Skip to main content

Topic: k:početnički heli (Read 38145 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: k:početnički heli

Reply #75
piše ti na stranici proizvoda (obavijest s današnjim datumom 29.6) da dolaze kroz 3-4 dana.


to kaj su ti dobio se dogodi kada prodaju nešto za što nisu napisali da je BK,
nekad namjerno kasne s ažuriranjem, jer ljudi ne kupuju toliko kada piše BK, u usporedbi kada piše '10+'

Odg: k:početnički heli

Reply #76
štima, ali isto tako su mi sa supporta odgovorili da dolaze za 3-4 tjedna a i naručio sam već prije mjesec dana i već mi je heli bio na reserved kad su zadnji put stigli...pa mi u 10 dana nisu stigli poslat (a piše na stranici da šalju unutar 48 sati ak je naruđba kompletirana)...a ovo kaj piše...a piše i na plotu... :)

nebum nikaj vjeroval dok nebu pisalo shipped !

ali hvala na dobronamjernom savjetu :)

LP

Odg: k:početnički heli

Reply #77
aa zajebaju i oni previse jbt
na kraju cu il odma na gassera prec pa polako il necu nikako neg nastavit koaksijalca i negi gas off road auto

Odg: k:početnički heli

Reply #78
Apachi zao mi je sto to cujem  :(

Kad sam ih ja ranije zivkao (live chattao :) ) od svakog njihovog predstavnika sam dobio drugaciji odgovor, tako da ovo 3-4 tjedna treba shvatiti sa rezervom, odnosno vjerojatno ces i ti dobiti razlicite odgovore ako ih vise puta budes kontatkirao. Nadam se da ce heli doci sto prije, ako ne, morati cemo onda gnjaviti Moriatya za prezentaciju i da nam da se igramo ;)

Pozdrav,
Hrivel

Odg: k:početnički heli

Reply #79
Oj bagro,

evo konačno danas nakon silnih peripetija i ruba na kojem sam skoro tražio sve pare nazad javljeno mi da je moja narudžba poslana!!! Sljedeća isporuka solo II- jke dolazi početkom 8 mjeseca...kad dojde do mene heli javim vam...eto neznam jel to sam peh ili su malo neozbiljni na HK (kolko sam čekao), ali mora im se priznat da im je support odličan, uvjek odgovoaraju, u rangu 24 sata a često i prije. Ja sam ih stalno gnjavil tako da sam dobil svog predstavanika koji mi je odgovoaro na razini par sati a i brže ak je mogo! ;D

Sam se nadam da bu stigel početkom 8 mjeseca i da nebu kiše odma....

LP,

Ivan


Odg: k:početnički heli

Reply #80
Ček, znači platio si a roba je stajala kod njih u skladištu? Da li su stavili tracking numbere na pošiljku ili čak ni to? Jer ja imam 5 paketa koji uredno stoje pod "shipped", imaju tracking number, a samo jedan je ustvari i dospio u ruke hongkonške pošte  >:(
MAK Zapad

Odg: k:početnički heli

Reply #81
Ovakva ti je priča

6.62011 naručio sam i platio sa Paypalom unutar 10min i ok, odmah je evidentirana uplata, ok heli i hrpa djelova kojeg sam uzeo bio je na Back-u, štima, bio spreman čekat, i onda je došo heli i hrpa djelova i ostal je sam motor na BK, i onda kad je on došo...bila je cijela narudžba na processing jedno 10tak dana da bih onda dobio obavijest da heli ima kao tvorničku grešku i da ili mogu mjenjat ili čekat!!E sad, popizdio sam naravno, ali opet s druge strane bolje i tak neg da sam dobil sjebanog helija pa onda sranje. Tak da evo sad im je stigo, iako kod njih vidim da vlada konfuzija, neznaju kaj je došlo, kaj nije.Moj korespodent uopće nije imo pojma da je heli stigo, jer mi je posao kao da heliji dolaze početkom 8 mjeseca kod njih tek...a onda kad sam reko da sam dobil obavjest da je poslano da su ipak stigli..ali sad ih opet nema...ma užas...

Sad metnuli su tracking, jer sam to selektiro i naravno platil. Sad kao 72 sata da se evidentira broj na swiss pošti. Bum videl do srijede pa bi onda mogel pratit. Ovo mi je prva narudžba od njih tak da neznam proceduru.

Odg: k:početnički heli

Reply #82
Ček, znači platio si a roba je stajala kod njih u skladištu? Da li su stavili tracking numbere na pošiljku ili čak ni to? Jer ja imam 5 paketa koji uredno stoje pod "shipped", imaju tracking number, a samo jedan je ustvari i dospio u ruke hongkonške pošte  >:(

Shipped obično nakon par dana od uplate, 2-5 recimo. Tracking number ti se pojavi dan dva nakon toga.

Sve je to normalno.

 

Odg: k:početnički heli

Reply #83
Da, vidim da je Apachi imao malo drukčije peripetije  :)

EDIT: znači da se prema artiklima na backorderu najbolje ponašati kao da ne postoje  :)
MAK Zapad


Odg: k:početnički heli

Reply #85
kolega, evo ja već danas dobio tracking number aktiviran i lepo vidim di je i kak moj paketić. doduše ja sam ih stalno tlačio i pitao pa su me valjda htjeli sa grbače skinut, naravno uvjek bezobrazno kulturan i dosadan.... :)

sad sam čekat....

I još jednom, email,email,email...ono dosađivati ali kulturno, i poogućnosti quotat njihove obavijesti o dolascima i sl. i pokazat da neispunjavaju ono kaj oni vele...

LP,

Ivan

Odg: k:početnički heli

Reply #86
kolega, evo ja već danas dobio tracking number aktiviran i lepo vidim di je i kak moj paketić. doduše ja sam ih stalno tlačio i pitao pa su me valjda htjeli sa grbače skinut, naravno uvjek bezobrazno kulturan i dosadan.... :)

sad sam čekat....

I još jednom, email,email,email...ono dosađivati ali kulturno, i poogućnosti quotat njihove obavijesti o dolascima i sl. i pokazat da neispunjavaju ono kaj oni vele...

LP,

Ivan

Super, znači za 10-15 dana stiže.

Pogledaj koliko svi mi ovdje s foruma naručujemo svaki dan, pa to pomnoži s cijeli svijet, onda nije čudo da su u gužvi. Mlate pare sam tak. Ali svejedno mislim da funkcioniraju super.

Odg: k:početnički heli

Reply #87
Ma štima,

sve je to ok, ali onda na stranici metnut da kad nekaj dojde projde tipa 5-10 radnih dana da to shippaju..a ne metnut deklaraciju od 48 sati, kad prvi put naručuješ neznaš a onda se osjećaš kao kad vidiš nekaj u trgovini sa cjenom od 10 kuna i dojdeš na blagajnu i vele ti da je akcija prošla i da je sad 15....nije stvar u 5 kuna neg u tome da nevolim da me neko mulja i laže....nije to sad neka frka ali ono...ak me kužiš

Ali inače su ok, thumbs up, kažem sjajan support, a to je najbitnije!




Odg: k:početnički heli

Reply #88
inače, sad sam ko malo djete....ono nestrpljiv da dojde nova igračka :) kad je stari od cure čul da sam heli naručil odma je pito kad bu se i on mogo igrat, pa je cura komentirala da mi muški nikad ne odrastemo, sam imamo veće igračke :)

jel mi možeš dat neki plan kojim pošiljka ide-ono ošlo iz HONGKONGA pa dojde tipa london...pa ide do minhena...pa zagreb...pa carina kod nas...pa dispečanje do krajnjeg kupca...

A i da znam kad mogu očekivat da me zovu sa carine :)

HVALA TI NAJLJEPŠA!

Odg: k:početnički heli

Reply #89
Moj solo ;) Ali ti to varira.

[attachimg=1]