Skip to main content

Topic: Focke Wulf 190, prvi i zadnji let  (Read 4704 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Focke Wulf 190, prvi i zadnji let

Reply #15
A meni bilo zao kad sam vidio sto se dogadja, nije mi snimanje bilo toliko vazno mada nisam mogao nikako pomoci (pomislio sam da nije izvukao antenu na stqnici). Snimku sam stavio na YouTube zato jer je barba Miro inzistirao, ionako je on to na kraju okrenio na zajebanciju
Starenje je neizbježno ali zato odrastanje nije

Odg: Focke Wulf 190, prvi i zadnji let

Reply #16
Hm, 35MHz.....

Kaže mi bratić da kad lete u Slavoniji na poljprivrednoj pisti nemaju nikakvih problema s 35MHz, sve dok se ne pojave oni veliki traktori (Jonh Deere i ostali).....kad su oni na polju, zaboravi letenje - servoi luduju, gubi se kontakt....

T.
MX-16S/Aurora9, Giles202, ASW28, PC9, Quad, Canary40
Building: ME-109, ExtraLeki 300, Mig-7

Odg: Focke Wulf 190, prvi i zadnji let

Reply #17
ma 35MHz vise ne vrijedi ni za muhe tjerat

Odg: Focke Wulf 190, prvi i zadnji let

Reply #18
Šteta, najgore je kada model padne a nije kriv pilot već oprema, jer se to moglo barem pokušati spriječiti range testom,
koji ne znam tko je radio na livadi otkad letim, (pa ni ja)  ;D  :D

svi žurimo poletit i eto ga...  nije ni range test jasno garancija trouble-free leta, ali ipak nekaj znači.  :-\

tu je model divljao odmah od trenutka bacanja, nije podivljao nakon 10 minuta leta npr...
vjerojatno je RF oprema bila u banani, a ne neka smetnja.

no nije sve ispod 2 GHz za baciti...  navodno 433 MHz ide dosta daleko, sa svega 500mW  :)

Odg: Focke Wulf 190, prvi i zadnji let

Reply #19
radio si range Tomo kad je aurora u scanu trzala :)
i have fun with my funjet, it' ultra fun :)

flyfly mirage 2000

Odg: Focke Wulf 190, prvi i zadnji let

Reply #20
pa to jedan jedini put,  kad smo skužili da scan zeza i da model mlatara dok se mašina još zagrijavala pred let,
još si skidao manual s neta, nismo znali kako  ;D :D
ali velim, prije prvog leta, kada dođeš taj dan na livadu, nemaš naviku, kao i ostali (a i ja) isprobati opremu,
a trebali bi ko fol, svaki puta, bar za prvi let, da se vidi jel oprema šljaka i jel ima nekih novih smetnji u zraku kojih prije nije bilo...   :)

Odg: Focke Wulf 190, prvi i zadnji let

Reply #21
a znam, svi to u teoriji znamo....a praksa.... se malo razlikuje :)
a ono skidanje manuala....to je lolčina, to dovoljno pokazuje kolko radimo te provjere
i have fun with my funjet, it' ultra fun :)

flyfly mirage 2000

Odg: Focke Wulf 190, prvi i zadnji let

Reply #22
Mislim sa je bio Jeti, s kristalom

Nadam se da je ovo točna informacija , da nije i prijemnik što je Filip odnia od mene kad je uzea i ovaj model , mada se u zadnje vrime dotičnom pilotu pre često dešava da zajebe elektronika...

Ma da sam model kupio u  >:( >:( i slagao sličnom stanju  >:( :( :-[   , a sad nakon svega mi ga je žao ma da više nema veze samnom  ::) ::) , jer vidim  po kabelima da je Filip minja nešto s elektronikom...
Prodajem stado ovaca  , predvodi ih tajnoviti ali bezkompromisni i potentni prč Glavonja !!!!!!

,,A u fušu cipan drva"""""""