Skip to main content

Topic: aeromiting Zvekovac (Read 5566 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

aeromiting Zvekovac

pozivam Vas ovu subotu 11.06.2011. na druzenje u Zvekovac, mitting pocinje u podne i traje do 16 sati. Bit ce aeromitin UL aviona, kao i svake godine sve vise i vise UL aviona doalzi iz cijele hrvatske.Prosle godne je prisvustvovalo oko 40 UL letjelica... evo pronasao link na stranici aero kluba ose oni su prosle godine tamo bili i sliakli - http://www.osa-kutina.hr/index.php?option=com_joomgallery&func=viewcategory&catid=9&Itemid=12  ....

Ako netko hoce pokazat svoje modele i letjet naci ce se mjesto u programu za modele... bit ce za pojesti i popit, a sto je najvaznije program ce bit bogat. zato dodjite i uzivajte.
malo sam se kasno sjetio pozvat.. ali nadam se da ce te doc...

zvekovac - Google Maps 

ako netko planira doc sa modelom  javi te tu na forumu ... ako ce vas biti vise dobit ce te mjesta u programu... nadam se da ce vas se skupit... =D
ako ima pitanja u vezi aeromitinga pitajte.... i da moguci su i panoramski letovi...  ;D ;D ;D
lp Nikola

Odg: aeromiting Zvekovac

Reply #1
a u nedjelju je modelarski miting?! :)


edit:
vidim sad na site-u ... ja mislim da sam u nedjelju tamo! :D

Odg: aeromiting Zvekovac

Reply #2
koliko ja znam u nedjelju u Zvekovcu nije  modelarski miting vec je u Kutini... navratite u subotu i u Zvekovac  ;)
lp Nikola

Odg: aeromiting Zvekovac

Reply #3
aaa ok! hvala za info ... sve sam fulo :) ... tko zna mozda i navratimo!


Odg: aeromiting Zvekovac

Reply #5
Vjerujem kako ću uspijeti doći na meeting i nadam se sa  jet motorom za model (ovom drugom izvedbom) , model je još u povojima na žalost , da malo zabučimo pa koga interesira neka dodje vidjeti kako stroj izgleda. Ako nadjem mjesta za start, bum ga zavrtil.
LP

Odg: aeromiting Zvekovac

Reply #6
Lukas nadam se da ces doc jer bi tvoj motor bio atrakcija i za pilote koji ce doc sa avionima i za ostale ljude... Mjesta ima na pretek pa se nadam da ces ga startat.... :)
lp Nikola

Odg: aeromiting Zvekovac

Reply #7
Budem se probao dogovoriti da mi osiguraju nekakav radni stol, klupu ili slično kako bi imao neko mjesto gdje ga mogu s montirat tj na što mogu staviti i učvrstitit probni stol. Vjerujem kako bi to određeni soj ljudi zanimalo.

Odg: aeromiting Zvekovac

Reply #8
Pronaci ce se stol... :)

Za sve modelare koji ce doc u hangaru od mog tate ce za vas biti besplatno pice i porcija rostilja... Bit ce i kolac... :) kada dodjete valjda ce te pronac u jednom hangaru modele ili isred hangara... Potrazite nikolu pavica (mene, 17 god imam) ili miljenka pavica(moj tata)...  ;)
lp Nikola

Odg: aeromiting Zvekovac

Reply #9
Ako nije problem.... Stol , priključak 220VAC i  za svaki slučaj protupožarni aparat  :D :D

Odg: aeromiting Zvekovac

Reply #10
E sad za struju je mali problem jer nam jos na aerdrom nisu dofurali struju... Ali imamo generator pa ce mo preko toga protupozarni aparat ima valjda netko u autu pa ce se posudit... Stol ce se nac..

Kontakt: 0919497262 nikola ne zvati danas od 14 do 19 h (u skoli sam) poslije slobodno nazovete ako ima kakvih pitanja ili tu pitajte na forumu... ;D
lp Nikola

Odg: aeromiting Zvekovac

Reply #11
Hvala, vidimo se sutra na meetingu. Kako god bilo, rješiti ćemo probleme.

Odg: aeromiting Zvekovac

Reply #12
hvala Lukasu i Kano-me sto su dosli na aeromiting... malo smo popricali o modelima i o svemu vezano za modele od serva do mlaznog motora i skupilo se dosta informacija...

lp Nikola

Odg: aeromiting Zvekovac

Reply #13
.
lp Nikola

Odg: aeromiting Zvekovac

Reply #14
.
lp Nikola