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.




Odg: Slušaonica, Što se sluša i gleda dok se surfa internetom

Reply #433
Dragi Žele , hvala na dobrim savjetima, uz izuzeće ove grupe i njihove sladunjave pjesmice.....Puno Ti volim rock i jazz.Kada sam bio mali (9 godina) majka me je odvela u pravoslavnog popa,jer je mislila da sam ''opsjednut''.... :o..a radilo se samo o ''tajnom'' slušanju jazz-a ,kojeg je emitirala radijska stanica Washington D.C. ''JAZZ OVER'' (srednji val)  a namjenjena za američke vojnike u Zapadnoj Njemačkoj.U to vrijeme na slušanje jazz-a se nije gledalo blagonaklono (1960)...a čini mi se ni danas... ;D..Puno pozdrava iz Splita... ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes